Lastel Mitte Avada

Tere Kuna ma tean ma olen selle Foorumi jaoks liiga vana aga mujalt ma abi ei osanud otsidamujal mõistetakse mind hukka ma arvan et teie kellelt ma abi palun olge palun mõistvad minuga kui ma midagi valesti kirjutan või vms iganes!

Mul nimelt üks Probleem...

Ma saan alati kokku oma Nii Üeldes oma MeesSoost Inimesega kes mulle meeldib aga asi on selles etkui ma teda alati näen päris elus siis ma pole just väga rõõmus,alati olen negatiivne ja kurb kuigi ma ei tea miks...
Ma ei mõista mis on selle põhjus miks ma kurb kui ma teda alati näen?

Lihtsalt... ma ei...Mõista...

Palun kui sina Suudad mind aitata Siis palun aita nii palju kui sa ka oskad!

Neiu,20

Jään Ootama... :(

Re: Lastel Mitte Avada

termomeeter kirjutas:Muidugi puutub. Niisama tuttavaga võib lihtsalt suhtlemise lõpetada, kui negatiivseid emotsioone tekitab. Suhtes olles soovitan ka järele mõelda, kas see inimene on ikka sinu jaoks see õige. Kui ei ole hea koos olla, ei ole ju suhtel mõtet.

Aga parem ma katsetan ma proovin, ma ei anna niisama alla selle pärast...ma ei saa aru miks ma peaksin alla andma kui ta mulle Meeldib... kas see ei loe siis miskit? :) :(

termomeeter kirjutas:Loeb ikka, aga eks paljud inimesed meeldivad natuke, see ei tähenda, et suhe toimib. Eks pead oma negatiivseid tundeid jälgima ja mõtlema-analüüsima, et mis hetkel, millest jm need tekivad. Edu!

Kas see kõikk tähendabki seda et ma pean alla andma? Ma olen oma ülejäänud aastat endale kedagi kõrvale otsinud ja nüüd pean ta lihtsalt jätma ta? EI IIAL... :(

Seda ma nüüd küll ei väitnud, et alla andma pead. Ütlesin hoopis, et jälgi, mis hetkel ja millest sul need tunded tekivad. Need ei teki ju lihtsalt sellest, et teist inimest näed, vaid ikkagi midagi kindlat kas teie suhte juures, tema juures, tema varasemalt öeldus vms hakkab häirima või tekitab tundeid. Seda tuleb jälgida ja palju mõelda.

No sellega on nii, et sa pead alguses leidma põhjuse miks sa temaga olles negatiivne ja kurb oled. Kas sellel on mingi põhjus, miski mis on olnud minevikus või äkki ta on ise ka negatiivne? Aga kui sa temaga ennast ikka hästi ei tunne siis on ebamugav suhtes olla isegi, kui ta sulle vägaväga meeldib. Meie siin kahjuks ei tea sinu suhtest väga midagi, seega ei oska objektiivset arvamust avaldada selle kohta miks sa täpselt nii tunned. Võib-olla on ta käitumises mingeid omadusi, mis sulle ei meeldi või võib-olla oled ise teinud midagi, mis sind tema juuresolekul ebamugavalt tundma paneb. Alla andma sa loomulikult ei pea, lihtsalt leidma põhjuse miks sa ennast nii tunned. Inimesed ei tunne ennast niisama kurvalt, seega pead leidma põhjuse.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”