ussid

Minu isa rääkis et naised on kõik ühed ussid kes imevad sust pikapeale hinge välja. Ma usun teda (mingil määral) ja olen siiamaani tõrjunud kõik naised endast eemale, aga mul on selline tunne et see ajab neile (osadele vähemalt) veel suurema isu peale. Isiklikult arvan et üksinda elades leiangi igavese õnne :) . lisan ka igaks juhuks kui mõni peaks arvama et ma gei olen, vat ei ole.

Re: ussid

randolf kirjutas:
someoneh kirjutas:Eh.. Kavatsed elu lõpuni ilma naisteta olla ?
mis seal nii rasket siis sinu arust peaks olema? lasen mingi opi teha mis sugutungi ära kaotab ja ongi igavene vabadus.
Jaah, selle peale olen ma ise kah mõelnud - mitte küll selle pärast, et ma ISE ei tahaks, vaid pigem vastupidi - ükski tüdruk/neiu/naine pole minust vähimalgi määral huvitatud olnud ja seega oleksid lihtsalt enda piinad väiksemad, kui mingisugust tungi ega huvi enam poleks.
Üks variant oleks vist orhidektoomia, aga selle kõrvalmõjud pidavat olema füüsise halvenemine, pidev väsimusetunne, suurem risk ülekaalulisusele ja keskendumishäired, ehk siis asjad, mis juba ON.

randolf kirjutas:
someoneh kirjutas:Eh.. Kavatsed elu lõpuni ilma naisteta olla ?
mis seal nii rasket siis sinu arust peaks olema? lasen mingi opi teha mis sugutungi ära kaotab ja ongi igavene vabadus.
Igavene vabadus või asi, kuid ma leian, et sa jääd niimoodi paljust ilma.
Seks on üks asi, kuid armastus ja hool midagi teist. Seda võiks igaüks kordki elus kogeda ja see annab inimestele midagi juurde.
Isa öeldut ei tasu ka väga tõsiselt võtta. On ju ütlus, et mehed on sead ning naised tissidega ussid.
Võimalik, et lahkudes või sulle haiget tehes nad justkui võtaksidki osakese sinu hingest, kuid nö. "armastus" ja see, et keegi sinu kõrval on.. see on seda osakest hinge väärt.
Naised ei ole mingid elajad
ja neil ei ole meeste hingede järgi mingisugust "isu"
ning ma usun, et pahatihti on hoopis mehed need, kes naistele väga haiget teevad. Aga eks muidugi ole see igaühe enda valik.
I'm
not

Kuubik kirjutas:Jaah, selle peale olen ma ise kah mõelnud - mitte küll selle pärast, et ma ISE ei tahaks, vaid pigem vastupidi - ükski tüdruk/neiu/naine pole minust vähimalgi määral huvitatud olnud ja seega oleksid lihtsalt enda piinad väiksemad, kui mingisugust tungi ega huvi enam poleks.
Üks variant oleks vist orhidektoomia, aga selle kõrvalmõjud pidavat olema füüsise halvenemine, pidev väsimusetunne, suurem risk ülekaalulisusele ja keskendumishäired, ehk siis asjad, mis juba ON.
Kle iga mees saaks IGA naise kätte, kui piisavalt soovi on. Tuleks alustada enese muutmisest. Riietus, füüsiline vorm ja enesekindlus/suhtlemisoskus. Täiesti parandandatavad asjad.
lol.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”