Kirjasõpra

Tervist kõik foorumlased. Viimasel ajal on kuidagi väga vaikseks kõik jäänud(selleall mõtlen, et keegi ei räägi ja kõik on kuskile ära läinud suveks-puhkused jne)
Ise olen ma suvel peaaegu koguaeg kodus, sest pole mittemidagi teha. Ilmad on halvad ja pole nagu kellegiga eriti väljas ka käia. Seega küsin, et kas keegi ei tahaks uusi tutvusi? Räägiks juttu jms.
Olen ise väga aktiivne kirjasõber(That's what he said -.-)
Vanus ja sugu pole tähtis. Olen ise 16 aastane poiss. Kõik võite lisada ilma küsimata. MSN: ixdred@hotmail.com
Lähemalt, kui keegi tahab midagi teada, siis võime vestelda. Võin aidata murede,-probleemide ja kõige muu sellisega, kui peaks olema vaja.

Ahh ja, kui teema on vale kohapeal, äkki keegi ütleks? Proovin ümber kolida.

:roll:

Re: Otsin kirjasõpra?

lovegirls kirjutas:Mind võite ka msni lisada ainult küsige msni,
kirjasõbra mõiste vajab defineerimist? järgmistele kirjutajatele teadmiseks, et kirjasõber pole msn-i kontakt. kirjasõber on see, kellele saata ümbrikus kirju. muidugi, meilitsi võib ka kirjasõber olla, aga see formaat pole nii äge.
eraldatus

Ananymous kirjutas:
Piparkoogike kirjutas:Sooviks ka just sellist kirjasõpra, kellega saata just ümbrikus kirju. Kui on olemas kedagi sellist, kes tahaks kellegile just paberil kirja saata siis võiks alguses aadressid vahetada privas ja edasi juba ümbrikus :D
Mina tahan. 8)
Ana, kallike, saada aadress. :)
Loomad on parimad sõbrad - nad on truud, sõbralikud ja, mis kõige tähtsam, nad ei reeda sind mitte kunagi...

sinu sõber kirjutas:
Ananymous kirjutas:
Piparkoogike kirjutas:Sooviks ka just sellist kirjasõpra, kellega saata just ümbrikus kirju. Kui on olemas kedagi sellist, kes tahaks kellegile just paberil kirja saata siis võiks alguses aadressid vahetada privas ja edasi juba ümbrikus :D
Võiks ju küll kirju saata
Mina tahan. 8)
Ana, kallike, saada aadress. :)
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”