Re: Tahaks..

Tahaks sõpru. Tahaks, et keegi mind ei vihkaks. Tahaks koju. Tahaks emaarmastust. Tahaks, et mu vanaema elaks. Tahaks, et näeksin ilus välja. Tahaks, et koolikiusamine lõppeks. Tahaks, et kõik sõjad oleks olemata. Tahaks parimat sõpra. Tahaks, et keegi poleks ülbe. Tahaks, et keegi poleks kuri. Tahaks, et kõik oleks sõbralikud. Tahaks, et kõik oleksid ausad. Tahaks piisavalt und. Tahaks jääda nutmata magama. Tahaks häid hindeid. Tahaks rahu. Tahaks piisavalt raha, et keegi vaesuses ei saaks elada. Tahaks, et iga laps saaks oma kõhu täis. Tahaks, et ma ei oleks laisk. Tahaks, et minuga arvestataks. Tahaks lõbutseda. Tahaks elu.
Kaks krokodilli ujuvad. Üks oli roheline ja teine keeras ka paremale.

Sokolaadiküpsis kirjutas:Tahaks sõpru. Tahaks, et keegi mind ei vihkaks. Tahaks koju. Tahaks emaarmastust. Tahaks, et mu vanaema elaks. Tahaks, et näeksin ilus välja. Tahaks, et koolikiusamine lõppeks. Tahaks, et kõik sõjad oleks olemata. Tahaks parimat sõpra. Tahaks, et keegi poleks ülbe. Tahaks, et keegi poleks kuri. Tahaks, et kõik oleks sõbralikud. Tahaks, et kõik oleksid ausad. Tahaks piisavalt und. Tahaks jääda nutmata magama. Tahaks häid hindeid. Tahaks rahu. Tahaks piisavalt raha, et keegi vaesuses ei saaks elada. Tahaks, et iga laps saaks oma kõhu täis. Tahaks, et ma ei oleks laisk. Tahaks, et minuga arvestataks. Tahaks lõbutseda. Tahaks elu.
Õige,Tahaks ka neid asju...
Koguaeg valmis andma! :)

Tahaks ühte tugevat, julgustavat kallit kellegilt, kes pole mu ema ega keegi lähedasem...Tahaks, et ta kallistaks mind, patsutaks mu pead või õlga ja ütleks, et kõik läheb paremaks ja ma ei pea muretsema, sest ta on mu kõrval ja kuulab mind...
History is a story told by the people who survive.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”