Kui otsid sõpra/suhet

Tean, et sellesarnane postitus on siia ennegi tehtud, aga see on pisut teistsugune. ;)

1) Kui vana sa oled?
2) Poiss või tüdruk?
3) Lesbi/gei/bi/hetero?
4) keda otsid, eelistused
5) huvid/mis sulle meeldib?
6) kirjelda ennast

Nt: mina
1) 13
2) tüdruk
3) hetero
4) Otsin endale poisist sõpra, ja vb. ka suhet 13-15 võiks olla :)
5) Videomängud, PewDiePie, koerad, muusika, joonistamine :)
6) Olen pikkade, kuldpruunide juustega, 166 cm pikk umbes keskmise kehaehitusega (ei ole paks ega kõhn :D)
niiet kui kellelgi on soovi, saada privasse sõnum ;)
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Re: Kui otsid sõpra/suhet

1) 14
2) tüdruk
3) hetero
4) sooviks head sõpra/sõbrannat kellega saaks kõigest rääkida jne, poisi puhul võib ka midagi rohkemat ;)
5) Ujumine, rullitamine, sõpradega olemine jne :)
6) poolpikad tumepruunid juuksed, ei ole selline kellele on meik kõige tähtsam jne, suvel eriti ei meigigi ennast ehk suht natural olen :D hea iseloomuga, ei ropenda liiga palju, 170 pikk

1) Kui vana sa oled? 15, oktoobris 16
2) Poiss või tüdruk? Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused? Oleks hea tüdrukuid oleks :)
5) huvid/mis sulle meeldib? arvutimängud ofc, masinad (enamasti vene masinad), ujumine , kassid, lamba liha, mulle meeldib kodus töid teha.
6) kirjelda ennast. Pikk poiss 183 cm, natukese tüse , elan maal, sõidan traktoritega, pruunid tugevad juuksed, pruunid-sinised silmad. On rohkem pruuni värvi kuid kergelt on näha sinist. Olen tugev ka.

1) Kui vana sa oled? 15 aastat vana.
2) Poiss või tüdruk? Poiss.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero.
4) keda otsid, eelistused? Eelistan sõbrannasid, midagi enamat ei soovi, lihtsalt kedag armsat, kellega n.ö nunnutada.
5) huvid/mis sulle meeldib? Võrkpall, muusika, sport üleüldiselt.
6) kirjelda ennast. Ma oskan olla täielik värdjas, samal ajal armas. Ma kiindun inimestesse kergelt. Ma olen laisk. Ma solvun kergelt.

1) Kui vana sa oled? 13
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk
4) keda otsid? Poissi, lihtsalt kedagi kellega suhelda. Võib ka suhet.
5) huvid/mis sulle meeldib? Tants, filmid, kokteilid, batuut, kassid, instagram. Sõidan penny ja longboardiga. Vb midagi veel aga ei tule kohe meelde.
6) kirjelda ennast? Kõhna, helepruunid juuksed. Mõistev, tihti telefonis, igas mõttes suht normaalne, asun Tallinnas, käin vahest Pärnu korteris.

Elsa kirjutas:Tean, et sellesarnane postitus on siia ennegi tehtud, aga see on pisut teistsugune. ;)

1) 14
2) Poiss
3) hetero
4) keda otsid, eelistused tüdruku mulle meeldib lugeda
6) kirjelda ennast

1) 13
2) tüdruk
3) hetero
6) Olen pikkade, kuldpruunide juustega, 166 cm pikk umbes keskmise kehaehitusega (ei ole paks ega kõhn :D)
niiet kui kellelgi on soovi, saada privasse sõnum ;)

1) Kui vana sa oled? 12, oktoobris 13
4) keda otsid, eelistused: Poisist sõpra xD
5) huvid/mis sulle meeldib? Youtuberid, animed, muusika, loomad (profiilil on rohkem huvisid)
6) kirjelda ennast : Peenike :/ , pikk, kuldpruunid, pikad juuksed, sinised silmad
Fabulous (≧∇≦)/

1) Kui vana sa oled? 13
4) keda otsid, eelistused. Kirjutada võivad kõik, nii poisid kui tüdrukud :) suhet otseselt ei otsi, enne ikka sõpra.
5) huvid/mis sulle meeldib? Tantsimine, lugemineee, niisama sõpradega koos olemine, õues olemine, jooksmine/trenni tegemine.
6) kirjelda ennast. Olen pikka kasvu, normaalse kehaehitusega, pikkade pruunide juustega, sinakashallide silmadega. Ei meigiennast, vihkan meikimist :D olen sõbralik, esmakohtumisel ilmselt veidi vähese jutuga ja arg. Aga kui juba rohkem koos oldud, sujub jutt ka. :)

Aleksandra_ kirjutas:1) Kui vana sa oled? 12, oktoobris 13
4) keda otsid, eelistused: Poisist sõpra või midagi enamat (:
5) huvid/mis sulle meeldib? Youtuberid, animed, muusika, loomad (profiilil on rohkem huvisid)
6) kirjelda ennast : Peenike :/ , pikk, kuldpruunid, pikad juuksed, sinised silmad
Muutsin nats :D
Fabulous (≧∇≦)/

Dreamland kirjutas:1) Kui vana sa oled? 13
4) keda otsid, eelistused. Kirjutada võivad kõik, nii poisid kui tüdrukud :) suhet otseselt ei otsi, enne ikka sõpra.
5) huvid/mis sulle meeldib? Tantsimine, lugemineee, niisama sõpradega koos olemine, õues olemine, jooksmine/trenni tegemine.
6) kirjelda ennast. Olen pikka kasvu, normaalse kehaehitusega, pikkade pruunide juustega, sinakashallide silmadega. Ei meigiennast, vihkan meikimist :D olen sõbralik, esmakohtumisel ilmselt veidi vähese jutuga ja arg. Aga kui juba rohkem koos oldud, sujub jutt ka. :)
Olen 13 tüdruk. Tahaksid sõbraks hakata?

1) Kui vana sa oled?13
2) Poiss või tüdruk? Poiss
4) keda otsid, eelistused? Sõpra või suhet :-D
5) huvid/mis sulle meeldib? Õpin kitarri, mängin jalgpalli, olen sõpradega, käin ujumas jne :-D
6) kirjelda ennast: olen nata laisk, olen suht hooliv, pruunid silmad, 175 cm pikk ja väga paju meeldib rääkida ja olen humoorikas :-D ja olen nata tüse ka :-P

Batty kirjutas:
Dreamland kirjutas:1) Kui vana sa oled? 13
Olen 13 tüdruk. Tahaksid sõbraks hakata?
Ikka vöib :)

1) Kui vana sa oled? Ma olen 17 aastat vana.
2) Poiss või tüdruk? Ma olen poiss.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Ma olen hetero.
4) keda otsid, eelistused - Otsin huvitavaid vestluskaaslaseid, kellega saaks ka väljas käija, olla, rääkida ning vahel ka ehk abi saada.
5) huvid/mis sulle meeldib? Mulle meeldib väga hip/hop või rap, ehk siis ma olen suht palju muusika inimene, kes kuulab palju muusikat(enamus stiile) ning olen huvitatud ka kokandusest.
6) kirjelda ennast - Olen 188cm pikk, keskmise kehaehitusega noormees Tallinnast, veids blondim ja sinised silmad.

1) Olen 13
2) Naissoost :D
3) Hetero
4) Poissi, sõbramõttes suht xd Võiks olla hästi jutukas sest mina seda pole :D
5) Käin joonistamas, koguaeg on kõrvaklapid peas ehk jep, muusika on see, mis mind elus hoiab xd
6) 175 cm pikk, lühikesed tumedad juuksed, kannan suht musta aga mõnipäev võib mind ka kirjumirjude riietega näha :D Mul on pruunid silmad ja.. Jamh xd Kui meigin, siis on silmad üleni mustad, aga pool oma ajast ma siiski ei meigi end :D Ei meeldi sellised pennyvennyd ega "swaggerid" ega "chillerid" ega "wannabed". Nood võiks põlema ennast panna või vähemasti normaalseks hakata.
Kaks krokodilli ujuvad. Üks oli roheline ja teine keeras ka paremale.

TGOD kirjutas:1) Kui vana sa oled? Ma olen 17 aastat vana.
2) Poiss või tüdruk? Ma olen poiss.
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Ma olen hetero.
4) keda otsid, eelistused - Otsin huvitavaid vestluskaaslaseid, kellega saaks ka väljas käija, olla, rääkida ning vahel ka ehk abi saada.
5) huvid/mis sulle meeldib? Mulle meeldib väga hip/hop või rap, ehk siis ma olen suht palju muusika inimene, kes kuulab palju muusikat(enamus stiile) ning olen huvitatud ka kokandusest.
6) kirjelda ennast - Olen 198cm pikk, keskmise kehaehitusega noormees Tallinnast, veids blondim ja sinised silmad.

1) 14
2) tüdruk
3) hetero
4) otsin poiss sõpra, kellega oleks lahe koos olla, ns hangida omavahel jne
5) kuulan jubedalt palju muusikat. Hetkel eriti marilyn manson läheb peale aga ka veidi vaiksemad lood. Meeldib vabal ajal xboxi pelada kuigi pole veel eriti heasi mänge.
6) olen u 164cm pikk, keskmise pikkusega pruunid juuksed ja silmad. Pmst ma pole tglt paks, aga lic tahaks peenem veidi olla(tglt lic nurisen). weird fetish vm on küünelakid. Mulle meeldivad head filmid ja hea söök.
Love me

1) Kui vana sa oled? Kahe kuu pärast 16
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Bi
4) keda otsid, eelistused - Pigem tüdrukut, kuid ka poisid võivad kirjutada
5) huvid/mis sulle meeldib? Muusika, reisimine, lugemine
6) kirjelda ennast - Alternatiivse/metal/punk välimusega, 175cm pikk, kõhn. Elan Tartus. Olen sõbralik ja abivalmis :)
To me, love is about being able to see light inside of the person who knows nothing but darkness.

1) Kui vana sa oled? 12 novembris saan 13
4) keda otsid, eelistused. Eelkõige sõpra, aga kui midagi areneb sii ska tore :)
5) huvid/mis sulle meeldib? Jalgpall, youtuberid, gta, kitarr, pou, nsm logelemine
6) kirjelda ennast. Olen tuhmkuldsete lokkis juustega, siniste silmadega, pole paks ega peene, meeldib õppida eelkõige matemaatikat ja lugeda meeldib ka.

1) 18
2) Tüdruk
3) Hetero
4) Sooviks tutvuda viisakate/lahkete poistega vanuses 18-22 kes ei suitseta
5) Laulmine,filmid,hea muusika,unistamine,nunnud loomad
6) kirjelda ennast
Olen helepruunide juustega,sinakad hallid silmad,pole väga jutukas,aga kui on sobiv jututeema siis räägin küll. Kehalt paksemapoolne.
Pikkust umbes 174 cm. Hindan väga head käitumist
. Ei meeldi kui keegi suitsetab ja tarbib liigselt alkoholi.

1) 22
2) noormees
3) Hetero
4) Sooviks tutvuda TLN neiuga, kelle tutvumine ei piirdu Internetis tsau ütlemisega. Tallinnas on päris palju toredaid kohvikuid, pubisi jms asutusi, kus on palju toredam vestelda kui netis.
5) reisimine, minu enda võtmes.
6) kirjelda ennast. 174 umbes pikk, aus, viisakas, elukogenud ( proovinud erinevaid pahesid, õppinud erinevatest vigadest). Põhjus miks ka siin olen, on ilmselt põhjustatud minu taktitundest - ma olen väga avatud suhtleja ja väga jutukas, aga vohivõõrale ma suvaliselt ligi mingit juttu ilma põhjuseta rääkima minna ei julge... Välimusel ka midagi mul viga pole : D, pole seda õiget kohanud lihtsalt : (. St. Eelnevad suhted erinevatel põhjustel läbi kukkunud.

7) ideaalne kohting - suvel kuskil veekogu ääres, lõke... Grill...

Oled huvitatud? Mail: E-maili aadress kustutatud. Moderaator

1) Kui vana sa oled? 12
4) keda otsid, eelistused? Poisist sõpra ehk esialgu netisõpra aga minetea kuhu viib...
5) huvid/mis sulle meeldib? Jooga, joonistamine , muusika, arvutimängud. Veel on asju aga praeguseks las olla nii
6) kirjelda ennast: Olen 153 cm pikk, helepruunid juuksed alaseljani, tagasihoidlik kuigi vahel (oleneb olukorrast võin vägagi energiline olla) loominguline.
=^.^=

1) Kui vana sa oled?10
2) Poiss või tüdruk?poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero?hetero
4) keda otsid, eelistused? Ma ei otsi kedagiminu klassis on uks kes mulle meeldib..
5) huvid/mis sulle meeldib?mulle mewldib growtopiat mangida ja seda tudrukut vaadata kes mulle meeldib
6) kirjelda ennast ee ma olen 159 cm pikk heletate juastega ja nina peal arm

1) 13
2) tüdruk
3) hetero
niiet kui kellelgi on soovi, saada privasse sõnum ;)[/quote]

1) Kui vana sa oled?9,6 oktoobris 10
2) Poiss või tüdruk?tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero?hetero
4) keda otsid, eelistused?10-13 aastast poissi kes oleks:sportlik,hooliv,lahke,sixpackiga:D ja kõik need miljar head asja veel
5) huvid/mis sulle meeldib?võrkpall,tehnika,rulatamine ja miljon asja veel
6) kirjelda ennast. Ma olen lahke ja aus mind saab usaldada ma pole mingi megahüper klatšija, hüper aktiivne, 146cm pikk suhteliselt ilusad lokkis alaseljani tumepruunid juuksed,suht sale, sportli ja taaskord miljon asja veel
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”