segased tunded uue poisi vastu, kuidas suhtlema hakata?

Mu parleelklassi tuli uus poiss. Aktusel nägin teda esimest korda ja ta hakkas mulle esimesest silmapilgust meeldima. See pole selline meeldimine nagu mul teise poisiga oli. Viimased 3 päeva kui teda koolis olen näinud on liblikad kõhus olnud ja igast segased tunded on. Eile kirjutasin talle fbsse, et ta on kena. Ta tõesti väga meeldib mulle, aga ma ei tea kuidas temaga suhtlema hakata. Ei tahaks marki ka kuidagi täis teha, sest ta klassis käivad sellised, kes võivad taga hakata rääkima ja kiusama (olin poolte tema klassikaaslastega samas klassis 3a tagasi, tean kuidas nad käituvad :/) Ta käib/käis jalgpallisja on suht hea kehaehitusega ning kuna mina olen natukene pontsakas kardan, et ta arvab minust midagi halvasti vms :/

Re: segased tunded uue poisi vastu, kuidas suhtlema hakata?

frizzy123 kirjutas:
04 Aug 2018, 02:18
hey yall its me. mina ja see kutt suhtes pmst 3a hiljem. alles peale kahte aastat meeldimist hakkasin suhtlema temaga. seega idk shoot your shots when u can, alati võib asja saada. ja kui saadki rejecti siis pole hullu, poolteist aastat hiljem võib ta sulle ise külje alla ujuda,
väga vahva!
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

frizzy123 kirjutas:
hey yall its me. mina ja see kutt suhtes pmst 3a hiljem. alles peale kahte aastat meeldimist hakkasin suhtlema temaga. seega idk shoot your shots when u can, alati võib asja saada. ja kui saadki rejecti siis pole hullu, poolteist aastat hiljem võib ta sulle ise külje alla ujuda,
mis keeles sina räägid
sad, lonely and bad at math

Seleen kirjutas:
04 Aug 2018, 11:15
frizzy123 kirjutas:
mis keeles sina räägid
Eesti keeles
Kohati inglise kui aru ei saanud tho

Öökull14 kirjutas:
04 Aug 2018, 15:13
Seleen kirjutas:
frizzy123 kirjutas:
mis keeles sina räägid
Eesti keeles
:)
õpi ära, mis tähendab sarkasm :) siis tule seletama
ja me siin möliseme eestikeelses foorumis, mitte rahvusvahelises
sad, lonely and bad at math

Seleen kirjutas:
04 Aug 2018, 15:41
Öökull14 kirjutas:
04 Aug 2018, 15:13
Seleen kirjutas:

mis keeles sina räägid
Eesti keeles
:)
õpi ära, mis tähendab sarkasm :) siis tule seletama
ja me siin möliseme eestikeelses foorumis, mitte rahvusvahelises
Sa õpi ise enne ära, mida sarkasm tähendab;)
On kuskil kirjas, et teistes keeltes ei või rääkida? Näita mõni selline reegel mulle ja ma jään vait.

Seleen kirjutas:
04 Aug 2018, 17:01
oh jumal küll
mis ma sinuga vaidlen
hea küll, suhelge siis kümnes keeles korraga, keda ma keelanud olen? sarkasmitsesin selle kallal, et tänapäeva noored eesti keelt ei mõista, et vahele peab võõrkeelseid sõnu viskama
kui ma sind keelasin siis tegelt ka tõmba uttu, sa ei saa ikka millestki aru
Väga hästi saan eesti keelest aru. Ei ole vaja lihtsalt "sarkasmitseda" kõigi kallal, kes sinust erinevad on. Sa ei suuda seda kontrollida nagunii, maailm areneb koguaeg (taandareng on ka areng yk)

Öökull14 kirjutas:
04 Aug 2018, 17:39
Seleen kirjutas:
04 Aug 2018, 17:01
oh jumal küll
mis ma sinuga vaidlen
hea küll, suhelge siis kümnes keeles korraga, keda ma keelanud olen? sarkasmitsesin selle kallal, et tänapäeva noored eesti keelt ei mõista, et vahele peab võõrkeelseid sõnu viskama
kui ma sind keelasin siis tegelt ka tõmba uttu, sa ei saa ikka millestki aru
Väga hästi saan eesti keelest aru. Ei ole vaja lihtsalt "sarkasmitseda" kõigi kallal, kes sinust erinevad on. Sa ei suuda seda kontrollida nagunii, maailm areneb koguaeg (taandareng on ka areng yk)
Pole mõtet tülli minna ühest kommentarist, elus suuremaid probleeme kui üks sarkastiline kommentaar.
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”