Re: Kui otsid sõpra/suhet

1) Kui vana sa oled? 13
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused. niisma sõpru nii poisid kui ka tüdrukud, suhet 13-15 aastase posiga (võibolla ka 16, oleneb) :D
5) huvid/mis sulle meeldivad? Fotograafia, ratsutamine, hip-hop, joonistamine
6) kirjelda ennast. Hallikasblondide juustega (oranzi ka), 160 cm pikk, peaaegu 50 kilogrammi (ise otsustate kas ma olen paks või ei), ma olen lapsik vahest, pruunid silmad, hooliv, sõbralik

Ma tegelikult enne ka vastasin siia aga siin on uuendatud variant :)

1) Kui vana sa oled? 13 (sünnipäev 13.juuli).
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero.
4) Keda otsid, eelistused? Inimest, kellega suhelda. Ükskõik, mis soost, aga poistega läheb igatahes jutt paremini.
5) Huvid/mis sulle meeldib? Klaveri ja tšello mängimine, trenni tegemine (Pilates), uute keelte õppimine(hollandi keel), raamatute lugemine (päevikustiilis ja Minu sari) ning Venemaa ja Holland.
6) Kirjelda ennast. Ma olen 164cm pikk, kaalun umbes 49,8kg. Mul on tumerohelised (nagu hapukurk) silmad ja kuldsed (hea valguse käes, kui nt päike paistab)juuksed.

estoniangirl123 kirjutas:1) Kui vana sa oled? 13 (sünnipäev 13.juuli).
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero.
4) Keda otsid, eelistused? Inimest, kellega suhelda. Ükskõik, mis soost, aga poistega läheb igatahes jutt paremini.
5) Huvid/mis sulle meeldib? Klaveri ja tšello mängimine, trenni tegemine (Pilates), uute keelte õppimine(hollandi keel), raamatute lugemine (päevikustiilis ja Minu sari) ning Venemaa ja Holland.
6) Kirjelda ennast. Ma olen 164cm pikk, kaalun umbes 49,8kg. Mul on tumerohelised (nagu hapukurk) silmad ja kuldsed (hea valguse käes, kui nt päike paistab)juuksed.
Umbes 49,8 kilo w, äkki ikka ütled täpsemalt? :D

1) Kui vana sa oled? 16
2) Poiss või tüdruk? Poiss
4) keda otsid, eelistused: otsin tüdrukut kellega suhelda, ei usu et praegusel hetkel tahaks suhet aga eks näis.
5) huvid/mis sulle meeldib? Meeldivad erinevad arvutimängud, ujumine, rattasõit, võrkpall
6) kirjelda ennast Olen 16 aastane poiss tumedate juustega ja sinakate silmadega. 175cm pikk ja keskmise kehaehitusega. Olen päris tagasihoidlik kuid see eest abivalmis

1) Kui vana sa oled?- olen 14 aastat vana
2) Poiss või tüdruk?- poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero?- hetero
4) keda otsid, eelistused- otsin suhet, ehk siis tüdrukut eelistaks.
5) huvid/mis sulle meeldib? mulle meeldib trenni teha, ning ka niisama ringi chillida.
6) kirjelda ennast-olen rahulik poiss siniste silmadega elan Tallinnas, ning tahaks ka,et tüdruk ka elaks Tallinnas.
Kokkuvõtteks ehk siis otsin tüdrukut Tallinnast vanuses 13-16.

suhet otsides

1) Kui vana sa oled?
2) Poiss või tüdruk?
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
4) keda otsid, eelistused
5) huvid/mis sulle meeldib?
6) kirjelda ennast

Mina:
5) huvid/mis sulle meeldib? mulle meeldib trenni teha, ning ka niisama ringi chillida.
6) kirjelda ennast-olen rahulik poiss siniste silmadega elan Tallinnas, ning tahaks ka,et tüdruk ka elaks Tallinnas.

Re: suhet otsides

1) olen 11
2) tüdruk
3) hetero
4) ei otsi kedagi.... sest on keegi kes meeldib..... aga tal keegi teine... ja see teine on minu.... parim.... sõbranna.......(elu on karm) :(
5)huviringid on näitlemine, laulmine, plaatpill, trumm. Kõik meeldivad.
6) olen hallikas-siniste silmadega, juuksed on... emmm..... mai tea....no...kartulikoore värvi vist... iseloom on lõbus, töökas (tegelikult igast veel, aga kell palju ja ma ei suuda mõelda praegu).

1) Kui vana sa oled?- 14
2) Poiss või tüdruk?- tüdruk
4) keda otsid, eelistused- otsin alguses sõpra aga hiljem vaatab mis välja tuleb (ehk pigem meessoost)
5) huvid/mis sulle meeldib? mulle meeldib tantsida, mängida kitarri ja kallistused :)
6) kirjelda ennast- olen blondiin :D, kõhn, energiline, 173cm pikk, meeldivad sportlikud inimesed, elan Tallinnas

Krrr... kirjutas:
Katariinatr kirjutas: 6) kirjelda ennast- olen blondiin :D, kõhn, energiline, 173cm pikk, meeldivad sportlikud inimesed, elan Tallinnas
Kas sa oled blond või blondiin?
Blond on juuksevärv, aga Blondiiniks nimetatakse siiski rumalat inimest.
Haha.
Kui ma aus olen siis olen blond aga nagu mu sõbrad ütlevad siis vahepeal ma ikka päris blondiin ka :D

Üksikhunt kirjutas:1) Kui vana sa oled?
2) Poiss või tüdruk?
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
4) keda otsid, eelistused
5) huvid/mis sulle meeldib?
6) kirjelda ennast

Mina:
1. 11
2. Tüdruk
3.hetero
4. Mdea ;)
5. Ma tantsin Hip-Hopi ja mängin tennist.
6. Elan Tallinnas, olen tagasihoidlik, hallikas-rohelised silmad.

1) Kui vana sa oled? 14
2) Poiss või tüdruk? tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? polyseksuaalne xd tõmme on rohkem feminiinsete isikute poole (ka aseksuaalsed)
4) keda otsid, eelistused? mõnda toredat sõpra :D
5) huvid/mis sulle meeldib? kunstiga tegeleda (muusika, joonistamine, maalimine peamiselt)
6) kirjelda ennast: 165cm, kõhnapoolse normaalse kehaehitusega :D suhteliselt laisk, masendavat juttu ajav lillakassiniste, pikkade juustega tütarlaps

1) 19
2) Neiu.
3) Hetero.
4) Inimest kellega vahel juttu puhuda ja vahel kokku saada ja debiilitseda, igasugu jamadesse sattuda, mälestusi luua.
5) Lugemine, sport, kujutav kunst, põlluralli.
6) Suht külm inimene. Impulsiivne. Meeldib asju üle võlli keerata. Nalja ikka teen. ironic memes fo' dayzz. Välimuselt pole midagi eriti silmapaistvat. Vormis keha, tumepruunid juuksed, keskmist kasvu. Vahel käin imelikult riides.

1) Kui vana sa oled? 17
4) keda otsid, eelistused otsin tüdrukuid 15-17. tüdruk võiks olla korralik ja huumorimeelega ;)
5) huvid/mis sulle meeldib? mulle meeldib telekat vaadata, kinos käia, aga oleks kedagi teist ka vaja, kellega koos vaatams käia :)
6) kirjelda ennast Olen blond, keskmist kasvu, sõbralik noormees, ma ei suitseta ega joo. olen igati abivalmis ja veidike tagasihoidlik :)

tüdrukud, kes huvitatud minu fb on: eemaldatud (mode) :)

1) Kui vana sa oled? 17
4) keda otsid, eelistused? Otsin tüdruksõpra/suhet 16-17 aastase toreda neiuga
5) huvid/mis sulle meeldib? Huvideks sport - jalgpall, võrkpall, filmid, kino, muusika, kvaliteetaeg
6) kirjelda ennast Olen 179 cm pikk, pruunide juustega, siniste silmadega, keskmise kehaehitusega, iseloomult hooliv ja sõbralik.

Kirjutage ;)

Catlover kirjutas:1) Kui vana sa oled? 12
4) keda otsid, eelistused? Poisist sõpra ehk esialgu netisõpra aga minetea kuhu viib...
5) huvid/mis sulle meeldib? Jooga, joonistamine , muusika, arvutimängud. Veel on asju aga praeguseks las olla nii
6) kirjelda ennast: Olen 153 cm pikk, helepruunid juuksed alaseljani, tagasihoidlik kuigi vahel (oleneb olukorrast võin vägagi energiline olla) loominguline.
Ma 12 aastane poiss 153 pikk oled huvitatud? :)

KeegiInimenePoiss kirjutas:
Catlover kirjutas:1) Kui vana sa oled? 12
4) keda otsid, eelistused? Poisist sõpra ehk esialgu netisõpra aga minetea kuhu viib...
5) huvid/mis sulle meeldib? Jooga, joonistamine , muusika, arvutimängud. Veel on asju aga praeguseks las olla nii
6) kirjelda ennast: Olen 153 cm pikk, helepruunid juuksed alaseljani, tagasihoidlik kuigi vahel (oleneb olukorrast võin vägagi energiline olla) loominguline.
Ma 12 aastane poiss 153 pikk oled huvitatud? :)
Ajaa mu tegelik kasutaja on Qwertyasdf onju

.Kasutaja. kirjutas:1) olen 11
2) tüdruk
3) hetero
4) ei otsi kedagi.... sest on keegi kes meeldib..... aga tal keegi teine... ja see teine on minu.... parim.... sõbranna.......(elu on karm) :(
5)huviringid on näitlemine, laulmine, plaatpill, trumm. Kõik meeldivad.
6) olen hallikas-siniste silmadega, juuksed on... emmm..... mai tea....no...kartulikoore värvi vist... iseloom on lõbus, töökas (tegelikult igast veel, aga kell palju ja ma ei suuda mõelda praegu).
Kus maakonnas elad? Muidu võiks tuttavaks saada. Ise olen 12.

1) Kui vana sa oled? 18
2) Poiss või tüdruk? poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero? hetero
4) keda otsid, eelistused otsin suhet 15-17 aastase tüdrukuga
5) huvid/mis sulle meeldib? kõige suurem lemmik on korvpall, muusika, meeldib toredate inimestega aega veeta.
6) kirjelda ennast 180+cm pikk (täpse arvu jään võlgu kuna pole ammu mõõtnud), keskmise kehaehitusega, pruuni värvi poole kalduvad juuksed (veidi ka blondi), sõbralik, alati rõõmus, hea huumorimeelega, ei suitseta ega joo. :)

TartuBoy kirjutas:1) Kui vana sa oled? 18
2) Poiss või tüdruk? poiss
4) keda otsid, eelistused otsin suhet 15-17 aastase tüdrukuga
5) huvid/mis sulle meeldib? kõige suurem lemmik on korvpall, muusika, meeldib toredate inimestega aega veeta.
6) kirjelda ennast 180+cm pikk (täpse arvu jään võlgu kuna pole ammu mõõtnud), keskmise kehaehitusega, pruuni värvi poole kalduvad juuksed (veidi ka blondi), sõbralik, alati rõõmus, hea huumorimeelega, ei suitseta ega joo. :)
Tutvume? :) Olen 17-aastane neiu Tallinnast :)

Isane, 16, hets ikka, 14-18 neidu, kes on huvitav ja julgeb erineda, meeldib mototehnika ja sellega seonduv, võitlussport, söömine, lihtsalt rääkimine, head filmid. Äkki 170 pikk, 62kg, väikest mõõtu kapp, mul on hari, ketid, haaknõelad, septum, kuimuneet, kõrvad venitatud mõistlikus mõõdus, hea suhtleja, humoorikas, niisama äge jne.
Füüsiline valu tuletab meelde et elan, vaimne valu tuletab meelde et tahaks surra

1) Kui vana sa oled? 16
4) keda otsid, eelistused-Sõpru, sõbrannasid kellega pulli teha ja käia ning olla, et oleks tore aastate pärast meenutada mida kuskil tehtud sai.Ise olen lõbus inimene ja meeldib kui saab palju nalja nii, et tore kui inimesel on huumorisoont ja julgust ning tahtmist igasugu põnevaid asju teha :D
5) huvid/mis sulle meeldib? Polegi erilisi huvisid a niisama meeldib sõpradega väljas käia ja lihtsalt tore olla.Vahest tantsin ja laulan enda lõbuks.Näiteringis käin ka :D
6) kirjelda ennast-Pikad tumepruunid juuksed, rohekad silmad.Iseloomult lõbus 24/7 v.a. juhul kui keegi solvab või naerab mu üle.

1) Kui vana sa oled? 13
2) Poiss või tüdruk? tüdruk
4) keda otsid, eelistused Algselt lihtsalt toredaid inimesi kellega rääkida, oleks vaga tore kui vanus jaaks 13-15 vahele :)
5) huvid/mis sulle meeldib? Akrobaatika&Tsirkus, muusika, Dylan O'bryen, tantsimine :D
6) kirjelda ennast 170 cm pikk, blondi ja kartulikoore vahepealne, käitun inimestega nagu nemad minuga käituvad, üldiselt dirtyminded and stuff hahaha

1) 4.5 (varsti saan 5)
2) Poiss
3) Jah
4) Varsti ehitan maja, seega läheb vaja koduperenaist. (Võiks osata tavalisi talutöid, nagu kanade lüpsmine jne)
5) Tegelen maadluse, poksi, tõstmise, kui ka ehituse ja rasketehnikaga. (Olen ka poksis Põlvamaa raskekaalutšempion)
6) Südamlik, heatahtlik, sõbralik, vahva, armas, ilus, tore, muhe

1) Kui vana sa oled? 15
4) keda otsid, eelistused? Tüdrukust sõpra aga vaatab kuidas asjad edasi lähevad.. Tore oleks kui ta oleks Harjumaalt :)
5) huvid/mis sulle meeldib? Sport, muusika, arvutimängud, ns chill.
6) kirjelda ennast: Olen rõõmsameelne ning suure empaatia võimega poiss, umbes 182cm pikk. Meeldib niisama chillida ja õues käia.

1) Kui vana sa oled? 12
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Ise ka ei tea, vist siiski hetero
4) keda otsid? Tglt otsin sõpra, kellega rääkida niisama ja siis võiks koos ette võtta midagi, eelistatult poiss ja võiks elada Tallinnas
5) huvid/mis sulle meeldib? Muusika kuulamine, rattaga sõita, pildistamas käia (fotograafia), lugeda, tennist mängida ja arvutis olla
6) kirjelda ennast: sõbralik, võib öelda et lahe, lepin kõigega, teised ütlevad, et olen ka meeldiv ja viisakas, 167 cm pikk

Kui vana oled?/14
Poiss või tüdruk?/Tüdruk
Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
Keda otsid, eelistused?/Otsin suhet ja uusi sõpru 14-16a.
Huvid/ Võimlemine käsitöö tantsimine.
Kirjelda ennast/ Olen 14a. Pruunide juustega lühikest kasvu(155) kaal on 40kg ja sinakas hallikad silmad.

Kui huvi pakub kirjuta.:-)

katuuza kirjutas:Kui vana oled?/14
Poiss või tüdruk?/Tüdruk
Keda otsid, eelistused?/Otsin suhet ja uusi sõpru 14-16a.
Huvid/ Võimlemine käsitöö tantsimine.
Kirjelda ennast/ Olen 14a. Pruunide juustega lühikest kasvu(155) kaal on 40kg ja sinakas hallikad silmad.

Kui huvi pakub kirjuta.:-)
Tere! :) Ise 14,poiss (Tallinn)
Tee omale kasutaja ning anna siis mulle teada :)

Kui vana oled?/13
Poiss või tüdruk?/Tüdruk
Lesbi/gei/bi/hetero?/Hetero
Keda otsid, eelistused?/Otsin sõpra vanuses 12-14, sugu pole tähtis:)
Huvid/Tantsimine, muusika.
Kirjelda ennast/ Helepruunid juuuksed, pikkust on mul umbes 150 sentimeetrit(olen lühike). Olen üsna vabameelne, kuid samas arukas :D
Piimalakkujad. Kõik on piimalakkujad.

Kui vana oled? 13
Poiss või tüdruk? Tüdruk
Keda otsid, eelistused? Otsin suhet. Nagu aru saada, siis poissi ikka. Vanus võiks olla 13-15. Elada võiks Haapsalus või Tallinnas.
Huvid? Noh, pole väga. Fotografeerida meeldib, videote tegemine kah tore :).
Kirjelda ennast. Üsna lühike, maiteamisvärvi silmade ja juustega(mul ausalt pole õrna aimugi, mis värvi mu juuksed ja silmad on). Elan Haapsalus. Vahepeal pisut imelik. Nt täna, kui üks mu klassikaaslane(kes on meie klassi imelikuim), tuli selja tagant ja ütles tere, kiljatasin ma ja jooksin minema.
¯\_(ツ)_/¯

Pärl kirjutas:Kui vana oled? 13
Poiss või tüdruk? Tüdruk
Keda otsid, eelistused? Otsin suhet. Nagu aru saada, siis poissi ikka. Vanus võiks olla 13-15. Elada võiks Haapsalus või Tallinnas.
Kirjelda ennast. Üsna lühike, maiteamisvärvi silmade ja juustega(mul ausalt pole õrna aimugi, mis värvi mu juuksed ja silmad on). Elan Haapsalus. Vahepeal pisut imelik. Nt täna, kui üks mu klassikaaslane(kes on meie klassi imelikuim), tuli selja tagant ja ütles tere, kiljatasin ma ja jooksin minema.
Võta apo XD

Kui vana oled?/ 15
Poiss või tüdruk?/Tüdruk
Lesbi/gei/bi/hetero?/Hetero
Keda otsid, eelistused?/ Uusi sõpru ja tutvusi, vanuses 14-17, sugu pole oluline :)
Huvid/Tantsimine, muusika, lugemine, maailma avastamine, reisimine, sügisest ka taipoks.
Kirjelda ennast/ Pruunid paksud juuksed, 175 cm pikk, sinised silmad, üsna vabameelne ja boheemlasliku mõtlemisega :)

Külaline kirjutas:
Pärl kirjutas:Kui vana oled? 13
Poiss või tüdruk? Tüdruk
Võta apo XD
Ta liiga vana :/. (Sry, Apocrypha)
¯\_(ツ)_/¯

1) Kui vana sa oled? 16
4) keda otsid, eelistused: otsin inimesi (poiss või tüdruk, vahet pole), kes oleks minuga enamvähem samas vanuses ning kellega saaks lihtsalt mõistlikku juttu rääkida. Mingid lapsikud joomavennad mind ei huvita.
5) huvid/mis sulle meeldib? Huvitun väga spordist ja üldse tervislik eluviis on mulle südamelähedane (käin jooksmas, jalgrattaga sõitmas ning jõusaalis), samuti meeldib vaba aega sisustada lugedes ja filme vaadates.
6) kirjelda ennast. Olen väga sõbralik ning positiivse iseloomuga tüdruk. Pigem selline rahulikum ja tagasihoidlikum. Elus on sihid ja eesmärgid paigas.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”