Re: Küsimused neidudele ^^

1. Savi, kas 179,5 või 182, mingit sisulist vahet ju pole. Või no eks oleneb, mis see eelistamine on ka - niisama vaatamiseks on ju tihtipeale veits erinevad eelistused, aga kaaslase valimisel need jällegi ei määra, sest kokkuvõttes on need välimuse detailid suhtes suht tühised.
2. Ei.
3. Ei. Mulle tundub just päris suur vabadus soostereotüüpidest. Eks ise saab kõigele alluda, mis kuskil välja plahvatatakse, aga kui ise mõistust kasutada, siis ei pea. Mu arust on meil praegu just võimalus olla täpselt selline, nagu soov on.

179,5 cm ei ole lühike.

1) Ma olen tähele pannud, et tüdrukud eelistavad endast (!!) pikemaid noormehi. Eks see ole ju loogiline ka, pikkusel on teatud mõttes seos turvatundega. Samas, Sa oled ju isegi näinud, et on ka paare, kus mees on lühem kui naine. See kõik oleneb inimesest.
2) Kuna ma olen ise nii lühike, siis on raske leida meest, kes oleks minust lühem. Muide, keskmine Eesti naine on umbes 165 cm (2012. aasta uuring) pikk.
3) Ei, ma arvan, et praegu just nö lükatakse ümber/ purustatakse neid stereotüüpe.

Ma arvan, et mehed (ega ka naised) ei peaks enda pikkuse pärast muretsema, sest esiteks, seda otseselt muuta ei saa ning teiseks on pikkus inimesest kui tervikust üks väike osa, meis on palju rohkemat kui lihtsalt füüsiline keha.

1) Kas on tõsi, et neiud / tüdrukud, eelistavad rohkem nö pikemaid noormehi? ( ma pean silmas selliseid 182 cm - 190 cm vahemikus noormehi )
No ma ei tea, mina eelistaksin endast natuke pikemaid ikka et kontsa saaks alla panna :lol: aga muidu mingit eiffeli torni nagu ka enda kõrvale ei tahaks

2) Kui lühemat kasvu noormees, kes on Sinust huvitatud, kutsub Sind kohtingule, siis kas ütleksid "ei" ?
Kohtingul võibolla läheks edasi ma ei tea mis saab

1) Üldiselt eelistatakse endast pikemat või samapikkust meest. Kuna ma ise olen nii lühike (162 cm), siis sellise pikkuse juures tahaks pigem, et kaaslane minust lühem ei oleks. Kui aga klapp on hea, siis ausalt see pikkus mitte midagi ei loe. Kunagi oli sõber, kes oli minust veidi lühemgi ja temale on tema pikkus tüdruku leidmisel kahjuks tulnud küll. Kui teatud eluetapis peas asjad paika loksuvad, siis vast see pikkus midagi ei loegi, loeb muu sobivus. Pikkus on niivõrd väike asi ja mingil hetkel taipad, et see, mis sinu ja kaaslase vahel on, kaalub üles kõik pikkuse, paksuse jm. 180 cm kohe kindlasti lühike ei ole.

2) Kui tegemist on hea huumorisoonega toreda inimesega, siis läheksin küll.

3) Oleneb, missuguste inimestega sa läbi käid. Normaalsed inimesed valivad kaaslase endale mitte oma perele, sõpradele, töökaaslastele näitamiseks. Standardid sead ise, kui just ei ole otseselt perekonna mõjuvallas, et partner PEAB olema kõrgharidusega, PEAB olema jurist, PEAB seda ja toda.

Kommenteerin mehena kolmandat.
Isegi kui tänapäeval on seatud kaaslase suhtes liiga kõrged standardid, siis ajapikku kui lootus kaduma hakkab neid muudetakse leebemaks, kui otsitakse endiselt võimalikult täiusliku kaaslast. Täiusliku ei pruugi olemas olla ja seda esineb väga üksikutel juhtudel, kuid seetõttu armastus (ka sõprus) ongi pime ja vigu ei näe. Igaühele on keegi sobiv.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”