Re: Tahaks..

Mm, tahaks aega tagasi keerata. Tahaks, et eile ja üleile ei lõpeks iial. Tahaks osata lennata. Tahaks olla muretevaba. Tahaks olla musiga. Tahaks magada. Tahaks olla, kellegile rohkem kui usaldustelefon. Tahaks leida oma laulu noote. Tahaks kedagi tõisiselt armastada. Tahaks, et kõik ülbed inimesed kaoks maailmast.

vertigo kirjutas:
time kirjutas:Tahaks et mu elu armastus juba endast märku annaks.. Ja tahaks et kodutööd oleksid tehtud - ei viitsi õppida
Elu armastust pole olemas, sa valid ise keda sa armastad, mitte nii et üks ja kindel kusagil roomab ringi

Sa said minust vist natuke valesti aru. Ma ei arvagi et kuskil üks ja ainus ringi roomab, elu armastuse all mõtlesin inimest kellega ma end jäädavalt siduda tahaks. Neid on kindlasti mitu (kellesse armuda võib) aga see et mina valin keda ma nüüd elu lõpuni armastan - see on bullshit. Kunagi ei tea kuidas su süda ühe või teise inimese vastu põksuma hakkab.

time kirjutas:
vertigo kirjutas:
time kirjutas:Tahaks et mu elu armastus juba endast märku annaks.. Ja tahaks et kodutööd oleksid tehtud - ei viitsi õppida
Elu armastust pole olemas, sa valid ise keda sa armastad, mitte nii et üks ja kindel kusagil roomab ringi

Sa said minust vist natuke valesti aru. Ma ei arvagi et kuskil üks ja ainus ringi roomab, elu armastuse all mõtlesin inimest kellega ma end jäädavalt siduda tahaks. Neid on kindlasti mitu (kellesse armuda võib) aga see et mina valin keda ma nüüd elu lõpuni armastan - see on bullshit. Kunagi ei tea kuidas su süda ühe või teise inimese vastu põksuma hakkab.
See ongi sinu valik. Süda ja tema tahtmatud reaktsioonid on ka osa sinust, mitte ainult teadvuslik mõistus.

vertigo kirjutas:See ongi sinu valik. Süda ja tema tahtmatud reaktsioonid on ka osa sinust, mitte ainult teadvuslik mõistus.
Nojah, seda küll. Lihtsalt see "Sa valid ise.." kõlab kuidagi a la see inimene sobib mulle armastamiseks, nüüd ma armastangi teda, sest mina tahan nii or smth. Parem oleks siiski öelda "Su süda valib ise" :wink: Ma tegelt pole üldse norija (: peace
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”