Re: Tahaks..

Pärl kirjutas:
R.S. kirjutas:Pole telekat, ehk siis saan vaadata ainult netist- ETV ja ETV2... Oeh. Meistrite liiga on minu jaoks mittemiski...
Miks sul telekat pole?
Tavaliselt põhjendan ma kõike nii: "No johhaidii, liiga vaene olen noh!"
Aga tegelikult... miks pole... hea küsimus. Ilmselt on kogu jama selles, et issi ei viitsinud digiboksi üles panna, ja emme, nähes, et see kasutult seisab, kellelegi, kes seda vajas, šokolaadi eest andis.
Palju komasid xd

Apocrypha kirjutas:
N-A-R-U-T-O kirjutas:Tahaks,et ma oleks sündinud 80'ndatel kui veel hea muusika eksisteeris ^_^.
1990.-l Oli ka hea muusika...minu arust isegi parem kui 80.-l.
Mhm 80'ndad ja 90'ndad olid head.
I refuse to apologize for being a bitch.No one has ever apologized to me for treating me like shit.
:mad: :mad:

Tahaks growi mängida XD tahaks veel paljusid asju.....kadakas* ma tahaks Lanat endale....ma lepin vabalt Brooklyiniga ka........ma tahaks straight olla aga ei saa, sest Lana tegi ümber mind lol....ok mitte lana aga jah.....Tahaks, et kõik teie väiksed kui ka suured lapsed õpiksite palju, et teie vanemad saaksid teie üle uhked olla ja palun ärge hullake suvakatega ausalt...

Külaline kirjutas:tahaks et mu eks jätaks mu rahule ja et poiss tuleks juba rootsist tagasi :(
ise muidu 13 ja elan Tallinnas, Tartus ja Pärnus kasvu on 172 suht pikk aga ma paks pole. :D :D

kirjutage julgelt :D ma ise ei saa lihtsalt ei oska registreeruda siia aga no kirjutage fbki: lindaarm :) :D

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:tahaks et mu eks jätaks mu rahule ja et poiss tuleks juba rootsist tagasi :(
ise muidu 13 ja elan Tallinnas, Tartus ja Pärnus kasvu on 172 suht pikk aga ma paks pole. :D :D

kirjutage julgelt :D ma ise ei saa lihtsalt ei oska registreeruda siia aga no kirjutage fbki: lindaarm :) :D
Sul on eks kes sind rahule ei jäta, su poiss on rootsis ja nüüd otsid veel ühte suhet? (arvestades sellega et ta mainis oma pikkuse ja ütles et ta paks pole, järeldan seda et ta otsib midagi rohkemat kui sõprus, kuna peaks peaks sõpradel mingit pikkuse/kaaluvahet olema)
Ja elad kolmes kohas korraga, mis?

Jänes kirjutas:
Pärl kirjutas:
Jänes kirjutas: tahaks kõigile kingitusi teha endiselt, isegi suvakatele tänaval.
Kingitustega on see asi, et sa võid neid teha, aga see peab olema kingisaajale ka vajalik või vähemalt kasutatav.
sa oled hirmus tark ikka, onju.
sinu jätaks kingisaajate seast küll välja
Tänan!
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”