Kaklus

Tere! Ma olen 17.. Täna koolis tekkis kaklus, mõlemad olid üle 18 aasta. Üks kaklus lahutati ära, istusin koridoris, tuldi jälle kallale ja kukkusin maha, seejärel peksti jalaga näkku. Tükk aega peksti, kuniks keegi tuli vahele lõpuks. Lihtsalt ma ei tea mida edasi teha, kardan enda turvalisuse pärast. Politseisse ilmselgelt ei lähe, kuna lõin ka vastu esimese kakluse ajal ja silm on sinine tal. Teise kakluse ajal olin poksikott, midagi ei saanud teha.Mida ma edasi peaks tegema või kuhu pöörduma? Ilmselgelt suuruse ja vanusevahe on liiast..

Re: Kaklus

WeAreHere kirjutas:Politseisse ilmselgelt ei lähe, kuna lõin ka vastu esimese kakluse ajal ja silm on sinine tal
Aga miks ei lähe? Lõid enesekaitseks ju?
Homme pöördu klassijuhataja poole ja räägi ausalt kõik ära. Siis võiks mingid pedagoogid ja värgid ka kaasata ja nende kuttide jaoks halvimal juhul visatakse nad ehk koolist välja? Sina ju turvaliselt end seal tunda ei saa. Kindlasti ära jäta seda rääkimata.

Koolis keegi õpetaja ei märganud juba? Kui nii suur kaklus oli, siis vast keegi ikka märkas. Kuidas kool juba on reageerinud?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Olen teemaalgataja. Eks muretsen kuskilt pipragaasi või midagi, igaks juhuks. Kooli vahetamine ei aita raudselt, kui saavad teada kus kaudu käin õues ringi vms- tulevad ikkagi järgi. Võibolla üks variant ka politseisse minna, no eks vaatab. Aitäh Teile! :)

triibulinekutsu kirjutas:Soovitan vahetada kooli.
Selline mõteviis tekitab ühiskonnas kokkuvõttes korraliku anarhia. Kiusajad hakkavad mõtlema, et peksmisega on võimalik õpilased koolist välja süüa ning hakkavad seda tihedamini harrastama.

Külaline kirjutas:
triibulinekutsu kirjutas:Soovitan vahetada kooli.
Selline mõteviis tekitab ühiskonnas kokkuvõttes korraliku anarhia. Kiusajad hakkavad mõtlema, et peksmisega on võimalik õpilased koolist välja süüa ning hakkavad seda tihedamini harrastama.
Eks mingil maaral jah, aga paljud ei vahetaks kooli ja kannataksid koik valja. Samuti kooli oppetegevus kannataks ja lopuks kool suletaks. Voisiis hoopiski laheksid karmimaks tagajarjed kiusamisel. Omal ajal maletan et pohikooli ajal kui koolis oli probleem siis kaasati politsei, lastekaitse ja sotsiaaltootaja. Kutsekoolis oli alati politsei kaasatud.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”