Re: Kui otsid sõpra/suhet

1) Kui vana sa oled?(13)
2) Poiss või tüdruk?(tüdruk)
3) Lesbi/gei/bi/hetero?(hetero)
4) keda otsid, eelistused(poissi,hoolivat ning hea välimusega)
5) huvid/mis sulle meeldib?(Iluvõimlemine,Jalgpall,Uisutamine,Laulmine)
6) kirjelda ennast(Tavaline eesti tüdruk kuldsete kiharate ja hele roheliste silmadega Aktiivne ja panduv.)

Edukas kirjutas:
22 Apr 2018, 19:17
1) Kui vana sa oled?(13)
2) Poiss või tüdruk?(tüdruk)
3) Lesbi/gei/bi/hetero?(hetero)
4) keda otsid, eelistused(poissi,hoolivat ning hea välimusega)
5) huvid/mis sulle meeldib?(Iluvõimlemine,Jalgpall,Uisutamine,Laulmine)
6) kirjelda ennast(Tavaline eesti tüdruk kuldsete kiharate ja hele roheliste silmadega Aktiivne ja panduv.)
Ooota, eelmises postituses lugesin, et olef suhtes juba :O
>:)

1) Kui vana sa oled? 15
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused? Ega ma täpselt ei teagi , sõpru ,toredaid inimesi kellega igast huvitavat juttu ajada ja igavust peletada
5) huvid/mis sulle meeldib? Mulle meeldib joonistada , muusikat kuulata , ujuda , raamatuid lugeda , telefonis passida
6) kirjelda ennast - õlgadeni pruunide juustega , siniste silmadega , keskmise kehaehutusega

1) Kui vana sa oled? 17
2) Poiss või tüdruk? Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero?Hetero
4) Keda otsid, eelistused? Eelistaks tüdrukut ning sooviks palju suhelda/sealt edasi vaadata
5) Huvid/mis sulle meeldib? Ujumine, tantsimine, tehnika, kitarri mängimine
6) Kirjelda ennast. Olen üsnagi sportlik ning aktiivne, meeldib suhelda, kui kirjutad siis saad rohkem teada :D

1. Ma olen 14
2. Tüdruk nimega Anna
3. Hetero
4. Otsin sõpru kuid võib ka midagi muud välja kujuneda
5. Mulle meeldib joonistamine, muusika kuulamine, raamatute lugemine ja kirjutamine, sõpradega suhtlemine ja filmide/seriaalide/animede vaatamine.
6. Ma olen 172 cm pikk ja kaalun 53kg. Mul on pruunid juuksed, aga tahan otsad oranžiks värvida. Pruunid silmad, pikad ripsmed, korrastamata kulmud, akne, karvased jalad ja käed. Oskan vene keelt ja õpin leedu keelt. Iseloom on lõbus, segane, vahel lapsik ja rõõmsameelne. Elan Tallinna lähedal külas.
Kirjuta kui julged😁

k41d1 kirjutas:
25 Juul 2014, 15:36
1) 14
2) tüdruk
3) hetero
4) sooviks head sõpra/sõbrannat kellega saaks kõigest rääkida jne, poisi puhul võib ka midagi rohkemat ;)
5) Ujumine, rullitamine, sõpradega olemine jne :)
6) poolpikad tumepruunid juuksed, ei ole selline kellele on meik kõige tähtsam jne, suvel eriti ei meigigi ennast ehk suht natural olen :D hea iseloomuga, ei ropenda liiga palju, 170 pikk
Kirjuta😁

PilleonAnon kirjutas:
12 Mai 2018, 18:56
k41d1 kirjutas:
1) 14
2) tüdruk
3) hetero
4) sooviks head sõpra/sõbrannat kellega saaks kõigest rääkida jne, poisi puhul võib ka midagi rohkemat ;)
6) poolpikad tumepruunid juuksed, ei ole selline kellele on meik kõige tähtsam jne, suvel eriti ei meigigi ennast ehk suht natural olen :D hea iseloomuga, ei ropenda liiga palju, 170 pikk
Kirjuta😁
See postitust on tehtud 2014, ole tähelepanelikum edaspidi

Merli.. kirjutas:
13 Mai 2018, 00:15
PilleonAnon kirjutas:
12 Mai 2018, 18:56
k41d1 kirjutas:
1) 14
2) tüdruk
3) hetero
Kirjuta😁
See postitust on tehtud 2014, ole tähelepanelikum edaspidi
Märkasin seda ss kui juba ära saatsin😂
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”