Re: Kui otsid sõpra/suhet

Elsa kirjutas:
22 Juul 2014, 22:33
Tean, et sellesarnane postitus on siia ennegi tehtud, aga see on pisut teistsugune. ;)

1) Kui vana sa oled? 13
2) Poiss või tüdruk? POISS
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused? Otsin tüdrukut kellega võiks suhelda vb ka midagi enamat. SUITSETADA EI TOHIKS
5) huvid/mis sulle meeldib? Jalgpall, arvuti mängud, chillida õues, rääkida sõpradega, videoid vaatada ja veel
6) kirjelda ennast. Kaalun umbes 42-45 kg olen 160 cm pikk, hinded on head, tume bruunide juustega.
Kirjuta privasse või kuhugi kui tahad kohtuda või lic kirjutada.

1) Kui vana sa oled? 16
2) Poiss või tüdruk? Poiss
4) keda otsid, eelistused? Sõpra/sõbrannat
5) huvid/mis sulle meeldib? Erinevad spordialad, ajalugu, poliitika, geograafia ja veel midagi
6) kirjelda ennast. Lihtsalt suhtlemiseks tundub natukene ebavajalik imo. Kellele huvi pakub võib kirjutada.

Südamlik kirjutas:
23 Nov 2018, 22:25
1. 15
2. Poiss
3. Hetero
4. Otsin suhet 14-16 aastase tütarlapsega. Eelistuseks : Tore iseloom, kena välimusega, peaksid olema ka sale või normaalse kehaehitusega.
5. Huvitun tehnikast (IT, autod, mootorsõidukid), informatiivne lugemine (Imeline teadus, imeline ajalugu)
6. Olen 15- aastane pikk (185cm) ja sale (65kg) noormees. Olen üsna tark ja läbinägelik. Pole nerd kui te arvate. Olen väiksest saadik olnud ka kõva spordimees. Hüppan 4m50cm kaugust, hea sprinter, kaugdistantsides olen suhteliselt nõrk, kuid siiski parem, kui keskmine minu vanune. Ei taha liialt kiita ennast :D. Arvan, et olen viisaka välimusega, helepruunide juustega, sinakas-roheliste silmadega noormees. Suviti töötan palju ja kogun tulevikuks raha. Suhetes väga kogenematu, sest olen üsna tagasihoidlik ja rahuliku iseloomuga.

Kui sind see jutt vapustab ja sa tunned, et sobid minu kategooriasse, siis palun ole julge mulle kirjutama :)
4.5m kaugust hüpata sellise pikkuse juures on vähe :/
happiness is too rare.

Südamlik kirjutas:
01 Mär 2019, 21:34
15-aastane, pikk, hea väljanägemisega kutt otsib tüdrukuga suhet, sõprust(vb ka midagi enamat). Eelistatavaks vanuseks 13-16, kuid võib ka erandeid teha kui tore tundud. Palun ära ole paks või lihtsalt mustlane. Ole julge kirjutama!
Suhet, sõprust, vb midagi enamat? 15-aastaselt kavatsed tüdrukuga leivad ühte kappi panna ja põngerjad kasvatama hakata?
happiness is too rare.

hlsy kirjutas:
02 Mär 2019, 09:54
Südamlik kirjutas:
1. 15
2. Poiss
3. Hetero
4. Otsin suhet 14-16 aastase tütarlapsega. Eelistuseks : Tore iseloom, kena välimusega, peaksid olema ka sale või normaalse kehaehitusega.
5. Huvitun tehnikast (IT, autod, mootorsõidukid), informatiivne lugemine (Imeline teadus, imeline ajalugu)
6. Olen 15- aastane pikk (185cm) ja sale (65kg) noormees. Olen üsna tark ja läbinägelik. Pole nerd kui te arvate. Olen väiksest saadik olnud ka kõva spordimees. Hüppan 4m50cm kaugust, hea sprinter, kaugdistantsides olen suhteliselt nõrk, kuid siiski parem, kui keskmine minu vanune. Ei taha liialt kiita ennast :D. Arvan, et olen viisaka välimusega, helepruunide juustega, sinakas-roheliste silmadega noormees. Suviti töötan palju ja kogun tulevikuks raha. Suhetes väga kogenematu, sest olen üsna tagasihoidlik ja rahuliku iseloomuga.

Kui sind see jutt vapustab ja sa tunned, et sobid minu kategooriasse, siis palun ole julge mulle kirjutama :)
Kuule keyboard warrior, sa ei oskaks sellisest kaugusest märga unenägugi näha. Sinusugune konn oskab ainult netis välja mõelda ilusaid arve. Tegude mees sa ei ole

Südamlik kirjutas:
02 Mär 2019, 10:30
hlsy kirjutas:
02 Mär 2019, 09:54
Südamlik kirjutas:
1. 15
2. Poiss
3. Hetero

Kuule keyboard warrior, sa ei oskaks sellisest kaugusest märga unenägugi näha. Sinusugune konn oskab ainult netis välja mõelda ilusaid arve. Tegude mees sa ei ole
Jah, sest ma olen naine. Südamlik sa küll ei ole, tuled privadesse ka veel hüppama. Kui fakti konstateerimine nii närvi ajab, siis soovitan psühholoogi poole pöörduda.
happiness is too rare.

mis kraaklemine see on, termo kustutab ära sellise asja. inimene pole mingi loom, et peaks suutma kaugele hüpata. isegi carl lewis jääks suurte porilompide juures hätta, kui nad tihedasti üksteise järjest on, või siis ülisuured on. on üks teine foorum, mis on nääklemise poolest väga tuntud, et see on lapsemurele tõesti halb eeskuju,
eraldatus

1) Kui vana sa oled? 13
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Bi
4) keda otsid, eelistused. Otsiks sõpra, võibolla midagi rohkemat. Vanus võiks olla 13-15, aga võin ka erandeid teha
5) huvid/mis sulle meeldib? Youtube, videomängud, kunst ja loomingulisus üleüldiselt (kirjutamine, lugemine jne), öö ja tähistaevas, õhtuti linnatänavatel jalutamine, muusika kuulamime (räpp on jube), laulmine, tantsimine.
6) kirjelda ennast. Olen 172 cm pikk, keskmise pikkusega tumepruunide juuste ning sini-halli-roheliste silmadega. Ei ole paks ega peenike ja mul on ovaalne nägu. Nägu ise eesti keeles kahjuks kirjeldada ei oska. Olen võõrastega suhteliselt arg, aga omadega nii hull, kui olla annab. Tavaliselt üritan olla inimeste vastu hea, aga see on vahel minu terava keele tõttu raske.

Kui tundun huvitav, oled oodatud mulle kirjutama.

Viimased kuud veel 13aastane

Tüdruk

Biseksuaalne

Otsin sõpra, vb suhet, kui sellest midagi välja tuleb

Huvitab/meeldib kunst, muusika kuulamine, laulmine, tantsimine, õhtul linnavahel kõndimine, öö ja tähistaevas, sügis, videomängud, youtube, psühholoogia

172 cm pikk, tumepruunide ja õlgadest paarkümmend cm pikemate juustega. Ma pole ei paks ega peenike. Mu silmavärv vahetub sinise, halli ja rohelise, vahel ka vähesel määral pruuni vahel. Kaldun rohkem introvertsuse poole. Võõrastega olen üldjuhul arg ja ei julde vestlust alustada, aga omadega võin päris hulluks ära minna. Võimalik, et olen veidi masenduses. Mulle ei meeldi kallistused, isegi oma ema poolt mitte. Ainuke inimene, kellelt ma neid vastu võtan, on mulle tegelikult suhteliselt võõras. Usaldan inimesi suhteliselt kiiresti, kuid üritan ennast veenda vastupidi. Ma tegelikult ei tea endast eriti midagi. Ma olen sisemiselt PALJU teistsugusem, kui ma väljast olen.

Kui tundun sulle huvitav, võid mulle kirjutada.

1) Kui vana sa oled? 13
4) keda otsid, eelistused Puudub
5) huvid/mis sulle meeldib? Ei oska paugu pealt öelda, aga tegelen spordiga
6) kirjelda ennast umm ma olen 168 cm pikk haha jaa suvel kain palju oues sopradega ja ujumas haha

Koik voivad kirjutada, ma ei hammusta ;)

itivend kirjutas:
07 Mär 2019, 16:42
boyjoy kirjutas:
07 Mär 2019, 00:34
Neiud, mürame? :D

Lapsed pls no. xd

Tartu/25m
Naljakas mõelda, et viis aastat tagasi kirjutasid sama teksti ja võin ühe viina selle peale võtta, et viie aasta pärast kirjutad jälle sama teksti, kui lapsemure foorum veel eksisteerib.
Naljakas on mõelda, et su naine (vist ex nüüd?) mind nädalake tagasi jälle fb sõbralisti lisas. :)
♫ Yesterday, all my troubles seemed so far away

k41d1 kirjutas:
25 Juul 2014, 15:36
1) 14
2) tüdruk
3) hetero
4) sooviks head sõpra/sõbrannat kellega saaks kõigest rääkida jne, poisi puhul võib ka midagi rohkemat ;)
5) Ujumine, rullitamine, sõpradega olemine jne :)
6) poolpikad tumepruunid juuksed, ei ole selline kellele on meik kõige tähtsam jne, suvel eriti ei meigigi ennast ehk suht natural olen :D hea iseloomuga, ei ropenda liiga palju, 170 pikk
Kirjuta mulle privva?

1) Kui vana sa oled? 14
4) keda otsid, eelistused sõbrannat suhet võib alustada peale sõpradeks saamist ja kui mõlemal soovi
5) huvid/mis sulle meeldib? Videomängud ,youtube,ujumine,reisimine , atv-ga soitmine jne.
6) kirjelda ennast pigem paks aga ka lihast ühesõnaga nõrk pole 1.7m pikk mitte väga pikad juuksed olen päris häbelik aga noh kui tahad tutvuda kirjuta kas meilile voi privasse

tüdruk,14
kuulan punki, rocki ja muud sellist.
mulle meeldib raamatuid lugeda, vestelda erinevatel teemadel ja niisama looduses ringi jalutada.
vabal ajal tegelen laskmise, kirjutamise ning paljude muude asjadega.
soovin tutvuda netis umbes omavanuste inimestega, niiet soovi korral kirjutage mulle psi.
14N
uued tutvused on alati teretulnud:)

1) Kui vana sa oled? - 17
2) Poiss või tüdruk? - noormees
3) Lesbi/gei/bi/hetero? - avameelne hetero/bi
4) keda otsid, eelistused otsin samast soost (mees) sõpra kellega trenni teha, klubis käija jne noh kõike toredat... aga ka tydrukud kirjutage ;)
5) huvid/mis sulle meeldib? käin tantsimas ja tantsin tihti ja käin võistlemas, meeldib ujuda ning armastan muusikat <3 <3 kui keegi kuulab KPOPi siis eriti tore aga üldiselt kuulan ülemaailmset pop muusikat sama hästi, olen kõigi artistide ja muusikutega hästi kursis, oskan mängida klaverit ja kitarri kaa, toitun tervislikult ja meeldib trenni teha.
6) kirjelda ennast 183 cm pikk, blondid pruunid juuksed, rohelised sinakad silmad, pärit tartust, vormis noormees

1) Kui vana sa oled?
16
2) Poiss või tüdruk?
Tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
Ei teagi, kas julgeb enam kõva häälega välja öelda, aga hetero
4) keda otsid, eelistused.
Ei olegi nagu väga eelistusi, lihtsalt kellegagi juttu rääkida ja vaatab kuhu elu viib.
5) huvid/mis sulle meeldib?
Hmm...kunst jaa.. kirjandus, aga see on mitte originaalne
Kaktused meeldivad. Pikemat aega tahtnud juba kaktuseid koguma hakata, aga oma esimese kaktuse tapsin ära kogemata ning sinna paika see jäi.
6) kirjelda ennast
Emh.. ma olen usaldusväärne, teiste saladused edasi rääkimisele ei kuulu
ja ma olen hooliv, endale kallite inimeste jaoks leian aega ka elu tumedamateil perioodidel.
Üsna kirjaoskamatu, kokku- ja lahkukirjutamine ning lausejärjekord peamiselt. Agaa kellel seda kirjutamisoskust ikka vaja läheb...:)
Rohkem ei oska ja pole vist vaja ka, see foorum niigi surnud :D
Agaaa kui juhtub mõni juhuslik mööda minema ja tahaks veidi juttu rääkida, siis võib igal ajal kirjata.

keda otsid, eelistused:

0tolerants kitsedele & kukkedele

kirjelda ennast:

19/M, vahel näeb kedagi pikemat ka endast (~190), klatšija ma pole, seega ma ei kavatse kuulata taga rääkimisi, PSY'd ja technot peamiselt, esineb ka räppi ja raadio jampsi, vahel kirjutan ka ise paar sõna, sellessuhtes et kes teab mis anne kellegil on, päris terava ütlemisega, ei karda öelda kuidas asi on, igal näol omad põhimõtted, kossus peale loopimised niisama on teema, džinn & mustikamaitselise vee koks, aga joomata ja söömata ei jää midagi, sale, blond, sinised silmad, babyface, peab ka vist mainima, et olen suitsetaja ja suht kahtlane elukas, meeldib armsalt norida natukene oleneb, vahel ka suhteliselt leppiv ja armas hingelt, aaaa ja mul pole sotsiaalmeediat nagu üldse, sellessuhtes olen koopa inimene aga dav ellab

mentallyIll kirjutas:
08 Mai 2019, 10:04
keda otsid, eelistused:

kirjelda ennast:

19/M, vahel näeb kedagi pikemat ka endast (~190), klatšija ma pole, seega ma ei kavatse kuulata taga rääkimisi, PSY'd ja technot peamiselt, esineb ka räppi ja raadio jampsi, vahel kirjutan ka ise paar sõna, sellessuhtes et kes teab mis anne kellegil on, päris terava ütlemisega, ei karda öelda kuidas asi on, igal näol omad põhimõtted, kossus peale loopimised niisama on teema, džinn & mustikamaitselise vee koks, aga joomata ja söömata ei jää midagi, sale, blond, sinised silmad, babyface, peab ka vist mainima, et olen suitsetaja ja suht kahtlane elukas, meeldib armsalt norida natukene oleneb, vahel ka suhteliselt leppiv ja armas hingelt, aaaa ja mul pole sotsiaalmeediat nagu üldse, sellessuhtes olen koopa inimene aga dav ellab
Kui sul sotsiaalmeediat ei ole, siis kuidas me teame, et sa üldse inimene oled?

boyjoy kirjutas:
08 Mai 2019, 10:33
mentallyIll kirjutas:
08 Mai 2019, 10:04
keda otsid, eelistused:

kirjelda ennast:

Kui sul sotsiaalmeediat ei ole, siis kuidas me teame, et sa üldse inimene oled?
Politseist uurid😉
Ma ütlesin ka, et olen kahtlane elukas...

Südamlik kirjutas:
01 Mär 2019, 21:34
15-aastane, pikk, hea väljanägemisega kutt otsib tüdrukuga suhet, sõprust(vb ka midagi enamat). Eelistatavaks vanuseks 13-16, kuid võib ka erandeid teha kui tore tundud. Palun ära ole paks või lihtsalt mustlane. Ole julge kirjutama!
Tere, ma olen 16 aastat vana tütarlaps. Olen lühemat kasvu ning peenema
kehaehitusega. Elan Tartumaal ning hobideks on kokkamine ja sport. Kui on
küsimusi küsi julgelt. Jään vastust ootama!

1) Kui vana sa oled? 12 kohe kohe saan 13
2) Poiss või tüdruk? tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? hetero
4) keda otsid, eelistused? alguses poisist sõpra hiljem ka bf-i võiks olla 13-14
5) huvid/mis sulle meeldib? sims, tantsimine, linnashängimine, kinos käia, sõpradega aega veeta jne
6) kirjelda ennast mul on sinakashallid silmad, poolpikad pruunid juuksed blondide triipudega, 160-165 pikk, meikida väga ei viitsi aga vahest ikka, esimesel kohtumisel tõenäoliselt väga palju juttu ei ole järgmisel kohtumisel vb rohkem, mind on väga lihtne solvata
tartu

1) Kui vana sa oled? 19 aastane.
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero.
4) keda otsid, eelistused- Otsin endale sõbrannat, kes reaalselt ka viitsiks suhelda.
5) huvid/mis sulle meeldib? Mulle meeldib võrkpall, jalutamine, rattaga sõitmine ning raamatute lugemine ( paberkandjal, mitte kuskil internetis)
6) kirjelda ennast- Ma olen pikkade pruunide juustega, siniste silmadega, umbes 167 cm pikk, normaalse kehaehitusega.

1) Kui vana sa oled? 15
4) keda otsid, eelistused Otsin sõpru, vb ka midagi enamat
5) huvid/mis sulle meeldib? Muusika kuulamine, laulmine, meeldib sõpradega koos aega veeta
6) kirjelda ennast Olen sõbralik, aus ja tagasihoidlik. Välimuselt pikk (180cm), pikkade tumepruunide juustega ning elan Tallinnas.

1) 15
2) poiss
3) hetero
4) Lihtsalt sõpru ja tüdrukute puhul vb ka midagi enamat
5) Videomängud, sport (peamiselt korvpall ja Ameerika jalgpall) ja palju asju veel aga pole hetkel viitsimist midagi veel lisada
6) Olen umbes 193-195 cm pikk, kaalun umbes 70kg (pole paks ega ka just mingi suur tank vaid selline keskmine),mul on helesinised silmad. Väga sõbralik ja lõbus (kui väga hea olla siis vahel isegi liiga lõbus), suudaks enam-vähem kõiki naerma ajada ja ka inimeste omavahelisi probleeme kiiremini lahendada nii et kõik oleks rahul.Väga jutukas ka ( võin suhteliselt igast teemast suure loengu pidada ilma ettevalmistuseta).

1) 14
2) Poiss
3) Hetero
4) lihtsalt sõpru, kellega saaks rääkida või tüdrukute puhul midagi enamat
5) Arvutimängud, kokkamine, reaal ained, palju veel
6) 180 pikk, mitte paks, rohelised silmad, pruunid juuksed, sõbralik ja avatud uutele suhetele, kena väljanägemisega, mitte väga jutukas, sarkastiline, teen nalja, mis ei ole solvavad, viisakas

1) Kui vana sa oled? Olen 20 aastane :)
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Midagi bi/hetero vahepealset :D
4) keda otsid, eelistused Otsin tutvusi/sõpru alustuseks :)
5) huvid/mis sulle meeldib? Meeldib arvutis mängida, vaadata filme, suhelda toredate inimestega, mängida klaverit, käia ujumas jne :)
6) kirjelda ennast Olen 175 cm pikk 20 aastane sinisilmne noorkutt, tegeleda meeldib vabal ajal hobidega millest just ennem ka kirjutasin, tutvuks alates 14+ vahet pole mis sugu :)

Vulkaanipurse kirjutas:
30 Juun 2019, 20:01
boyjoy kirjutas:
30 Juun 2019, 03:09
Neiud Tartu ligidalt, hit me up

Täisealine noormees

Neiud lasteaiast ärge ühendust võtke pls.
Kas vähemalt üks naine vastas sellele, käis datel ja sai midagi enamat kui suhtlus? Ausalt
Pervert, mine minema. Vulkaanipurse kirjutas mulle kunagi: "Kuulutad palju ning oled aktiivne siin. Aus küsimus, oled sa siin reaalselt naisi saanud(mõtnel n1kkunud)?"

Tundub, et sul siiani kahlane huvi teiste suguelu kohta, soovitan probleemile kuskilt mujalt lahendust otsida.

Vulkaanipurse kirjutas:
01 Juul 2019, 01:15
boyjoy kirjutas:
30 Juun 2019, 23:02
Huvi ei ole pigem sinu suguelu kohta vaid sinu selle "sebimis" meetodi. Kui sa siin kuulutad aastaid vist? Ja tulemuses ma kahtlen väga... mis point on kuulutada?
Samas kes ei proovi see ei saagi midagi..

Imelik oled.
Ahnii, et sinu kirjad ei olnudki suguelu kohta? Paar kirja veel sinult:

"Kogemustega poiss! Aga reaalselt ütleme viimase 2a jooksul oled saand siit naisi voodisse?"
"Ma ei küsi kas sa otsid või ei otsi. Küsimus oli Oled siit saanud või ei."

Olen siin foorumis olnud juba ca 10a ja piisavalt inimestega suhelnud. Mõnda, kellega siin tutvunud, võin isegi sõbraks kutsuda, ehk tulemus on positiivne.

boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 01:38

Olen siin foorumis olnud juba ca 10a ja piisavalt inimestega suhelnud. Mõnda, kellega siin tutvunud, võin isegi sõbraks kutsuda, ehk tulemus on positiivne.
Võimalik, et need olid minu küsimused umbes sama sõnastusega. Selle vastu ma ei vaidle. Aga mu küsimus on siiski arvus mitte ala "anna nimed ja asendid".

Väga tore, et oled siin 10 aastat,oled tutvunud ja sõpru leidnud.
Aga siiski küsimusele sa ikkagi ei vastanud. Keerutad küsimusest eemale nagu süütu poiss.
Küsin siis uuesti suurest austusest sinu staaži vastu.
Kui palju siiski oled nende postitustega naisi saanud? Vastus ei pea sisaldama nime, aadressit, nikki, poose ega minuteid.
Vastus võiks olla ala "olen saanud 3.. 5...0...naist siit."
Ja nagu kõik? Ma ei saa eriti aru, kuidas saab väga keskse küsimuse peale olla niipalju paanikat ja draamat...
P.s Ei, pervert ma ei ole ja sinu suguelu kohe kindlasti ei uuri
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

Vulkaanipurse kirjutas:
01 Juul 2019, 01:51
boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 01:38

Võimalik, et need olid minu küsimused umbes sama sõnastusega. Selle vastu ma ei vaidle. Aga mu küsimus on siiski arvus mitte ala "anna nimed ja asendid".

Väga tore, et oled siin 10 aastat,oled tutvunud ja sõpru leidnud.
Aga siiski küsimusele sa ikkagi ei vastanud. Keerutad küsimusest eemale nagu süütu poiss.
Küsin siis uuesti suurest austusest sinu staaži vastu.
Kui palju siiski oled nende postitustega naisi saanud? Vastus ei pea sisaldama nime, aadressit, nikki, poose ega minuteid.
Vastus võiks olla ala "olen saanud 3.. 5...0...naist siit."
Ja nagu kõik? Ma ei saa eriti aru, kuidas saab väga keskse küsimuse peale olla niipalju paanikat ja draamat...
P.s Ei, pervert ma ei ole ja sinu suguelu kohe kindlasti ei uuri
Mine minema. Pole sinu asi kas või kui paljudega ma siit suhelnud või mida teinud olen.

Vulkaanipurse kirjutas:
01 Juul 2019, 02:22
boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 02:18
Väga imelik ja kinnine inimene oled.

Aga siiski soovin sulle ja su lähedastele tervist ja edu.
Kinnine, lmao. See, et ma mingite anonüümsete pervertidega tegemist ei taha teha, ei tähenda, et ma kinnine oleks. Olen ikka üsna ekstravertne ja normaalsetele küsimustele vastan peaaegu alati. Mis puudutab imelikuks olemist, siis kogu see vestlus siin meie vahel sai alguse ikka sinu imelikust käitumisest.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”