Re: Ei saa endale telefoni!

Noo ütle, et ''Mul on vaja korralikku telefoni, et teistega suhelda... Aga kui te mulle mingi jalgratta ostate, kas ma pean siis iga kord jalgrattaga sõbranna poole väntama kui temaga rääkida tahan??'' :D
Okei, see oli suht naljaga mõeldud.. :D :D

Agaa räägi vanematega ja too neile mingid kindlad põhjused, miks sul seda telefoni vaja on. Või, et miks sa seda nii väga tahad.
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.

NightFire kirjutas:ma ei saa aru miks kõigile ilgelt kalleid,uusi,trendikaid, touch screeniga ja 100 muid huvitavat asja mobiilile.minu vaatenurk :mobiil on ese et kontakteeruda/suhelda teistega,sõbrad jne.kasutan ainult helistamiseks ja sms-imseks vahel äratuskell ja kalkulaator.
Minu mõte. Muusika jaoks on raadio või mp3/4 mängija ja mängimiseks arvuti kui tarvis :D

no ma ei tea , äkki nad ei taha nii kallist telefoni osta ?
äkki pead odavamat vaatama ?
kuigi 3000 on nii vähe ..
aga no , ma ei tea käitu äkki ilusti äkki siis ostavad , ütle et sul pole seda jalgratast vaja vaid telefoni , ja siis kui küsivad miks seda 3000 tahad siis ütle mis seal telefonil head on ..
ma ei tea ma sain vabalt eelmine aasta 12 tuhhise iphone , ilusti ma polegi käitund kui midagi tahan , ma ei tea , lihtsalt ostsid mulle küsisid etkäitun siis ilusti ? ma jah tegelt mitte aga jah ..
küsi kah miks nad seda telfi sulle ei taha osta ..

ApplePie^^ kirjutas: kuigi 3000 on nii vähe ..

ma ei tea ma sain vabalt eelmine aasta 12 tuhhise iphone , ilusti ma polegi käitund kui midagi tahan , ma ei tea , lihtsalt ostsid mulle küsisid etkäitun siis ilusti ? ma jah tegelt mitte aga jah
Mõni saab endale praegustel aegadel söögigi lauale ja on tänulik.
12k on siiski meeletu summa ja sina räägid, et käituda ei oska, aga loogish et saan kõik mis tahan.
Imelik on selliseid noori vaadata. Loodetavasti tuleb mõistus varsti ringreisilt tagasi, kui
teine päris kaduma ei ole läinud ja saad aru, et raha tuleb siiski teenida. Lõputult oma vanemate kulul elada ei anna ning kui praegu selline võimalus on, siis võiks vähemasti veidi tänu välja näidata.
I'm
not

Piin kirjutas:
ApplePie^^ kirjutas: kuigi 3000 on nii vähe ..

ma ei tea ma sain vabalt eelmine aasta 12 tuhhise iphone , ilusti ma polegi käitund kui midagi tahan , ma ei tea , lihtsalt ostsid mulle küsisid etkäitun siis ilusti ? ma jah tegelt mitte aga jah
Mõni saab endale praegustel aegadel söögigi lauale ja on tänulik.
12k on siiski meeletu summa ja sina räägid, et käituda ei oska, aga loogish et saan kõik mis tahan.
Imelik on selliseid noori vaadata. Loodetavasti tuleb mõistus varsti ringreisilt tagasi, kui
teine päris kaduma ei ole läinud ja saad aru, et raha tuleb siiski teenida. Lõputult oma vanemate kulul elada ei anna ning kui praegu selline võimalus on, siis võiks vähemasti veidi tänu välja näidata.
Täpselt, ma ka ei saa aru mis iba see rikkusest siia puutub.

Ma tean seda kõike..Aga selleks tahan ma just sellist telefoni,et sellel on olemas kõik mis vaja,hea kaamera,muusika,helistamine,internet(wifi) ja mul pole muidu neid asju ja kui ma saaks selle telfoni saaks kõik neli asja kohe korraga kätte.Aga ratast ei lubaks elusees mu vanemad maha müüa,see oli väga kallis ja nad kinkisid selle mulle sünnaks..Üle 3000 kr. Ja ma arutasin ka vanematega seda võimalust,et nad ostavad mulle selle telfoni ning siis mina maksan neile iga kuu mingi 200kr. ( ma saan iga kuu 400kr. taskuraha) nii kaua kuni see 3000 kr. on koos, aga nad pole isegi sellega nõus!Ütlevad,et ma veel noor,et kui üheksanda ära lõpetan ,siis saan.Aga ma olen juba kokku leppinud,et siis ma saan läpaka..Kõik nii halvasti,ma ei saa midagi!

ole õnnelik mis sul on mitte mida sul veel tuleb.Usu mind elu väärtused muutuvad juba varajases eas, eelkõige ikkagi täiskasvanuna.Kõike mida tahad ei peagi saama ,olengi mina tahtnud seda ja teist,mõtlesin tükk aega järele ja jõudsin järeldusele et mul polegi neid nii palju vaja kui tundus alguses.
Tuulekene puhus vabalt, õhus lendas prahti.

Külaline kirjutas:ma ei tea küll, kuidas need noored küll tulevikus hakkama saavad, kui on harjunud, et ema ja isa kõik ette-taha ära teevad ning ise ei pea austustki üles näitama gea asja välja teenima. olen nii palju sellistega kokku puutunud. ;s
Nõustun sinuga 100% kui mitte rohkemgi, eks nagu filmides tulevad sellised memmekad jne :wink:
Tuulekene puhus vabalt, õhus lendas prahti.

Mdea, mul oli hull pann 3 aastat ja sain naq hakkama.. Nüüd mamps ostis uue. Super on ikka küll, koolis vahetundide ajal käin msnis sellega, kuulan muusikat, värki-särki.

Aga otsi mõni allahindlus vms, äkki siis ostavad. Sest mu telefon (SE W580i, roosa) maksab ka muidu mingi 3000 vict aga mamps ostis allahindlusega 1400 eest. Seega proovi pinnida kui ilma uue telefonita kohe üldse hakkama ei saa.
My world was black and white until you walked through my door and into my heart. <3

NightFire kirjutas:ma ei saa aru miks kõigile ilgelt kalleid,uusi,trendikaid, touch screeniga ja 100 muid huvitavat asja mobiilile.minu vaatenurk :mobiil on ese et kontakteeruda/suhelda teistega,sõbrad jne.kasutan ainult helistamiseks ja sms-imseks vahel äratuskell ja kalkulaator.

3000 krooni ja touchscreen.. aa .. minu nokia 5800 oli küll 5000 oma touch screeniga .. :D
RastaMasta DingDing :D
Jah, ma olen imelik koma käitun vahest nagu väike laps, ei meeldi midagi?
Drift, Drag Pwn
Pilt

Uuena ostes on tegelikult suht kallis jah, näiteks ise ei mäletagi millal viimati endale uue telefoni soetasin, põhiliselt läheb kaubaks korralikult hoitud kasutatud telfid, mis pole loomulikult mõne venelase (no offence) käsutuses olnud.

Mnjah, 3k on tegelikult üsna palju, ise ostsin 2k telefoni ja nüüd veits kahetsen, et liiga kallis, kuna olen suutnud mitu korda ära kaotada kuid olen ülesse leidnud. Ehk siis kui ära kaob on veelrohkem nuttu ja hala, seetõttu oma parem vana panni kui uut, need Wifid ja bling-blingid on suht mõttetu ja alguse asi, mul on kah touch-screen telf ja see on üks mõttetumaid asju telefonil, kuu aega on naiss, peale kuu aega võid uue telfi peale mõelda.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”