Best friend forever?????

Asi selles et mul on parim sõbranna aga ma ei usu et kas ma olen temal nagu parim sõbranna ja ma ei sa ju öelda ka et kle sa oled mul BFF kas ma olen sul ka mulle oleks se veits eba meeldiv kuna tegelt ka ma ei küsi temalt et kas oleme BFF või mitte aga ma ei tea mis nüüd teha ss palun andke nõu :(

Re: Best friend forever?????

Aga vahet ju ei ole, kas oled või ei ole, mis see silt ikka muudab? Nagunii on ju oluline see tunne, mida enda sees tunned tema suhtes ja mida tema sinu suhtes tunneb. Isegi kui tema on sinu parim sõbranna ja tal on mitu head sõbrannat ja kindlat parimat pole ära sildistanud (miks peakski?) või siis on tal keegi teine, kellega ta veel lähedasem on, siis mis sellest ikka siis on? Eks väike kadedus tuleb sisse jah, et teist inimest jagama peab, ja tahaks justkui päris oma inimest, aga tegelikult pole sel mingit vahet, kes kuidas kedagi nimetab. Sõber on sõber ja oluline on, kuidas on teie suhtlus ja läbisaamine. Keskendugi sellele. Kui sellega on hästi, ongi kõik hästi. Ütle sõbrale lihtsalt, et ta on hea sõber ja mingit BFF-i juttu polegi vaja.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”