Pidev.... eirmaine

Mul on probleem et vahel on mu sõbrad nagu et ah ma olen ju su parim sõber ja oleme nüpd igavesti koos ja ss järgmine hetk on nad onavahel täiesti tülis. Seda on pidevalt aga nüüd on nad juba tülis oma vahel kaks kuud ja nad vaidlevad nii võrd mõtetute asjade peale. Nüpd on isegi nii olnid et selle sõbranna ema on mulle helistanud ja mind täis sõimanud. Ma tunnen end halvasti ja ei taha koolis eriti käiagi sest ta lihtaslt koguaeg ignob ja samas on nagu haavatud. Mida ma peaks tegema et ma ei tunneks end halvasti selle ema õiendamise pärast. Kas ehk ma peaksin rääkima sellest oma sõpradele et tema ema mind täis sõimas või olete ise seda kigenud ja nüüd oskate soovitada

Re: Pidev.... eirmaine

Miks ta sind täis sõimas?
Sinu asemel poetaksin sõna klassijuhatajale, et üheskoos asja arutada. Sinu tundeid ju ei austata ja ära kindlasti hoia seda enda teada, kui keegi sinu kallal alatasa näägutab. Oletan, et olete kõik pubekaeas ja meeleolud on tõesti muutlikud, aga päris karm kui kogu aeg mingi taaderant käib.
Kui keegi neist sõpradest ühel hetkel moosib sind ja teisel hetkel juba möliseb, siis ütledki "kuule, mis sul hakkas, just olid nii sõbralik ja nüüd järsku haugud". Kogu see teie sõprusevärk tegelikult üldse tervislik ei tundu ja sinu asemel hoiaksin veidi kaugust nendest inimestest.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”