Poiss kaugelt

Pealkiri on segane aga juttu tuleb mu poisist. Ta elab Ameerikas. (Noh mina elan eestis) Räägib inglise keelt. Mida iganes. Igastahes me pole kunagi kohtunud päriselus aga armastame üksteist. Ja täna ta siis küsis, et kas ma saadaksin talle endast pilte. PALJAID pilte. Ma usaldan teda aga mulle tundub et vist on liiga vara ennast paljalt näidata. Tema on muidu 15, ma 14. Küsin teie arvamust. Kas ma ei tohiks veel "selliseid" pilte saata?

Re: Poiss kaugelt

Kohe KINDLASTI ei tohiks sa saata talle mingeid paljaid pilte! Neid juhtumeid on internetis väga palju, kus selliseid pilte kasutatakse väljapressimiseks ja kõiki neid juhtumeid ühendab see, et pildisaatja ise usaldab ja armastab ja ei usu eales, et nende piltidega midagi halba teha võidaks. Paljaid pilte ei ole vaja saata, suhelda võite ka niisama. Kui poiss sind austab, siis ta mõistab su soovi mitte pilte saata. Kui ta selle peale pahaseks saama peaks, siis eks see näitab ka tema lugupidamist sinu suhtes. Küll kunagi mõistad, miks see kindel otsus mitte neid pilte saata vajalik oli.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”