Usaldus

Kuna suhtlemine on seotud ka usaldusega siis tahaks teha väikse küsitluse siin :

Kui kiiresti hakkad umbes inimest usalama ?
Kas usaldad inimesi kergelt ?
Mida teed reetmise korral ?

Küsin neid lihtsalt isiklikust huvist kuidas teistel see usaldamine käib

Re: Usaldus

Kui inimene mulle meeldib ja ta tundub mulle nö oma inimene siis ja. Tglt suht kiiresti yldjoontes.

Mul pole veel sellist situatsiooni olnud, kuid ma arvan et mõnda aega ignoksin veits. Janh tal peab ka mingigi põhjus olema, mis lohutaks mind jn, ta peaks kindlalt midagi ilusat ytlema vnii.T,16.

Eks oleneb ikka inimesest, päris kõiki polegi ju põhjust usaldada. Ehk siis - ei usalda kergelt, kuna inimesed pole seni selleks nii suurt põhjust andnud. Selles mõttes usaldan, et asju kuskile jätta jms, aga isiklikumal tasandil küll mitte.

Eks see oleneb ka, mis reetmisest juttu on, aga üldjoontes ütleks, et jätan meelde ja edaspidi ei usalda.

paar kuud selleks täielikuks usalduseks ikka läheb, kui peaaegu igapäevaselt suhelda. aga oleneb, jah, inimesest. 100% usaldada ikka ei saa.
ehk siis ei, ei usalda kergelt.
katkestan suhtluse. ma ei taha üldse sõpru endale tegelikult. vahel on vaja lihtsalt.

Nooremana sai päris kergelt usaldatud. Enam mitte. Mida aeg edasi, seda vähem. Lähedasi ikka usaldan, ühtesid rohkem, teisi vähem. Oleneb teemadest muidugi. Ma ei saaks lähedasemalt suhelda inimestega, keda tuleb kahtlustada. Kindlasti tuleb ettevaatlik olla igasuguste tööalaste suhetega, sest seal tulevad juba mängu raha, positsioonid jms. Inimesi hakkan usaldama pikema aja peale. Reetmise korral katkestan suhtlemise.

Reeda mind ja sa saad tundma, mida tähendab "Revenge is dish best served cold", ehk siis reetmisele vastan enamasti väga julma ja kalgi reaktsiooniga. Kui siiski tegu petmisega(mis ka põhimõtteliselt reetmine), siis andestan, aga kohe kindlalt hoian distantsi.

Usaldama ei kipu kergelt, küll aga astun suht kergelt suhtluskontakti. Siiski, enamasti hoiangi neutraalset distantsi. Enamasti.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”