üksik?!

Heloo! Mul on siuke mure et ma saan kohe 14 ja ma olen ikka yksik. Mul pole väga palju sõpru aga pooled nendest on ikkagi poisid. Ma saan poistega hästi läbi ka aga keegi nendest ei vaata mind teise pilguga. Ma olen skorpioni tähtkujust ja vahel ma näitan seda ka oma iseloomus välja ning selle pärast ma paljudega läbi ei saagi. Mida kyll teha?

Re: üksik?!

Tere!

Ega kõik peagi sind teise pilguga vaatama, piisab ju ühest ja õigest. Küll seegi tuleb.

Tähtkuju asju ma ise ei usu. Soovitan ka sul mitte tähtkujus oma iseloomu põhjuseid otsida, vaid pigem kui mingi iseloomuomadus või käitumisharjumus häirib, siis sellega tegeleda - muuta või lahti saada.

Re: üksik?!

"Üksik inimene pole tegelikult kunagi üksik, sest neid, kes end nii tunnevad, on maailmas veelgi" (jätan ütleja enda teada)

Mis puutub nö teise pilguga vaatamisse, siis aega on sellega. Hea, kui on sõbergi, keda saab alati usaldada ja kellele võimalik alati toetuda.
Mis iseloomu puutub, siis iga inimene avastab aeg-ajalt endas iseloomu vigu, mis ei meeldi. Sa kas muudad end või aksepteerid end. Ja sama ka teistega. Muidugi, eks meil kõigil on piirid, mida talume ja mida mitte.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”