Re: Otsin kirjasõpra?

vertigo kirjutas:keegi siin klassikalises mõttes kirjasõpra ka otsib? või mis on selle teema erinevus teise uute tutvuste teemaga?
Klassikalises mõttes nad vist ei otsi.. Pigem interneti teel. Interneti teel on igav.. Ei tunne ümbriku ega paberi lõhna ja ei saa seda naudingut, kui loed paberilt :)

Poissss16 kirjutas:
vertigo kirjutas:keegi siin klassikalises mõttes kirjasõpra ka otsib? või mis on selle teema erinevus teise uute tutvuste teemaga?
Klassikalises mõttes nad vist ei otsi.. Pigem interneti teel. Interneti teel on igav.. Ei tunne ümbriku ega paberi lõhna ja ei saa seda naudingut, kui loed paberilt :)
Mul ka juba ammu sama küsimus, et kas reaalselt otsitakse ka KIRJAsõpra või siis peaks selle teema "Uute tutvustega" kokku panema.

termomeeter kirjutas:
Poissss16 kirjutas:
Mul ka juba ammu sama küsimus, et kas reaalselt otsitakse ka KIRJAsõpra või siis peaks selle teema "Uute tutvustega" kokku panema.

Ei tea, kuidas teised, mina otsin aga klassikalisi kirjasõpru, kellele saab kirjutada päris paberile ja selle ära saata ümbriku sees, mille peal ka veel postmark.
Kunagi mul oli ja see tunne, et kuskil inimene loeb su kirja, mõtleb sellele ja siis mõtleb, mida mulle kirjutada vastu.... Kahjuks juhtus nii, et me ei suhtle enam eriti. Tahaks kedagi tema asemele saada.

Minu otsimise kuulutus jääb samaks:
Otsin ka siis kedagi, kas lihtsalt sõbraks või kirjasõbraks, kuidas soovid. Vanus mul 14 ja olen tüdruk.
Sa võid olla kes iganes, kes üle 11 aastane.
Kui huvi, kirjuta: (e-maili aadress on kustutatud moderaatori poolt. Et siis kontakteeru teistmoodi :) )

Sõpra/ Kirjasõpra

Tere!
Sooviksin saada uusi sõpru/kirjasõpru, kuna endal vaid 1 sõber, kes eelistaks ka pigem arvutis istuda või teiste sõpradega midagi teha. Olen 13 aastane (tüdruk) ja elan Pärnumaal, seega sõbra/kirjasõbra vanus võiks jääda 11-14/15 aastani :P sõber ei tohiks olla selline, kes valiks sõpru nende välimuse või rikkuse järgi.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”