Ilusad tydrukud???

Ma m6tlesin, et kas poistele nagu meeldivadki ss tydrukud, kellel on n2gu meiki t2is? Nh, nad on ilusamad ju? Aga nagu, ma ei kanna meiki ja mu poiss pole nagu kordagi 8elnud, et olen ilus (12 olen, oktoobris saan 13 ja poiss on 14), aga teistele kyll ytleb, et jaa ilus oled jms. Ta r22gib kyll, et armastab ja nii ning kui ma hakkan j2lle sellest r22kima, et ma pole nagu ilus, siis ta lihtsalt ytleb, et nh kyll ma veel muutun ja ss olen ilusam... V2ga lohutav
Donuts <3

Re: Ilusad tydrukud???

Meigiga pole vaja üle pingutada. Aga inimesed, kes peavad ilu tähtsaimaks asjaks, nendega pole vaja lihtsalt suhelda. Iga tüdruk peab enda eest hoolitsema, aga mitu kihti krohvi näos pole loomulik. Ise olen varsti 12 aastane, plikatirts. Ma kannan meiki harva, ehk on mul lihtsalt vedanud loomuliku nahaga. Edu :)

Tammepuu kirjutas:Mulle ei meeldi, kui juba 12.aastane tüdruk meiki ei kanna, mulle meeldib sellinne lihtne meik. Ei taha, et oleks punna jne näha, lihtne jankerge meik. Ise 12.aastane poiss
Selle kohta ütlen kohe ära, ainult punetust saab katta, meigiga sa neid siiski ära ei peida. Eriti huvitav on lugeda seda väljendit lihtne ja kerge meik. Mõne jaoks on see full face makeup tugeva silmameigita, kuid minu jaoks tähendab see kergel kulmude toonimist, üks kiht ripsmetušši ja vsjo.

Nüüd tegeliku teema juurde. Kui su poiss räägib, et ta armastab sind, aga räägib et sa veel muutud ilusamaks jne, siis sa võid talle maha mainida kuidas see solvab. Ja ilmselt on see lause "Ma armastan sind" viimasel ajal nii kergelt öeldav lause.. Mulle on armastust avaldanud nii mõnigi laps kes on mu sotsiaalmeediast välja noppinud ja kaks nädalat kirjutanud... Seega ma ei tea, kui ta ikka nii käitub, ss see küll ilmselt armastus ple

Tammepuu kirjutas:Mulle ei meeldi, kui juba 12.aastane tüdruk meiki ei kanna, mulle meeldib sellinne lihtne meik. Ei taha, et oleks punna jne näha, lihtne jankerge meik. Ise 12.aastane poiss

(Vabandan, et tuleb juba teine postitus järjest, kuid märkasin sellist lollust alles peale enda kommentaari postitamist)

Kulla Tammepuu, poisina sa ilmselt ei tea, mida teeb pikaajaline meigi kasutamine nahaga. Tekitab aina rohkem punne juurde ning nahk muutub aja jooksul väga koledaks. Tean ühte endast umbes 5 aastat vanemat tüdrukut (20-aastane siis) ning tema näonahk on väga inetu. Kätel, kaelal jne on täiesti normaalne, kuid just nägu. Küsisin oma tuttavalt, kes teda teadis juba ammu ning tuttav vastas, et ta meikis ennast alates 11. eluaastast ja nii iga päev. Muidugi punne jms ikka ju tohib peitepulgaga varjata, kuid liialdada ka ei tasu. See ei too peaaegu kunagi head.
sad, lonely and bad at math

Seleen kirjutas:

(Vabandan, et tuleb juba teine postitus järjest, kuid märkasin sellist lollust alles peale enda kommentaari postitamist)

Kulla Tammepuu, poisina sa ilmselt ei tea, mida teeb pikaajaline meigi kasutamine nahaga. Tekitab aina rohkem punne juurde ning nahk muutub aja jooksul väga koledaks. Tean ühte endast umbes 5 aastat vanemat tüdrukut (20-aastane siis) ning tema näonahk on väga inetu. Kätel, kaelal jne on täiesti normaalne, kuid just nägu. Küsisin oma tuttavalt, kes teda teadis juba ammu ning tuttav vastas, et ta meikis ennast alates 11. eluaastast ja nii iga päev. Muidugi punne jms ikka ju tohib peitepulgaga varjata, kuid liialdada ka ei tasu. See ei too peaaegu kunagi head.
Tegelikult, kui mõtlema hakkan, siis tean küll, et meik tekitab punne, mul on üks sõber (poiss) kes kasutab igasuguseid ravimeid ja peitepulkasid oma punnide vastu ja neid tuleb aina juurde. Ta on minust 4 kuud vanem ja mul ei ole pmst ühtegi punni näos. Aga noh ma põhimõtteliselt mõtlesingi ainult peitepulgaga enda komentaaris.

Log,et suht kõik värvivad ripsmeid. See jumala "OK". Huuled ka juba vanemas eas, aga mida helli te topite seda puudrit, kulmupliiatsit ja kõik muud sitta kui te olete 12 aastased!?!??! Naq meil trennis on üks tüdruk, kes topib endal näo meiki täis ja sebib kõike mis liigub, hingab ja mängib jalgpalli. Täna ma sõimasin teda, et WTF sa sebid neid poisse kadakas*. See muidugi suhtus sellesse naljaga ja irvas ja sebis muudkui edasi....

Kullakesed kas te sellisest asjast nagu geenid olete ka kuulnud? Võin oma kogemusest öelda, et mina kes ma kasutan meiki suht tihti, näen oma näos ainult mõnda üksikut punni. Praktiliselt mul punne pole, aga näiteks mu klassivennad kes meiki ei kasuta, neil on nägu pinne täis, nägu on lausa täitsa punane. Olen 13 ja täitsa pubeka eas.

endakogemus kirjutas:Kullakesed kas te sellisest asjast nagu geenid olete ka kuulnud? Võin oma kogemusest öelda, et mina kes ma kasutan meiki suht tihti, näen oma näos ainult mõnda üksikut punni. Praktiliselt mul punne pole, aga näiteks mu klassivennad kes meiki ei kasuta, neil on nägu pinne täis, nägu on lausa täitsa punane. Olen 13 ja täitsa pubeka eas.
Sa võrdled praegu tüdukuid ja poisse? Okei... Igatahes lugesin, et jah poistel ja tüdrukutel on võrdelt punne, kui 10% on poistel need punnid hullemad/suuremad kui tüdrukutel. Siis lugesin veel, et tüdrukutel on puperteet varem, kui poistel, aga nh see pole eriti tähtis prg

Tammepuu kirjutas:
endakogemus kirjutas:Kullakesed kas te sellisest asjast nagu geenid olete ka kuulnud? Võin oma kogemusest öelda, et mina kes ma kasutan meiki suht tihti, näen oma näos ainult mõnda üksikut punni. Praktiliselt mul punne pole, aga näiteks mu klassivennad kes meiki ei kasuta, neil on nägu pinne täis, nägu on lausa täitsa punane. Olen 13 ja täitsa pubeka eas.
Sa võrdled praegu tüdukuid ja poisse? Okei... Igatahes lugesin, et jah poistel ja tüdrukutel on võrdelt punne, kui 10% on poistel need punnid hullemad/suuremad kui tüdrukutel. Siis lugesin veel, et tüdrukutel on puperteet varem, kui poistel, aga nh see pole eriti tähtis prg
puperteet vä kõlab nagu pasteet idk

Külaline kirjutas:
Tammepuu kirjutas:
puperteet vä kõlab nagu pasteet idk
Tüdrukutel on pasteet varem. Okei

Tean et juba vanem teema aga tore kui kuidagi aitata saan... no kui su nägu on ilma meigita ilus ss see on ju parem kui meigitud nägu kuna natural, NB hoia enda nägu ja ära hakka selle ***** pärast nyyd oma nägu reostama... Mdea no vb mõni arvab et no lahe on kui tydruk meigib... Või ss pole ta se üks õige ja ainus...

Tõesti loevad ka geenid näonaha suhtes. Olen praegu 15 ning pole eriti kunagi olnud nägu aknet täis, kuigi kasutan meiki ikka väga tihti, aga see on selline kerge meik. Poistel ja teistel tüdrukutel on küll olnud ja on praegugi nägu väga täis aknet, Niiet mida me sellest järeldame? :)

Issand jumal. Ma tean et see on vana postitus aga ma ei suutnud ilma vastamata. Esiteks kõik kes siin korra mainisid mingit geenide asja ss no, jah punnid sõltuvad palju geenidest aga pmt meik kahjustab su näonahka aka pmt geenid ei loe, su nägu tulevikus ikka väga pe*ses ja kole. Teiseks ma tõesti ei mõista mingi 12-14 aastaseid tüdrukuid kes meigivad end IGAPÄEV kui nad kooli lähevad jne, san aru kui minnakse kuskile peole vms ja tahetakse natuke ilusam ja pidulikum väja näha aga igapäevaselt... Pluss ma ei saa aru poistest kellele meeldivad tüdrukud kes meigivad end kuigi nad pole neid ilma meigita näinud. Ning kui küsid nendelt poistelt et miks sulle see tüdruk meeldib ss ta vastab et ta on ilus, kuigi pole teda ilma meigita näinud. Okei, see on iga inimese enda asi kas meigib v mitte, lihtsalt oeh kui te arvate et see teeb teid ilusamaks ss noo andke andeks aga ei tee.

Ning sina murega tüdruk :D nyyd mul vist veidi hilja öelda seda aga pmt ära vali endale poissi kes ei arva et sina oled kõige ilusam ja ytleb sulle nii. Sest maailmas on palju ilusaid tyrukuid aga oma tydruk peab ikkagist kõige ilusam olema :wink:

bdjcwljbv kirjutas:Issand jumal. Ma tean et see on vana postitus aga ma ei suutnud ilma vastamata. Esiteks kõik kes siin korra mainisid mingit geenide asja ss no, jah punnid sõltuvad palju geenidest aga pmt meik kahjustab su näonahka aka pmt geenid ei loe, su nägu tulevikus ikka väga pe*ses ja kole. Teiseks ma tõesti ei mõista mingi 12-14 aastaseid tüdrukuid kes meigivad end IGAPÄEV kui nad kooli lähevad jne, san aru kui minnakse kuskile peole vms ja tahetakse natuke ilusam ja pidulikum väja näha aga igapäevaselt... Pluss ma ei saa aru poistest kellele meeldivad tüdrukud kes meigivad end kuigi nad pole neid ilma meigita näinud. Ning kui küsid nendelt poistelt et miks sulle see tüdruk meeldib ss ta vastab et ta on ilus, kuigi pole teda ilma meigita näinud. Okei, see on iga inimese enda asi kas meigib v mitte, lihtsalt oeh kui te arvate et see teeb teid ilusamaks ss noo andke andeks aga ei tee.

Ning sina murega tüdruk :D nyyd mul vist veidi hilja öelda seda aga pmt ära vali endale poissi kes ei arva et sina oled kõige ilusam ja ytleb sulle nii. Sest maailmas on palju ilusaid tyrukuid aga oma tydruk peab ikkagist kõige ilusam olema :wink:
Kui meiki kasutada normaalses koguses ja näonahka hooldada, siis ei saa küll öelda, et näonahk 'pe*ses' kohe hiljem on. Samuti, mõõduka koguse meigiga on ikka võimalik ennast ilusamaks muuta küll.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”