Kuidas sebida tüdrukut?

Küsimus oleks siis selline, et mulle meeldib üks klassiõde, aga tema ei tee minust väljagi...
Kunagi veel oli selline sõbra eest, aga nüüd ei ole üldse.
Ma olen muidugi koolis selline eeskujulik ka, aga muidu kui temaga kokku saan siis ma olen nagu normaalsem.
Tal on muidugi poiss kaa, aga see on selline "reidi VV" et ega tema on niisama, tema mingi ei käi tegelt selle tüdrukuga.
Tahaks siis seda tüdrukut ära lummata ja temaga sellist madalat profiili hoida...

PS. Ma olen siis 12-aastane ja tüdruk käib minu klassis.

:oops: :oops: :oops:

Re: Kuidas sebida tüdrukut?

Tervist lugupeetud kasutaja!

Targapoisi soovitused, et sind suunata õigele eluteele oleksid järgnevad :

* 12 aastaselt ollakse alles liiga noor, et teada mis asi on meeldimine. Teil hormoonid möllavad ja värki. Pmst... eesti keeles Reidipepud. Tüdrukutele meeldivad teie vanuses poisid, kes käivad 1 number suuremate teksade ja potastega. Samuti need, kes oskavad skatepargis BMX'iga või tõuksiga mingi jubedama triki maha panna. Aga võin sulle südamerahustuseks öelda, et see kestab maksimaalselt 1 aasta. Kui sa juba 13 oled, siis on ta juba jälle vaba & vallaline. Senikauaks soovitan sul õppida midagi, mida teised ei oska.

Edu!

Lapsemure.ee omanikuabistaja abistaja!

Alati olemas!

TarkPoiss kirjutas:Tervist lugupeetud kasutaja!

Targapoisi soovitused, et sind suunata õigele eluteele oleksid järgnevad :

* 12 aastaselt ollakse alles liiga noor, et teada mis asi on meeldimine. Teil hormoonid möllavad ja värki. Pmst... eesti keeles Reidipepud. Tüdrukutele meeldivad teie vanuses poisid, kes käivad 1 number suuremate teksade ja potastega. Samuti need, kes oskavad skatepargis BMX'iga või tõuksiga mingi jubedama triki maha panna. Aga võin sulle südamerahustuseks öelda, et see kestab maksimaalselt 1 aasta. Kui sa juba 13 oled, siis on ta juba jälle vaba & vallaline. Senikauaks soovitan sul õppida midagi, mida teised ei oska.

Edu!

Lapsemure.ee omanikuabistaja abistaja!

Alati olemas!
Kust sa need faktid võtad? Väheusutav, et 13-aastasel ka mõistus peas on, mitte kuidagi ei suuda uskuda. Sõnastaks ehk kuskil 15-16a peale ja kindlasti välja tuua see ka, et iga inimene on erinev.

Põhimõtteliselt on iga tüdruk erinev ja ei olegi sellist kindalt "bang" asja mis nüüd selles vanuses kõige rohkem meeldib. Saa temaga pm väga heaks sõbraks, liikuge ühes seltskonnas.Mu sõber tegi lihtsalt parimad nalju üldse, seltskonna hing, kui kellelgi oli paha tuju, tuli ta juurde hakkas rääkima, püüdis aidata, nõu anda. Jäi seltskonnas kõigile tüdrukutele silma. Üks hetk läksid tüdrukud tema pärast isegi tülli. Kogu asi pead loomulikult välja tulema. Selline natuke smooth jutt ja käitumine peab olema.

kana1 kirjutas:
TarkPoiss kirjutas:
* 12 aastaselt ollakse alles liiga noor, et teada mis asi on meeldimine.
12 a. laps ei tea veel päris täpselt, mis on armastus, aga lihtsalt meeldimine eksisteerib küll sellises vanuses ja päris tuliselt lausa. armastuses ei ole mõni inimene kindel veel isegi 18-aastaselt, 24-aastaselt...

teab ikka küll :roll:

lolelul kirjutas:
kana1 kirjutas:
TarkPoiss kirjutas:
12 a. laps ei tea veel päris täpselt, mis on armastus, aga lihtsalt meeldimine eksisteerib küll sellises vanuses ja päris tuliselt lausa. armastuses ei ole mõni inimene kindel veel isegi 18-aastaselt, 24-aastaselt...

teab ikka küll :roll:
no eks 12-aastased ise tõesti arvavad, et teavad.

kana1 kirjutas:
TarkPoiss kirjutas:
Aga kas selleks oli vaja vana teema üles kaevata? See vaidlus on ju aegumatu ja leiab ka uutes teemades, kui soov selle üle arutleda.

termomeeter kirjutas:
kana1 kirjutas:
TarkPoiss kirjutas:
Aga kas selleks oli vaja vana teema üles kaevata? See vaidlus on ju aegumatu ja leiab ka uutes teemades, kui soov selle üle arutleda.
ilmselt pidi keegi enne mind seda kommenteerinud olema või midagi, sest ma võtan sõna ainult nendes teemades, mis on seal aktiivsete teemade all ehk mida on hiljuti kommenteeritud. niisiis mina seda üles ei kaevanud, ei tunne süüdi end : ).

Mdea mina olen tüdruk ja annan poistele nõuandeid siis. Minule lähevad peale sellised asjad kui poisid ajavad mind taga ja kui ma olen kuskil plindris kinni,meeldib mulle nende eest põgeneda.Ükskord juhtus selline asi,et poisid asjasid mind taga ja ma olen mingi turnimiskohapeal ja poisil oli telo käes ja nad tahtsid mind kinni võtta siis ma lõin tolle tüübi telo jalaga ju niiet aku lendas küljest :D :D siis hakkasid nad mind veelrohkem taga ajama aga lõpuks nad mind kätte e saanud :D :D :D

punchp kirjutas:Mine tee trenni ja saa tugevaks soovitatav kick box või ju jitsu või judo ss mine vaata kui see tüdruk poisiga väljas on.Kui leiad õife hetke küta molli sellele poisile ja ütle tüdrukule et mina võtan otsad üle nüüd.
k
Külaline kirjutas:Mdea mina olen tüdruk ja annan poistele nõuandeid siis. Minule lähevad peale sellised asjad kui poisid ajavad mind taga ja kui ma olen kuskil plindris kinni,meeldib mulle nende eest põgeneda.Ükskord juhtus selline asi,et poisid asjasid mind taga ja ma olen mingi turnimiskohapeal ja poisil oli telo käes ja nad tahtsid mind kinni võtta siis ma lõin tolle tüübi telo jalaga ju niiet aku lendas küljest :D :D siis hakkasid nad mind veelrohkem taga ajama aga lõpuks nad mind kätte e saanud :D :D :D
k

Huvitavad nõuanded tüdrukute sebimiseks. Jätkake, härrased, jätkake!
Kui mõni huvitav ettepanek veel tuleb, proovin järgi!

Minu elus on tüdrukud, nagu parimad sõbrad, nendega saab rääkida, nad kuulavad sind ära ja üks nendest aitab rasketel hetkedel, nad on mu elus väga tähtsad ilma selleta, et ma nendega "käiksin" nagu mõned ütlevad. Selles eas 7-18 on vaja rohkem sõpru ja haridust, kui mingeid tüdrukuid, et teistele näidata et kellegagi käid. ;)
Ole vägev, aitan kõigega milles aidata oskan. Uued tutvused alati lubatud.
Poiss - 15 aastane...

Tuleb veel mõni arukas ettepanek?
Andestust, et ei ole eelpool nimetatud nõuandeid veel katsetanud. Üritan neid lähitulevikus reaalselt ka ära praktiseerida ja tulemused viskan ka teile letti, sest naistemagnetid on oma sõna öelnud.
Klubis oleks selliste meestega lausa au pidu panna, sest nad on parimad wingman'id, keda tahta.
Go on, gentlemans, go on...

Las ma ütlen ausalt, te kõik ajate nii debiilset juttu.
Kui mina olin veel 12, käis see kähku ja lihtsalt.

Ajasime lihtsalt facebookis juttu, Kui järsku öeldi mulle "sa oled nii nummi" nii, mulle see tüdruk meeldis, iseenesest ilus, tark.. Siis juba küsiti "kes sulle meeldib" ma vastasin julgelt.. SINA.. tema Kohe vastu, mulle ka sina!
Ja nii oligi.. Kui sulle keegi meeldib, oletame "Kristina" ja sina talle ei meeldi, siis pole midagi teha lihtsalt. See, et oled 11-12 ei loe, et armuda ei või.

Aitäh lugemast! Peace & yolo

Kui teile meeldib tüdruk siis tuleb alguse teha naeratusest ja varsti rääkima minna. Osad tüdrukud on väga kiireloomulised ja võivad leida omale teise poisi samal ajal kui sina talle alles naeratasid . Siis tea et see suhe kestab u 1-2 kuud . On olemas ka tüdrukuid kes ei usu et ta kellegile võib meeldida ja siis tuleb algust teha kohe sõbrunemisega ja et sa ei oleks liiga pealetükkiv tuleb alguses temaga kas vahetundides või peale kooli temaga koos olla. Varsti tema käest telefoninumbrit küsida ja talle õhtul helistada(enne temaga ikka kokkuleppides). Rääkida talle oma rõõmudest ja muredest. Ja edasi on teie enda valik kas jääda talle sõbraks või hakata talle lähenema.

okei kirjutas:Kui teile meeldib tüdruk siis tuleb alguse teha naeratusest ja varsti rääkima minna. Osad tüdrukud on väga kiireloomulised ja võivad leida omale teise poisi samal ajal kui sina talle alles naeratasid . Siis tea et see suhe kestab u 1-2 kuud . On olemas ka tüdrukuid kes ei usu et ta kellegile võib meeldida ja siis tuleb algust teha kohe sõbrunemisega ja et sa ei oleks liiga pealetükkiv tuleb alguses temaga kas vahetundides või peale kooli temaga koos olla. Varsti tema käest telefoninumbrit küsida ja talle õhtul helistada(enne temaga ikka kokkuleppides). Rääkida talle oma rõõmudest ja muredest. Ja edasi on teie enda valik kas jääda talle sõbraks või hakata talle lähenema.
:D :D Sellest kommentaarinst on üpris palju kasu.

Tegelikult loeb see milline sa oled. kas jood, suitsetad, laamendad, varastad jne. sellised meeldivad ainult samasugustele inimestele. kui sulle meeldib tüdruk kes ei tee selliseid asju siis sa pead millestki lahti laskma. need poisid kes suitsetavad või laamendavad ei ole sellised nagu tüdrukud otsivad. neil on vaja turvatunnet. suitsetamine tähendab tüdrukutel seda et tal on halvad inimesed sõbrad ja see ei tekita üldse turvatunnet. Kuid kui jutt käib alkoholist või laamendamisest siis tea ega sa normaalset tüdrukut ei sa. sulletuleb samasugune tüdruk nagu sina oled. kui muudad midagi enda jaoks on see tähtis tüdrukutele, sest see näitab seda et sull on tahtmist oma tobedusi heastada ja siis oled sa nende jaoks parem inimene ja sa võid korraliku tüdruku endale sebida.
NB: mitte mingil juhul end muuta tüdruku tallaaluseks ja ära muuda ennast tüdruku pärast, vaid enda pärast.
Loodan et saite aru ja see aitab teid

Külaline kirjutas:Ma 10 aa. Mulle meeldib üks klassiõde mida teha :?:
No praegu kooli pole.Ja no sellises vanuses ei saa midagi väga hullu juhtuda kui sa talle ütled,et ta meeldib sulle.Ütlegi lihtsalt,et ta meeldib sulle.Internetis nata veider aga no eks igaühe enda asi.
"Your crew is featherweight!
My gunshots'll make you levitate
I'm only nineteen but my mind is older
and when the things get for real my warm heart turns cold."
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”