Miks ja kuidas...?

Et ei tekiks arusaamatust - olen 19 a vana noormees.

Ma pole mitte kunagi sügavalt ära armunud mitte kellegisse. Ma pole kunagi tundnud seda nn "liblikad kõhus" tunnet.

Aina näen tänaval õnnelike paare ja täiesti erinevas vanuses. Kohati tundub, et olen täiesti hiljaks jäänud.
Miks minul nii läinud on, nagu olukord on?
Millest üldse tekib vastaspoolte vaheline side, meeldimine?

Re: Miks ja kuidas...?

Külaline kirjutas:Et ei tekiks arusaamatust - olen 19 a vana noormees.

Ma pole mitte kunagi sügavalt ära armunud mitte kellegisse. Ma pole kunagi tundnud seda nn "liblikad kõhus" tunnet.

Aina näen tänaval õnnelike paare ja täiesti erinevas vanuses. Kohati tundub, et olen täiesti hiljaks jäänud.
Miks minul nii läinud on, nagu olukord on?
Millest üldse tekib vastaspoolte vaheline side, meeldimine?
Sama siin :D :?

Re: Miks ja kuidas...?

Kindlasti ei ole sa hiljaks jäänud.

Pigem see, et ei teki liblikad kõigi sümpaatsete peale kui see, et igasse vastassoo esindajasse ära armuda. Muidu ei saagi teada, kui siirad on su enda tunded ja kas inimene ongi sinu jaoks see õige.

Sinu viimasele küsimusele otseselt vastata ei oska. Kui siis vaid seda, et päris nii vast ei saa, et enne pole mingit sobivust, tõmmet jm ja tekib mingi aja peale. Pigem on midagi juba alguses olemas, kuid on nt alla surutud, sest ei tohiks vms. Mõndadel on väga hea emotsionaalne side, teistel füüsiline klapp. Ideaalne on, kui mõlemad klapivad. Eks noh.. igale ühele on oma aeg. Pole eriti mõtet kellegagi niisama liini ajada, kui pole sidet, klappi jms.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”