Re: Tahaks..

Tahaks, et mul oleks kujuteldav sõber. Tahaks, et ülbed inimesed kaoksid. Tahaks šokolaadijäätist süüa. Tahaks enda parima sõbrannaga koos olla. Tahaks endale poissi. Tahaks siit pommiaugust minema saada. Tahaks paljusid asju ..

tahaks olla laheeeeeee
tahaks olla khuuul
ja täiega vägev
vahel võiks olla isegi kuul

tegelikult
võiks tõesti olla kosmoses
ja tahaks raha ET saaks anda neile, kes tänaval küsivad, sest nii peab, kuna ma tean mis see on kui pappi pole aga igal pool on seda vaja, vastasel juhul sunnitakse surema
ja tahaks kõigile kingitusi teha iga päev, sest nii oleks normaalne.

palju tahad, hui saad.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Ma tahaks et kooli poleks, meil oleks kuu aega veel seda head suveilma, tahaks tuubiga sõita ja teistele kambakat ja bränki teha, sooja vett, arbuusi,loomulikult ma tahaks peale seda kohe ilusat kuiva sügist värviliste lehtedega, tahaks talve ja trenni tahaks teda näha oohhh ma ei suuda oodata, ma tean ta tunnetest ju tänu ta sõbrale ... Aghh ta võiks mind tugevasti hoida ja suudelda.Ma tahan ta armastust alati, igavesti..tahaks sunshini

Tahaks inimest kes mind kallistaks, lihtsalt kallistaks ja chatiks õhtul mulle head ööd ja kellega saaks minna randa ja limpsida jäätist ja kes vedaks minuga niisama aega ja kes armastaks mind ja ühte tassikest kakaod ja 10 tahvlit nuurru ja annekese sokolaadi ja suurt pizzat ja suurt sokolaadi kommikarpi valentini päevaks ja palju palju suuri jõulu kinke ja suurt suurt illusat maja suure ajjaga ja ühte musi ja...

ma tahaks et ma meeldiks kõigile ja et mul oleksid paremad suhted klassikaaslastega ehk siis mul oleks reaalselt klassis sõpru ja ma tahaks et ma oleksin normaalkaalus ning et ma meeldiksin poistele ja ma tahaks olla nagu iga teine teismeline...kahjuks tundun enamusele häbelik kuivik :((((

Mine “Suhetest üldiselt”