Re: Otsin kirjasõpra?

Tahaks ka kirjasõpra selle õiges tähenduses. Ehk siis saadame füüsilisi kirju postiga üksteisele. Mingi sotsiaalmeedias lobisemise võiks ära jätta. 19 aastane neiu olen. Teise osapoole vanus ega sugu ei ole üldse oluline, aga võiks siiski arvestada sellega et ma päris lastejuttu ei viitsi rääkida. Mind ei koti mitu õde ja venda sul on ja mis su kassi nimi on.

Tere poisslapsed ja tütarlapsed.

Põõrdun siia maile murega, et tahaks üht sõpra kellega jutustada poole õõni, nagu seal filmides on, teate küll. Sooviksin jutustada tütarlapsega (vabandust poisiklutid), ise olen neliteist pikka ja pimedat talve vana, sõber võiks ka olla nii pluss miinus üks talveke.
Võite kirjutada postkasti.

Päikest teile ja olge vinged!

hei.

otsin kirjasõpra, kellega elulistel teemadel arutleda. Kuna eesmärk on vaid kirjasõpradeks jäämine, pole vast asukoht eriti oluline. Vanus ning sugu pole ka eriti oluline, kirjutada võib igaüks, kes omab isiklikku arvamust, olen erinevatele teooriatele avatud.
Lihtsalt teadmiseks, et olen mõni aasta vanem kui enamik selle foorumi külastajaid.

Otsin inimest, kellega suhelda füüsiliste kirjade teel. Paber, mark ümbrik ikka. Kasvõi prinditud kiri, kuigi käekirja oleks hulga huvitavam lugeda ise 22. Teade, seega kirjasõbra otsing ei aegu! Kirjasõber võiks olla samas eas, algse kontakti loome siin postkasti PM-is.

Tore oleks suhelda ja just kirja teel.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Targeted Individual kirjutas:Otsin inimest, kellega suhelda füüsiliste kirjade teel. Paber, mark ümbrik ikka. Kasvõi prinditud kiri, kuigi käekirja oleks hulga huvitavam lugeda ise 22. Teade, seega kirjasõbra otsing ei aegu! Kirjasõber võiks olla samas eas, algse kontakti loome siin postkasti PM-is.

Tore oleks suhelda ja just kirja teel.

Olgu! ;)

Kirjasõpru?

Tere, tean et selliseid teemasid on kindlasti palju olnud, kuid tahaks kirjasõpra. Ma olen 13 ja mul pole kunagi olnud ühtegi nagu päris päris parimat sõpra. Mul on palju sõpru aga keegi neist pole selline, kellega tahaksin ns kirjutada v suhelda. Äkki tahaks keegi lihtsalt chatida v midagi. Aaa tüdruk muidu.

Otsin kirjasõpra

Tere. Ma pmst tahaksin vahest kellegiga lihtsalt rääkida, tahan et keegi kuulaks kõik ära mis mu elus toimub. Olen varasemalt ysna palju interneti teel omavanustega suhelnud, paariga kokku ka saanud ja suhlenud juba kaua. Aga nyyd tahaks nagu mingit värskendust või inimest, kes minust eelnevalt midagi ei tea. Samuti meeldib mulle endalegi kuulata teiste muresid ja rõõme. Oma kirjasõbrad olen kõik leidnud instagramist, nende seas on nii tüdrukuid kui ka poisse. Instagramis on mul ka privaatne kasutaja kuhu postitan regulaarselt iga päev oma elust ja kõigest, lihtsalt et saaks kõik välja öelda mida tunnen. Okei. Nüüd läx natuke segaseks juba jah aga kui keegi on huvitatud siis maeitea kirjutage mulle ja vb olex lihtsam nt. messengeris suhelda? Ise olen tüdruk, kirjasõbrax sobivad igast soost erinevate väljavaadetega inimesed, vanus võix VÄHEMALT 12 olla, aga otseseid piire pole. Et siis jah, ootan teie kirju haha ja ilusat õhtu jätku kõigile :)

Oled viidanud 8 aastat vanale postitusele - kahtlustan, et ta enam ei otsi.
Aga kui tahad suhelda, alusta või arenda kuskil alateemas juttu. Nii lihtsaim leida jutukaaslasi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”