Re: Kui otsid sõpra/suhet

boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 02:38
Kinnine, lmao. See, et ma mingite anonüümsete pervertidega tegemist ei taha teha, ei tähenda, et ma kinnine oleks. Olen ikka üsna ekstravertne ja normaalsetele küsimustele vastan peaaegu alati. Mis puudutab imelikuks olemist, siis kogu see vestlus siin meie vahel sai alguse ikka sinu imelikust käitumisest.
Ma ei leia, et see oleks pervertne küsimus.
Tavaline küsimus siis sellisele "nettis lantijale".
Kui sa ei ole võimeline vastama adekvaatsele ja normaalsele küsimusele siis vast viga ei ole minus.

Umbes võrdväärne sama küsimusega tinderi kasutajale ala "palju naisi said"
Vastus on ala näiteks "7" ja see jutt lõppeb. Sa teed draamat tühise koha peal.
Adekvaatne vastus oleks öelda number, ja see teema oleks seal privas lõppenud.

Kui sa leiad, et minu küsimus on pervertne, siis peaksid pöörduma raviasutuste poole. Või siis ametivõimude. Las nod selgitavad sulle.
Aga noh,igaühel oma tõde.

P.s imelik oled sa ikkagi, olgu vastaspool ükskõik kui paha, ei ole normaalne priva vestlusi välja tuua.
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy

Mida tähendab "ei ole normaalne priva vestlusi välja tuua"? Kui ma näen, et sul on mingid kahtlased kalduvused, siis ma hoiatan teisi just niimoodi, nagu ise soovin. Tsiteerisin sind just seepärast, et sa mingit iba ajama ei hakkaks.

Põhjenda parem miks sul sellist infot üldse vaja on, huvitav oleks kuulata. Nii järjepidevalt teiste seksuaalelu uurivalt mehelt ootaks küll valdkondlikku uurimistööd. xd
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 03:02
Kui ma näen, et sul on mingid kahtlased kalduvused.
Sportlik huvi, oled siin naisi saanud või ei? Mis kahtlane kalduvus see on?
boyjoy kirjutas:
Nii järjepidevalt teiste seksuaalelu uurivalt mehelt
Naeran, sa oled äärimselt harimatu, tundub, et sul ei ole piisavalt arenenud "sotsiaalne intelegents"
boyjoy kirjutas:
valdkondlikku uurimistööd. xd
Isegi oleks huvitatud teha doktoritöö valdkonnas "netis naitste/meeste lantimine, viisid, edukus, statistika" eriti tore oleks intervjuusid küsida.
Eeldan, et sobiks psühholoogia tudengile.

Ära muretse, nats veel ja küll see ka tuleb. Enne tuleb lõpule jõuda.
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy

"Ära muretse, nats veel ja küll see ka tuleb. Enne tuleb lõpule jõuda."

Millega sa lõpule jõuad, oma parema käega? :D Sinusugune intelligent võiks ÕS-i kasutama õppida, tuleb kasuks.

Sportlik pervert, kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh.
/.../

boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 03:18
Sportlik pervert, kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh.
Pakkusin sulle kunagi poksida ringis? Aga palun. Anna number privas, helistame,lepime aja kokku kui mõlemale sobib.

Küsisin vaid ühte küsimust mille peale sa hakkasid hüppama ja halama nagu "kukk".

Tõsi, see mõttetu loba ei vii kuskile. Lõpetame selle teema.
Aga siis tsiteerin sind.
" kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh."

Vulkaanipurse kirjutas:
01 Juul 2019, 03:24
boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 03:18
Pakkusin sulle kunagi poksida ringis? Aga palun. Anna number privas, helistame,lepime aja kokku kui mõlemale sobib.

Küsisin vaid ühte küsimust mille peale sa hakkasid hüppama ja halama nagu "kukk".

Tõsi, see mõttetu loba ei vii kuskile. Lõpetame selle teema.
Aga siis tsiteerin sind.
" kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh."
Selle asemel, et minu tsiteeritu järgi tegutseda, võtad minu lause lihtsalt endale ja arvad, et mina peaks nüüd sinu järgi käituma? :D Kust persest sinusugused autistid välja kargavad? Saada oma fb või number siis, mis sa niisama edasi klähvid?
/.../

1) Kui vana sa oled? Olen 14
2) Poiss või tüdruk? Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused ? 13-15 aastast tüdrukut
5) huvid/mis sulle meeldib? Mulle meeldib ujuda, sõpradega õues olla, vahel arvutis mängida ja muid huvitavaid asju teha
6) kirjelda ennast Olen pruunide, lühikeste juustega poiss, üldiselt jutukas ja aktiivne.

Olen 16-aastane poiss Lõuna-Eestist.
Kes võiksid kirjutada?
Ma olen oma elus piisavalt palju poistega suhelnud, seega võiksid kirjutada 14-18-aastased tüdrukud.
Mulle meeldib arutleda igasuguste teemade üle ja raamatuid lugeda, viimati lugesin Orwelli romaani "1984". Ma pean ka õppimist tähtsaks. Mängin ka arvutimänge. Minu lemmikuks on The Witcher 3: Wild Hunt.
Milline ma välja näen?
On see tõesti nii oluline? Võin öelda, et olen väga pikka kasvu.

Olen 16-aastane poiss Lõuna-Eestist.
Kes võiksid kirjutada?
Ma olen oma elus piisavalt palju poistega suhelnud, seega võiksid kirjutada 14-18-aastased tüdrukud.
Mulle meeldib arutleda igasuguste teemade üle ja raamatuid lugeda, viimati lugesin Orwelli romaani "1984". Ma pean ka õppimist tähtsaks. Mängin ka arvutimänge. Minu lemmikuks on The Witcher 3: Wild Hunt.
Milline ma välja näen?
On see tõesti nii oluline? Võin öelda, et olen väga pikka kasvu.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”