Re: Kui otsid sõpra/suhet

1) Kui vana sa oled? 14
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused? Lihtsalt mõnda sõbralikku inimest, kellega oleks tore pimedatel õhtutel internetis suhelda.
5) huvid/mis sulle meeldib? lugemine,kirjutamine, filmide/sarjade vaatamine.
6) kirjelda ennast- u.168cm,pruunid poolpikad juuksed ja pruunid silmad.
it's not pretty to spy on others. :)

1) Kui vana sa oled? 13
4) keda otsid, eelistused. Kedagi, kellega saaks niisama lobiseda xdd.
5) huvid/mis sulle meeldib? Tegelen väga palju muusikaga, vaatan filme ja loen raamatuid. Meeldib loodus ja kõik sellega seonduv.
6) kirjelda ennast. 163,5cm pikk, kõhna vist. Pruunide poolpikkade juuste ja kahtlast värvi silmadega.

1) Kui vana sa oled? 18
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Bi
4) keda otsid, eelistused? Sooviks suhet, aga ei pea ka midagi väga tõsist olema
5) huvid/mis sulle meeldib? Muusika, filmid, reisimine
6) kirjelda ennast - 176cm, 55kg, blond, meeldib peamiselt heavy muusika aga Demi Lovato läheb ka hästi peale, 2 neeti ja 2 tatokat
To me, love is about being able to see light inside of the person who knows nothing but darkness.

1) Kui vana sa oled?
15
2) Poiss või tüdruk?
Tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
Ei tea. Hetero vist?
4) keda otsid, eelistused
lihtsalt meestsoost sõpra
5) huvid/mis sulle meeldib?
Mulle meeldib lugeda, kirjutada, muusikat kuulata, maagia kohati
6) kirjelda ennast
pruunide poolpikkade juustega, siniste silmadega, väga lühike, kõhnema poolne

1) Kui vana sa oled? Hetkel veel 14
2) Poiss või tüdruk?Tüdruk
4) keda otsid, eelistused- Esialgu lihtsat toredat sõpra, kes oleks hooliv ja siiras (edasi võiks midagi looma ka xd) Kuid muidugi võivad ka tüdrukud ühendust võtta :D
5) huvid/mis sulle meeldivad - Mulle meeldiva paljud asjad. Kirja panema ma ei hakka, sest tean et midagi unustan kindlasti ära ;)
6) kirjelda ennast - Olen 170 cm kanti pikk. Olen sportliku/keskmise kehaehitusega. Mul on pruunid, pikad juuksed ning hallikad/sinakad silmad. Olen alati sõbralik ja abivalmis. Olen hea huumorisoonega ning suudan alati teistel tuju tõsta xd

Kui oled huvitatud, võta meelsasti ühendust ;)

1) Kui vana sa oled?
15
2) Poiss või tüdruk?
Tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
Bi
4) keda otsid, eelistused
Otsiks tutvusi toredate noormeestega kes kuulaks ja mõistaks
5) huvid/mis sulle meeldib?
Lugeda, tantsida, kirjutada
6) kirjelda ennast
pruunid juuksed, prillid, iseloomult mõnikord tõsisem, kuid tihti rõõmsameelne, abivalmis ja veider :D

1) Kui vana sa oled? 13

4) keda otsid, eelistused- toredat sõpra või sõbrannat
5) huvid mis mulle meeldivad- kitarr,raamatud ja kergejõustik
6) kirjelda ennast - 166cm pikk ,pikade jalgadega ja suhteliselt peenike. Blondeeritud juuksed veel ja pruunikad rohelised silmad. Prillidega 6.klassi tütarlaps kellel eriti sõpru pole.

Kui tunned huvi võta julgelt ühendust.
dont say maybe if u want to say no

RicoKanaOn kirjutas:Kui vana sa oled? 11
2) Poiss või tüdruk? Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Bi ja Hetero segu :P
4) keda otsid, eelistused? Sõpra
5) huvid/mis sulle meeldib? Harry Potter, Pokemon kaardid.
6) kirjelda ennast - Pruunid juuksed, lemmikartistid Ariana Grande, Nicki Minaj ja Alan Walker. Meeldib ka programmeerimine, häkkimine, Growtopia jne.
Bi ja hetero segu???? Emmm
Bi on nagu hetero+gei/lesbi
Niiet mis segu???

1) Kui vana sa oled? 16
2) Poiss või tüdruk? Poiss
4) keda otsid, eelistused. Tüdrukuid pigem, poistega pole ka häda midagi, endast nata vanem või endavanune oleks soovituslik.
5) huvid/mis sulle meeldib? Trenni teha ikka meeldib, vahel loen isegi ka raamatuid. Muidu üleüldiselt sõpradega lollitada vahel on ka väga tore.
6) kirjelda ennast- Tallinnas elav poiss, kel on pruunid lühemavõitu juuksed, pruunid silmad ka ja olen umbes 180cm pikk. Olen osaliselt selline "old soul" muusikamaitse pärast. Enamus ajast on mul ikka naeratus näol, kurbust pole minus väga näha. Ma olen ka väga truu ning vahel liiga musta huumorisoonega.

MrsRose kirjutas:1) Kui vana sa oled? 13

4) keda otsid, eelistused- toredat sõpra või sõbrannat
5) huvid mis mulle meeldivad- kitarr,raamatud ja kergejõustik
6) kirjelda ennast - 166cm pikk ,pikade jalgadega ja suhteliselt peenike. Blondeeritud juuksed veel ja pruunikad rohelised silmad. Prillidega 6.klassi tütarlaps kellel eriti sõpru pole.

Kui tunned huvi võta julgelt ühendust.
Tutvuks?

1) Kui vana sa oled? 14
2) Poiss või tüdruk? Tydruk
4) keda otsid, eelistused? Sugu pole oluline, lihtsalt inimest kellega juttu rääkida ja värki :D , seesuhtes et saaks rääkida paljudest asjadest mitte lih ,, tsau,mis teed ja ss kõik,, janii xd
5) huvid/mis sulle meeldib? Joonistamine on täitsa tore, muusika kuulamine veelgi toredam. Ujumime ka suht naiss .
6) kirjelda ennast. Pruunid juuksed, sinised silmad,,168 pikk,mde ple liiga kôhn ega ka paks ehk ss keskmine xd , prillidega -.-

1) Kui vana sa oled? 14
4) keda otsid, eelistused Niisama inimest kellega põnevat juttu rääkida, ma ise tgelt ei ole väga jutukas inimene haha. Sugu pole väga oluline. :'D
5) huvid/mis sulle meeldib? Muusikat kuulata,ujuda. Vahest meeldib raamatuid ka lugeda
6) kirjelda ennast. 168 pikk,pruunide juustega,siniste silmadega.
<3

1) Kui vana sa oled? - 16
2) Poiss või tüdruk? - Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero? - Hetero
4) keda otsid, eelistused - Umbes enda vanust tüdrukut suhtluskaaslaseks või suhteks. Keegi, kellega oleks tore suhelda.
5) huvid/mis sulle meeldib? - Seriaalide vaatamine, muusika kuulamine ning vahepeal lugemine
6) kirjelda ennast - 185 cm, pikk, pruunid juuksed, keskmise kehaehitusega

1) Kui vana sa oled? 20
2) Poiss või tüdruk? poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero? hetero
4) keda otsid, eelistused? tüdrukut xD esialgu sõprus vast, edasi võib ju vaadata xD
5) huvid/mis sulle meeldib? psühholoogia, filosoofia, astronoomia, arvutid, vahest vaatan filme/seriaale, TWD uue hooaja ootamine xD, aa muusikat ka kuulan, mõelda meeldib vahest ka.
6) kirjelda ennast. tumepruunid lühikesed ish juuksed, 181cm pikk, rohekad silmad. võin olla hooliv, spontaanne, aus, siiras, jutukas, kui väga vaja siis karm ka :D
aga no kes huvi tunneb, võib kirjutada xD

1) Kui vana sa oled? 12
4) Keda otsid, eelistused? Sõpra/sõbrannat kellega saaks netis lobiseda ja võimalusel kokku saada.
5) Huvid/mis sulle meeldib? Muusika kuulamine, koeraga jalutamine, lugemine.
6) Kirjelda ennast. Pikkus on kuskil 155cm. Tumepruunid õlgadeni juuksed. Hallikad rohekad silmad. Sõbralik, aus, suht mölapidamatusega :)
Kes huvitatud kirjutagu priva :D

1) Kui vana sa oled? 15 nelja kuupärast 16
2) Poiss või tüdruk?tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? ma ei avalda seda kui tahate teada siis küsige privast
4)Keda otsid , eelistused?poisse ja tüdrukuid kellega saaks suhelda ja igast põnevaid asju koos ettevõtta
5)Huvid/mis sulle meeldib? Muusika kuulamine sõpradega väljas hängimine ,shoppamine , ratsutamine, korvpalli trenn, taipoks. hip hop tants ,laulmine ,armastus koos inimesega keda armastan,
6) Kirjelda ennast. Pikkus on 160, kehakaal 58kg, blondid juuksed kuni kõhuni, helesinised silmad ,pekki mul pole ja päris peenike ma ka pole aga iseendale meeldin ja paljudele poistele hahaha ego tõusis pr. Sõbralik vahest ,aus, hooliv, alati abivalmis, ei suuda EI öelda,kiindun inimestesse suht ruttu,usaldan.KES ON HUVITATUD MINUSUGUSEST HULLUST SIIS KIRJUTAGE KINDLASTI KALLID MUSID TEILE

1) Kui vana sa oled? 15
2) Poiss või tüdruk? tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
4) keda otsid, eelistused? armast inimest, kes aeg-ajalt viitsiks ka ise vestlust alustada ning kedagi, kellega jututeemat jaguks :) vanus ega sugu ei mängi erilist rolli.
5) huvid/mis sulle meeldib? lugemine, sarjade vaatamine, kirjutamine, psühholoogia, rahvatants, muusika kuulamine
6) kirjelda ennast- u. 168cm pikk, tumepruunid/mustad õlgadeni juuksed, pruunid silmad, üldiselt sõbralik ja jutukas, sportlik.
happiness is too rare.

1) Kui vana sa oled? khm 19 khm
2) Poiss või tüdruk? Naine
4) keda otsid, eelistused - suhet ei otsi, sõpra otsin. Lihtsalt kirjuta ja vaatab mis välja tuleb, mis eelistusi mul saakski olla...
5) huvid/mis sulle meeldib? sarkasm, maailmaasjadest rääkimine, filosoofia, psühholoogia, lugemine, magamine
6) kirjelda ennast - ma kasutan liiga palju sarkasmi aga vahepeal õnnestub mul inimesi naerma ka ajada, muidu võin päris negatiivsena ka kõlada vahepeal, aga muidu mulle meeldib niisama unistada ja asjadest rääkida. Välimus hmm, lühike, ei ole paks ja ei ole peen ka.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

1) Kui vana sa oled? 15, jaanuaris 16
3) Lesbi/gei/bi/hetero? bi/pan not rlly sure tbh
4) keda otsid, eelistused kedagi, kellega rääkida samadest huvidest (ütlen kohe ära, kui sulle meeldib kpop siis hit me up)
5) huvid/mis sulle meeldib? kpop, jpop, k-r&b, vahel joonistan, raiskan aega asian dramade ja tv showde (mostly whatever's on netflix on streaming on tv) peale, lowkey a math genius, Kei ja Gabe Helmy on lemmikuteks youtuberiteks ((((:
6) kirjelda ennast lühike (164), suhteliselt pikad tumepruunid juuksed, septum ja keeleneet. Võin väga suvaliselt lihtsalt inglise keeles rääkima hakata. Midagi minust teada tahad (idk nt snapi vms) siis kirjuta kohe sõnumitesse ((:

1) Kui vana sa oled? 6 kuu pärast 16
4) keda otsid, eelistused- kedagi kellega kirjutada ja võib olla ka kokku saada, oleneb
5) huvid/mis sulle meeldib? Vahest joonistada, õhtuti vahel jalutada, koduloomad ja veel igast asjad tegelikult
6) kirjelda ennast- 172 cm, pole paks, pole eriti ilus, pole ka eriti kole vist xd, pikad tavalist värvi juuksed

1) Poiss või tüdruk? Tüdruk
2) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
3) keda otsid, eelistused.13 aastast poissi kellega interneti suhetinstagrami kaudu luua ja kes oleks vähemalt 165cm pikk.
4) huvid/mis sulle meeldib? Tegelen iluvõimlemise ja hip-hopiga meeldib laulda ka.
5) kirjelda ennast. 163cm,meeldib võimlemine ja hip-hop väga sõbralik.

1) Kui vana sa oled? 16
4) keda otsid, eelistused. Sõpra, suhet, eks näeb
5) huvid/mis sulle meeldib? Kunst, kuulan muusikat palju
6) kirjelda ennast. 160 cm pikk, hallikas-blondid juuksed, hallid silmad jne. Ei julge esimena suhtlema hakata tavaliselt, niiet tüütage aga, et rääkima saada mind :lol:

Kilam kirjutas:1) Kui vana sa oled? 16
6) kirjelda ennast. 160 cm pikk, hallikas-blondid juuksed, hallid silmad jne. Ei julge esimena suhtlema hakata tavaliselt, niiet tüütage aga, et rääkima saada mind :lol:
vau sa.. oled minust lühem
see on küll ime, et on keegi, kes on vanem kui mina, aga lühem :D

sckris kirjutas:
Ei tea, kas nii ime, enamikud on pikemad :D

Kilam kirjutas:
sckris kirjutas:
Ei tea, kas nii ime, enamikud on pikemad :D
võibolla tõesti :D

hlsy kirjutas:1) Kui vana sa oled? 15
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
4) keda otsid, eelistused? armast inimest, kes aeg-ajalt viitsiks ka ise vestlust alustada ning kedagi, kellega jututeemat jaguks :) vanus ega sugu ei mängi erilist rolli.
5) huvid/mis sulle meeldib? lugemine, sarjade vaatamine, kirjutamine, psühholoogia, rahvatants, muusika kuulamine
6) kirjelda ennast- u. 168cm pikk, tumepruunid/mustad õlgadeni juuksed, pruunid silmad, üldiselt sõbralik ja jutukas, sportlik.
meenutad mind veidi
vōime kirjutada kuiis tahad :з

1) Kui vana sa oled?21
2) Poiss või tüdruk?Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero?Hetero
4) keda otsid, eelistused... Otsin jutukaaslasi,sõpru ja kui keegi lahe on võib suhet ka.
5) huvid/mis sulle meeldib?Disc-Golf,Frisbee ultimate,Matkamine,Autod
6) kirjelda ennast olen 177cm pikk ja kui keegi midagi veel teada soovib siis ise kirjutab.

1) Kui vana sa oled? - Too old for this world. :lol: 25
2) Poiss või tüdruk? - Meesterahvas
3) Lesbi/gei/bi/hetero? - Padulilla. Ausalt ka.
4) Keda otsid, eelistused... - Esialgu kirjasõprust, ei ole välistatud ka suhe kui isik on mõistlik ja igati tore. Mainin ära, et välimus pole see nr 1, mida ma vaatan.
5) Huvid/mis sulle meeldib? - Ujumine, muusika kuulamine. Üldiselt ma eelistan hispaaniakeelset muusikat, lapsest peale sellega üles kasvanud.
6) Kirjelda ennast - 182cm pikk, siilisoenguga. Juuksed on mustad, aga mitte tumemustad. Silmad on nagu kassil, ilmekad ja rohelised. Ma olen ehetefänn. See tähendab seda, et mul on peaaegu alati kohustuslikus korras vasakul randmel üks uhke käekett ja kaelas sädelev peenike hõbekett.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”