Üks tüdruk on minust huvitatud, kuid ma igatsen üht teist...

Hetkel siis seis selline, et üks tüdruk on minust ülimalt huvitatud, kuid paraku ma ei saa samaga vastata. Nimelt pidevalt igatsen hoopis üht teist tüdrukut, kellega oleme tunduvalt kauem lihtsalt sõbrustanud. Ta pole lähiajal huvitatud tõsisemast, nii et ta rohkem eraldunud minust, kuid siiski igatsen teda üsna tihedalt. Mida peaksin tegema? Kuulama enda südant ja ikkagi ootaksin selle õige aja ära, kui ta on huvitatud tõsisemast suhtest? Või pigem peaksin ennast niiöelda ümber töötlema ja hakata mõtlema sellest tüdrukust, kes on minust ülimalt huvitatud? Muidugi see oleks üliraske, kuid ootaksin teie soovitused ära.

Re: Üks tüdruk on minust huvitatud, kuid ma igatsen üht teist...

Nagu juba ennemgi öeldud,peaksid sa eelkõige kuulama oma südant..Unusta oma mõistus jms..Armastusega seotud asjades tuleks ikkagi anda nö. võim oma südamele. :D

Ma küll ei tea täpselt vms..Aga äkki ilmus su ellu see teine tüdruk põhjusega vms.:S..Äkki see on mingi märguanne(ma ei taha kõlada nagu mingi uskilik vms.,mida ma pole:D),et see esimene polegi sinu suur armastus vms.

Ahh..Mida mina ka tean!? :mrgreen:

Ma ole kindel,et kui sa enda sisse vaatad siis sa teed ikka selle õige otsuse! :D

Edu sulle!! :D
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”