Re: Facebooki sõbraks lisamine

Külaline kirjutas:Facebook on ikkagi pigem isiklik asi ja kui mõni õpetaja soovib eraelu tööst eraldi hoida, siis austa seda (kui sõbrakutset vastu ei võta). Sobilik on lisada siis, kui kiirelt midagi küsida vaja. Niisama piltide laikimiseks sõbrakutset saata ma ei näe mõtet.
Kui ta lubab kodutöö (tunnis öelnud nii) facebooki saata, siis võib ikka sõbraks lisada?

Üldjuhul õpetajad ei laigi õpilaste pilte :D

termomeeter kirjutas:Pigem sina valmista end ette, et ta ei pruugi su kutset vatu võtta. On sul mingi põhjus ka, miks lisada? Las kool ja isiklik elu olla ikka lahus..
Kiire infovahetus (kodutööd, puudumised vms) on see peamine miks sooviksin lisada. Ma olen saatnud mingi paar kuud tagasi ühele õpetajale kutse ning ta võttis vastu.

Mul viimases gümnis õpilased ja õpetajad olid feissis omavahel sõbrad küll, räägiti ka niisama juttu ja õpetajad laigivad õpilaste pilte ja postitusi ka XD ... mis on tegelt küll veidi veider mu aurst, mu klassijuhataja oli vanem mees ja kuna ta mu profiilikaid iga kord laikis siis pidin ta sõbrakast eemaldama irv...
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Ma oma kooli õpetajatega kooli ajal väga polnud FBs "sõber". Kas vist täitsa 12.klassi lõpus või 12. klassi ajal klassijuhataja lisas meid kõiki endale. Ja üks õpetaja veel mitmetega sai FB sõpradeks gümna lõpus.
Aga üldiselt ma arvan, et kui õpetaja ise ütles, et saadaks midagi FBs, siis ma saadaks ilma sõbrakutset esitamata. Ning siis kui ta ise tahab, siis las lisab ise sõbranimekirja.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”