Re: Kui otsid sõpra/suhet

1)Saan kohekohe 13
2)Tüdruk
3)Hetero
4)otsin head jutukaaslast/sõpra :D võiks olla poiss ja vanus 14-16 :P
5)Loodus, joonistamine, ratsutamine, lemmikloomade treenimine(koerad/kassid), kalastamine
6)Olen pikkade juustega, ei meigi ega kasuta muid selliseid asju, pikkust on 154 cm ja täitsa keskmise kehaehitusega :D võiks endast veel kirjutada aga pikaks läheks vist :D

Tere. Suhteliselt... nojah. Vana teema on. Aga ikkagi:
1.Ma olen 12 aastat vana.
2.Tüdruk ikka:)
3.Hetero.
4. Otsin SÕPRA (ükskõik kas poiss/tüdruk) kes kuulab ja räägib kaasa. Sellist, kellele meeldib kunst, sport, muusika või kõik need koos:D Tahan niisama lobiseda. Kõigest mis ilmas toimub:)
5. Mulle meeldib jalgpall, kergejõustik, kunst ja muusika.Ise mängi viiulit ja laulan, käin jalkatrennis ja kergejõustikus.Loen palju. Arvutis olen vähe. Nojah- teen kõike mis mulle meeldib:D
6. Mul on tumedad poolde selga ulatuvad juuksed, merekarva rohekashallid silmad ja kortsus kulmud. Kulmud on sellepärast kortsus, et ma MÕTLEN.See meeldib mulle ka. Mulle on öeldud et ma olen 'Üleüldse ilus'. Nojah. Siinkohal ei kommenteeri:D Ma ei taha eputada, aga ma olen 'Tugev Eesti naine'. Sõna otseses mõttes. Ma pole paks. Kõhn kah mitte. Selline tavaline tüdruk:) Aga ma pole tavaline. Ma olen "vanaaegne" inimene. Pole ei Facebooki ega Instagrammi. Täielik maakas.

See olin mina.

Elsa kirjutas:Tean, et sellesarnane postitus on siia ennegi tehtud, aga see on pisut teistsugune. ;)

1) Kui vana sa oled?
2) Poiss või tüdruk?
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
4) keda otsid, eelistused
5) huvid/mis sulle meeldib?
6) kirjelda ennast

Nt: mina
1) 13
2) tüdruk
3) hetero
4) Otsin endale poisist sõpra, ja vb. ka suhet 13-15 võiks olla :)
5) Videomängud, PewDiePie, koerad, muusika, joonistamine :)
6) Olen pikkade, kuldpruunide juustega, 166 cm pikk umbes keskmise kehaehitusega (ei ole paks ega kõhn :D)
niiet kui kellelgi on soovi, saada privasse sõnum ;)
1. 10 aastane
2. tudruk
3. hetero
4. suva vahet pole
5. muusika,sport,youtube,loomad
6. blondid juuksed nb ei solva blondiiniks, 146 cm ei ole paks ja kohn ka pole niiet jh kui on soovi sobraks voi sobrannaks saada,saada privasse sonum
paikes 8) 8) 8) 8) 8)

1. 14
2. tüdruk
3. bi
4. tüdrukust sõpra :D
5. muusika. ilma muusikata pole elu, kui mul kõrvaklapid kuskile ununevad siis ma hakkan nutma :D ja joonistamine meeldib ka, ning netis ringi kolamine... isegi liiga palju
6. midagi erilist ei ole, olen pikkate juustega žatään, 164cm, mdea normaalse kehaehitusega vist :D

eks privage kui huvi on :D hoiatan ette et ma võin aja jooksul takjaks muutuda

1) Kui vana sa oled? 15, varsti 16
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused? Vahet pole, alates 14a, ülemist vanusepiiri pole
5) Huvid/mis sulle meeldib? Flööt, laulmine, jooksmine, rattasõit, rulluisutamine
6) kirjelda ennast. Ma olen 15, 157 cm pikk, ei ole kõhn, pontsakam, praegu punaste juustega, kohe värvin pruuniks

1) Kui vana sa oled? 13
4) keda otsid, eelistused? Poisist sõpra ehk esialgu netisõpra aga minetea kuhu viib...
5) huvid/mis sulle meeldib? Jooga, joonistamine , muusika, arvutimängud. Veel on asju aga praeguseks las olla nii
6) kirjelda ennast: Olen 155 cm pikk, helepruunid juuksed, tagasihoidlik kuigi vahel (oleneb olukorrast võin vägagi energiline olla) loominguline. Olen südamlik, natuke häbelik. Armastan suve!!
=^.^=

Elsa kirjutas:Tean, et sellesarnane postitus on siia ennegi tehtud, aga see on pisut teistsugune. ;)

1) Kui vana sa oled?
2) Poiss või tüdruk?
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
4) keda otsid, eelistused
5) huvid/mis sulle meeldib?
6) kirjelda ennast
1)12
2) Tüdruk
3) Hetero
4) Eelistks poisse alguses sõpra aga mine tea mis juhtub, aga võivad ka tüdrukud kirjutada ja hea oleks kui elaks Helsingis
5) PewDiePie, Muusika, Minecraft ja Taekwondoo
6) Olen 158 cm pikk, keskmist kasvu heledate justega, kõhna kehaehitusega ja prillidega

Kirjutage pm kui olete huvittud

12
poiss
hetero
tulnukaid
parkour, jalgpall, universum, mu crush, hamburgerid
olen normaalne, normaalse pikkusega, normaalse kaaluga, normaalse laiusega, normaalse iseloomuga(ok nalja oskan hästi teha ja olen sõbralik) . Now lets get deep! Ma ei lööks kunagi kedagi kui ta just ise mulle hullult kallale ei tule. Ma ei julgeks teist inimest ilma asjata lüüa ja kaitseksin neid keda noritakse (aga mitte siis kui mu sõbrad norivad mu sõpra, sest ma ei taha et mind vihataks) uh kõht sellest kirjutamisest tühi.
Aa ja tutvusi ei otsi sest mul parematgi teha, näiteks inimesi stalkida

1) Kui vana sa oled? Mingi 12 vist.
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk ikke.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero.
4) keda otsid, eelistused? Savi, kõike.
5) huvid/mis sulle meeldib? Süüa ja jalkat mängida. Ajaa, mängin viiulit ka, laulan. Kergejõustik on ka minu ala. Loen suht palju, joonistan....
6) kirjelda ennast? Ma olen mingi imelik, hullumajast lasti just välja.

1) 14
2) tüdruk :)
3) bi
4) kirjasõpru kellega kokku saada kui usaldus tekib :D ning selliseid toredaid ja mõistvaid inimesi :)
5) polegi väga hobisid.. pmst aind chattimine, jooksmine, sõbrad(kui neid vaid oleks)
6) olen selline inimene, kes ei kogu omale palju erinevaid sõpru vaid sõelub välja need tõelised :) kui ma leian kellegi siis enamasti kiindun ma temasse liiga ära ning võin muutuda ka klammerduvaks :/
olen ka depressioonile kalduv (suht xd) ja olen avatud inimene.. isegi liiga avatud (kõik isiklikud asjad ja probleemid jne lipsavad lihtsalt välja nii et seda võib ka tähelepanuvajaduse alla liigitada...)
pean oma lubadusi ALATI :D
It's scary what a smile can hide.

R.S. kirjutas:1) Kui vana sa oled? Mingi 12 vist.
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk ikke.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero.
4) keda otsid, eelistused? Savi, kõike.
5) huvid/mis sulle meeldib? Süüa ja jalkat mängida. Ajaa, mängin viiulit ka, laulan. Kergejõustik on ka minu ala. Loen suht palju, joonistan....
6) kirjelda ennast? Ma olen mingi imelik, hullumajast lasti just välja.
Aa ma see tulnuka poiss et kuule kus hullumajas sa mudu käisid äkki tunnen sind?

1) Kui vana sa oled? - Olen 17.
2) Poiss või tüdruk? - Tüdruk.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? - Hetero.
4) keda otsid, eelistused - Poiss/noormees sobiks hästi.
5) huvid/mis sulle meeldib? - Mulle meeldib väga fotograafia. Suvi, päike ja soojad ilmad, ka meri. :)
6) kirjelda ennast - Olen küll hetkel suhtes, mul on väike laps (6kuune), kuid ei ütleks ära mõnusast seltskonnat ja uutest suhetest. Kui keegi ehk saaremaale satub, ehk saab kuidagi ühendust võtta? :)

Egle kirjutas:1) Kui vana sa oled? - Olen 17.
5) huvid/mis sulle meeldib? - Mulle meeldib väga fotograafia. Suvi, päike ja soojad ilmad, ka meri. :)
6) kirjelda ennast - Olen küll hetkel suhtes, mul on väike laps (6kuune), kuid ei ütleks ära mõnusast seltskonnat ja uutest suhetest. Kui keegi ehk saaremaale satub, ehk saab kuidagi ühendust võtta? :)
sa oled suhtes ja sa otsid uut suhet?

Annuisnotonfire kirjutas:
Egle kirjutas:1) Kui vana sa oled? - Olen 17.
sa oled suhtes ja sa otsid uut suhet?
Äkki ta otsib vestluskaaslast?
Päikest,
Lõust

Annuisnotonfire kirjutas:1. 14
2. tüdruk
3. bi
4. tüdrukust sõpra :D
5. muusika. ilma muusikata pole elu, kui mul kõrvaklapid kuskile ununevad siis ma hakkan nutma :D ja joonistamine meeldib ka, ning netis ringi kolamine... isegi liiga palju
6. midagi erilist ei ole, olen pikkate juustega žatään, 164cm, mdea normaalse kehaehitusega vist :D

eks privage kui huvi on :D hoiatan ette et ma võin aja jooksul takjaks muutuda
annu otsib ikka veel sõpru

1) Kui vana sa oled? 18
2) Poiss või tüdruk? Poiss
4) keda otsid, eelistused. Ükskõik keda, vestluskaaslast, sõpra.
5) huvid/mis sulle meeldib? Kokandus mingil määral, mõned pillid, loomulikult magada.
6) kirjelda ennast. Olen keskmist kasvu poiss. Vanust 18. Edasi las kirjeldab mind tulevane vestluskaaslane ja/või (neti)sõber.
Päikest,
Lõust

1) Kui vana sa oled? 13, saan märtsis 14
2) Poiss või tüdruk? tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? hetero
4) keda otsid, eelistused.Otsin uusi sõpru ja tuttavaid Tallinnast vanuses 13-15, kellega saaks kooli ajal ja suvel suhelda. Sugu pole mulle oluline, kui tahad lihtsalt sõber olla
5) huvid/mis sulle meeldib? Arvutimängud, muusika kuulamine, anime,joonistamine, jalutamine, lõbustuspargid, veepargid, ameerikamäed, toit, loomad, kassid, õhtu
6) kirjelda ennast. Ma olen 164 cm pikk(viimati kui ma ennast mõõtsin:D), normaalkaalus, tumepruunid pikad juuksed, elan Tallinnas, õpin Jaapani keelt XD

1) Kui vana sa oled? Ma olen 17 a vana
2) Poiss või tüdruk? Poiss
4) keda otsid, eelistused Sõbrad tuttavad, ehk ka mõni tore neiu.. kelle südant võita... suhet otsin ka..
5) huvid/mis sulle meeldib? Tegelen põhiliselt tehnikaga, Offroad, motokross ja autod on mu elus olulisel kohal kuid, leian alati aega muudeks tegevusteks. Samuti on minu elus olulisel kohal sport.
6) kirjelda ennast Siniste silmadega 175+ pikk sportliku kehaehitusega. Olen kõhnemapoolne.

1) Kui vana sa oled? 15, poole kuu pärast 16
4) keda otsid, eelistused. Kõik võivad kirjutada
5) huvid/mis sulle meeldib? Mängin hobikorras flööti, laulan, meeldib väga jalka ja vahel mängin isegi enamasti kksin, kuid nüüd pole ammu proovinud ja vist ei tule välja :D
6) kirjelda ennast. Lühike, pruunide juustega, vahel kannan prille, sinakasrohekad silmad. Üks naljakas tüüp olen kohati :D

Niinii
1)12
2)Tüdruk
3)Hetero
4)Ilusad tüdrukud ja poisid (tüdrukud ükskõik mis vanuses)(poisid kuni 14, ilus poiss pead olema, ilusad silmad, soeng, nägu, ja kõhn, ilus noh) Ma tean, ma olen vääga valiv.
5)Tantsimine on parim asi maailmas! Telos surfan ka, aga trennis meelib mul käia ja olen selles väga hea, esinen ka palju! Sa ei taha mind laulmas kuulda.
6)Pruunid juuksed, sinised silmad, viimati olin 160cm mis oli pool aastat tagasi, kõhn, mul on väga hea huumori meel, armaastan räpstoitu, palljud arvavad, et ma olen anorexik, sest ma olen toidu suhtrs valiv ja ei söö palju mis muudab mu väga kurvaks, sest mulle lihtsalt osad toidud ei meeldi ja kõht pole tühi, aktiivne, kurb inimen, sest tahaks kedagi kaisutada (vahel lihtsalt meeldib nutta, aga peamiselt olen suur rõõmupall) ja armastan õõhtuti ns fb-s kellegagi chattida, rohkem ei viitsi kirjeldada, aga arvan, et sellest piisab...

1) 12
2) Tüdruk
3) Hetero
4) Tüdrukud kes on minu vanused ja ilusad poisid kes on kuni 14 aastased, kui tõesti su välimus kena on (minu suhtes mängib suurt rolli) ja me klapime ja elad Tartus muidugi siis võib kokku ka saada.
5) Tantsimine, trennis meeldib mul käjja ja satun lavadele esinema ka, tantdimisega on mul suured eesmärgid.
6) Pruunid juuksed, 160cm+ pole pool aastat mõõtnud, pikk ja kõhn, enda ja teiste arust väga ilus, aktiivne ja siniste silmadega.
Eelistan suhelda fbs, aga sul peab ptofiili pilt ka olema, et ma sind näeks :D

1) Kui vana sa oled? 13
4) keda otsid, eelistused. Otsin uusi sõpru vanuses 12-14, sugu pole oluline. Oleks tore, kui elad pärnus.
5) huvid/mis sulle meeldib? Arvutimängud, joonistamine ja anime.
6) kirjelda ennast. Pruunid juuksed, suhteliselt lühike (160cm+), sinised silmad.

1) Kui vana sa oled? 16
4) keda otsid, eelistused - sõpra või kunstikaaslast kellega vahel joonistada kuskil aga suhtele olen ka vägagi avatud ;)
5) huvid/mis sulle meeldib? Obviously joonistamine ja maalimine. Samuti söögitegemine ja loomulikult muusika.
6) kirjelda ennast - Oranžikad juuksed, tavaline kehaehitus, sinised silmad, ennast ei ole kerge kirjeldada, kuid sõprade meelest olen boheemlaslik ja nunnult hulluke. Algul vaikne, kuid omade jopedega paras naljatilk :D

e-mail eemaldatud (ma tean väga titekas aga uut teha ei raatsi

Kirjutage julgelt, soovituslik vanus 15-19

1) Kui vana sa oled? 16,kohe 17
2) Poiss või tüdruk? poiaa
4) keda otsid, eelistused: tüdrukut,kellega vb hiljem suhtesse astuda :) vanuse piirangut väga ei sea.
5) huvid/mis sulle meeldib? meeldib päikseloojang,meri,öine linn,kui seal autoga kruiisida või kaherattalisega,seega huvideks ongi autod :)
6) kirjelda ennast
olen 172cm pikk,keskmise keha ehitusega,pruunid juuksed,rõõmsameelne koguaeg,isegi kui väga kurb seis on kus peaks nutma ma hakkan lambist naerma,sest ma ei kujuta ette elu negatiivselt,siis meeldib huumor,ning teen ka ise humoorikaid asju vahepeal,ehk teen selliseid asju mida isegi keegi ei mõtleks ka teha nagu kassas kassapidaja eest piiksutada tooteid läbi :D :D :D

djhobene kirjutas:1) Kui vana sa oled? 16,kohe 17
2) Poiss või tüdruk? poiaa
4) keda otsid, eelistused: tüdrukut,kellega vb hiljem suhtesse astuda :) vanuse piirangut väga ei sea.
5) huvid/mis sulle meeldib? meeldib päikseloojang,meri,öine linn,kui seal autoga kruiisida või kaherattalisega,seega huvideks ongi autod :)
6) kirjelda ennast
olen 172cm pikk,keskmise keha ehitusega,pruunid juuksed,rõõmsameelne koguaeg,isegi kui väga kurb seis on kus peaks nutma ma hakkan lambist naerma,sest ma ei kujuta ette elu negatiivselt,siis meeldib huumor,ning teen ka ise humoorikaid asju vahepeal,ehk teen selliseid asju mida isegi keegi ei mõtleks ka teha nagu kassas kassapidaja eest piiksutada tooteid läbi :D :D :D
Ega su nimi Sten pole? :D

KertMar kirjutas:1)17
2)Poiss
3)Hetero
4)Otsin omale tüdrukut, sõbrantse ja muud värki särki (vanus 14-17)
5)Muusika, rattasõit, sõpradega koosolemine.
6)Pruunid juuksed, sinised silmad,177cm pikk.

Niiet lisage fb-sse kui oled huvitatud!:D aga võite ka siin suhelda ;)
A kui palju kaalud?

Külaline kirjutas:
KertMar kirjutas:1)17
2)Poiss
3)Hetero
4)Otsin omale tüdrukut, sõbrantse ja muud värki särki (vanus 14-17)
5)Muusika, rattasõit, sõpradega koosolemine.
6)Pruunid juuksed, sinised silmad,177cm pikk.

Niiet lisage fb-sse kui oled huvitatud!:D aga võite ka siin suhelda ;)
A kui palju kaalud?
mingi 66kg v nii :D
TEEKS MÕNE HUVITAVA TUTVUSE? Ma 18a poiss.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”