Re: Uusi tutvusi?

Hei! Olen 15 aastane tüdruk kes on huvitatud kirjutamisest. Mul on veidi teistsugune maailmavaade. Ma olen kohati väga sügavmõtteline inimene aga samas ka väga rõõmsameelne. Enamasti saan ma paremini läbi poistega aga võivad kõik kirjutada kes rääkida tahavad. Võin vabalt ka muresi kuulata ja hea sõber olla :)

Ma siis kirjutan uuesti siia.. Olen nüüdseks juba 15- aastane tütarlaps, kellele meeldib vaba aega veeta rockmuusikat kuulates, erinevaid sarju-seriaale vaadates ning parematel päevadel suudan end ka siit nelja seina vahelt välja vedada ja mõne üksiku sõbra/tuttavaga õues käia. Ma tegelikult ei teagi, mida siia kirjutada, sest oskan kohati väga igav inimene olla, kui palju tahtmist on, aga muidu pean end sõbralikuks, abivalmiks ja ka ehk toredaks inimelukaks. Ei saa öelda, et ma just kõige normaalsem teismeline olen, kuigi see on üpriski suhteline mõiste ning kui sa juhuslikult pead üleliigset sarkasmikasutust, hiiglaslikku huvi psühholoogia, kriminoloogia ja arstiteaduste vastu ning veidi teistsugust maailmavaadet kasvõi enam- vähem normaalseks, siis oled vägagi oodatud mulle privaatsõnumit saatma. Vägaväga tore oleks, kui keegi Haapsalus elav foorumlane mu siit üles leiaks, kuid pole mitte midagi ka kuskil teises Eesti otsas elavate inimeste vastu :) Igaks juhuks mainin ka, et suhte eesmärgil ma siia ära eksinud pole ja otsin vaid mõnd talutavat jutukaaslast, kes juba esimesel tutvuspäeval midagi üritama ei hakkaks(soovitatav aeg selleks oleks mitte kunagi, vastasel juhul on paraku block garanteeritud :) ) Kui sa pärast seda mõttetult pikka teksti ikka veel siin oled ja ma sind ära pole tüüdanud, siis ma loodan, et sa leiad tee minu postkasti ;)
it's not pretty to spy on others. :)

hei xD ma saan aru et see on tuutu kui ma jalle postitan aga siiski proovin xD Ma olen ss tudruk 13,mais 14 ja otsin kedagi tallinna v viimsi juurest kes ei oleks mingi pervo :). Vanus voiks jaada 12-16 juurde aga kui on tore inimene voib erandeid teha :) Saaks oue minna v linna v kuhugi ja suvel ka oleks tegevust :). Aitah teile kes viitsisid selle labi lugeda ja vb ka kirjutada xD

Tervist, olen 17-aastane tüdruk, kellel varsti on sünnipäev, ning otsin vestluskaaslast. Pärit Sauelt. Ausalt, ei loe, kas oled tüdruk või poiss, kui vestlus pole mõttetu. Ma ei soovi rääkida, kuidas elad ning mis on su kassi nimi. Soovin rääkida sügavamatest asjadest. Aatomitest, inimese olemusest, elust, surmast jne. Olen tegelikult üpriski tore inimene. Ei hammusta. Kirjandus on ka tore, kuid ta vahel hammustab.
Aga mis siis, kui sa ühel heal päeval ärkad üles ning avastad, et terve viimane aasta on olnud uni?

Bermot7 kirjutas:Tervist, olen 17-aastane tüdruk, kellel varsti on sünnipäev, ning otsin vestluskaaslast. Pärit Sauelt. Ausalt, ei loe, kas oled tüdruk või poiss, kui vestlus pole mõttetu. Ma ei soovi rääkida, kuidas elad ning mis on su kassi nimi. Soovin rääkida sügavamatest asjadest. Aatomitest, inimese olemusest, elust, surmast jne. Olen tegelikult üpriski tore inimene. Ei hammusta. Kirjandus on ka tore, kuid ta vahel hammustab.
Kus sa elad, mis su koera nimi on?

alan ! kirjutas:
Bermot7 kirjutas:Tervist, olen 17-aastane tüdruk, kellel varsti on sünnipäev, ning otsin vestluskaaslast. Pärit Sauelt. Ausalt, ei loe, kas oled tüdruk või poiss, kui vestlus pole mõttetu. Ma ei soovi rääkida, kuidas elad ning mis on su kassi nimi. Soovin rääkida sügavamatest asjadest. Aatomitest, inimese olemusest, elust, surmast jne. Olen tegelikult üpriski tore inimene. Ei hammusta. Kirjandus on ka tore, kuid ta vahel hammustab.
Kus sa elad, mis su koera nimi on?
Loretta, aga hinges armastan siiski kasse. Pärit Sauelt, elan Sauel, armastan Sauet kogu hingest. See pommiauk asub Tallinna külje all.
Aga mis siis, kui sa ühel heal päeval ärkad üles ning avastad, et terve viimane aasta on olnud uni?

Tere :D

Olen 17 ja tüdruk.Asusin õppima JKHK Paide õppekohta.Ühikas on väga väga igav ja ehk on Paides minuvanuseid kes sooviks tutvuda.Olen suht energiline ja vahest meeldib mulle väga palju rääkida.Huvitun paranormaalsetest asjadest ja natuke ka esoteerikast(loitsud, poolvääriskivid jne.)Muidugi on ka palju teisi asju millest huvitun ja mis meeldivad.
Kirjutada võivad kõik olenemata soost.Vanus aga võiks jääda 17+.Kui keegi soovib tutvuda siis kirjutage :D

Leidsin ka sellekoha üle pika aja! :D

Olen nüüdseks 22, kiire mata: siin olnud sellest ajast saadik kui 10 olin. Ebaoluline info....

Anyways, enamus neist kellega ma siin kunagi suhtlesin on ka minu vanuseks nüüdseks juba saanud. Seega kui tahate tutvusi siis kirjutage mulle. Võite ka fb lisada: /Nimi eemaldatud. mode/

Vanus pole oluline, otsin pigem sõpru. Suhetest pole niivõrd huvitatud, sest olen liialt haiget saanud...

Ilusat talve jätku! :)

Re: Sõpru? :)

Badtydruk kirjutas:Ma mõtlesin et kuna ma ei leidnud yhtegi uuema aja nn tutvumist siis tegin siia uue

Oke
Olen 12 tydruk ja sooviks leida endale rohkem sõpru ja värki
Seega kirjutage mulle :)
Jään ootama
Sulle ei saa kirjutada kui Sul kasutajat pole ;)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Tere, mulle võib ka kirjutada. Olen suht tavaline inimene Tallinna linnast, kes otsib uusi tutvuseid. Et kuidagi ennast huvitavamaks teha siis võin öelda niipalju, et olen sidunud oma elu mootorratastega ja mulle meeldib käia aeg-ajalt jõusaalis. Vanust ei rohkem ega vähem kui 22 eluaastat ja juba kõigest paari kuu pärast, juulis on kohustus minna aega teenima Eesti kaitseväkke.

Tere :) Olen 16aastane tüdruk Tallinnast, hetkel käin 9. klassis ja proovin õnne vabariigi parimate keskkoolidega. Olen introvert, seega võib minuga pisut keeruline olla, kuid korraga vaid ühe inimesega koos olles see väga ei avaldu. Huvitun psühholoogiast ja juurast. Iseloomult ma siiski nohik ei ole, mul on õnnestunud igasuguse jamaga ka oma tervist kahjustada ning olen seetõttu 100% alkovaba. Otsin nö parimat sõbrannat, kellega igasugu huvitavat ette võtta ning rõõmusid ja muresid jagada ja igasugust mõttetust rääkida :) Ta peaks elama Tallinnas, kuna pelgalt netisuhtlusele ma kahjuks aega ega tahtmist ei leia. Üksik ma ei ole, aja jooksul on lihtsalt paremad sõbrad ära kadunud ühel või teisel põhjusel ning alles jäänud peamiselt inimesed, kellega lihtsalt ei suhtleks (mitte et ma väga valiv oleksin, minu arvates on see otsus väga hästi põhjendatud). Seega, ootan teie kirju :) Poisidki võivad kirjutada, kuid vaid sõpruse eesmärgil.
It's scary what a smile can hide.

Otsin uusi tutvusi, kellega igasugu huvitavaid seiku suvel ette võtta ning kes üleüldse viitsivad aegajalt lobiseda. Eriti hea oleks kui uus tore sõbrants või noormees elaks Pärnus, aga ei ütle ka ära netisuhtlusele ;) Olen endale juba ühe väga toreda sõbranna siit samast kommuunist leidnud- proovin veel õnne ehk leian teisegi ;)

Heii!:))

Olen peatselt 15-aastane noor neiu, kes ostib truud sõpra/sõbrannat ;), kes meeleldi kuuleks mu rõõmu/muresid ning vajadusel aitab ja samamoodi tekiks usaldus minu vastu. :) Olen väga tore tüdruk, kes on väga jutukas, sõbralik ja abivalmis. :))Olen rohkem mõistuse juures, kui teised minuvanused inimesed ja seega näen maailmapilti teisiti (täiskasvanulikult). :D Samas ei ole ma "rikkutud laps", nagu paljud teismelised, kelle elu põhimõtteks on võimalikult palju elu nautida - loomulikult on selles ka terake õigust, kuid mitte sellisel viisil nagu nemad arvavad. :?

Jään ootama kirju PS :)))

Terekest!
Mulle ka meeldiks, kui keegi minuga suhelda sooviks! Ise olen 17-aastane neiu, asukohaks Tallinn. Hobideks fotograafia (hakkasin hiljuti oma smenaga pilte klõpsutama ja nüüd hea teeselda, et oma fotoasjandusest kõike jagan), raamatute lugemine (viimane raamat sai kätte võetud küll kuu aega tagasi, aga mainin ikka, jätab aruka mulje minust) ja sisekujundus (arvutis, ma mõtlen. kujundan miniclipis barbie-de magamistube ja värki).
Vot, et kui pakkusin kellelegi huvi, kirjutage! Ega ma kedagi ära ei põlga, vähemalt mitte enne, kui keegi mulle üldse kirjutanud on (:
Päikest!

Keegi, kes...

Olen peatselt 15-aastane neiu. Mul pole olnud ühtegi suhet ega midagi sellist. On küll olnud juhtumeid, kus ma poistele meeldin, kuid teadsin sel hetkel, et olen liiga noor millegi enamaks kui sõprus. Nüüd aga tunnen, et vajan kedagi kes hoolitseks ja kellega oleks tore olla. Ma ei mõtle inimest, kes teeks mulle süüda, peseks pesu jne. Vaid inimest kes kaisutaks, kallistaks ja kellega oleks mul samasugune mõtlemine. Kahjuks pole küll sellist inimest kohanud, kes oleks tõesti selline :(. Kuid nüüd tõesti tunnen, et vajan...
Kirjutan natukene endast, et kui kellegil on samasugune huvi teab minust ka rohkemat ;)
Olen keskmise/sportliku kehaehitusega tumedate juustega neiu :D .Olen 170 cm kanti ning elan Tallinnas. Mul on 2 väiksemat venda ning ka koduloom. Olen iseloomult väga sõbalik, abivalmis ja hoolin kõikidest inimestest(kas ma tunnen neid põgusalt või mitte) ning tunnen neile kaasa, kui neil on mingi mure. Olen väga hea huumorisoonega :D ning oskan alati tuju tõsta, kui seda on tarvis :)
Seega, loodan, et kellegil ühtivad mõtted minuga ja ta võtaks minuga ühendust ;)

Head päeva jätku! :)

Otsin spirituaalseid ja rahumeelseid inimesi oma ellu. Tartust oleks toredaim neid leida.
Mulle meeldivad varahommikud, katustele ronimine, pildistamine, kirjutamine, joonistamine, niisama ringi rändamine, öösiti linnas jalutada ja kallistada inimesi (võõraid päris ei julge küll) ja palju muud
+ei soovi inimestest halvasti rääkida ega midagi sellist, dno see tundub inimeste põhitegevus olevat, mina ei taha

<3
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Ma olen 14 aastane tüdruk, kellele meeldib jalutada metsas ja mängida võrkpalli(pole eriti hea, aga ikkagi). Mulle meeldib rääkida WW3-st, zombi apokalüpsisest, Eestimaa politiilisest olukorrast jne (imelikud asjad). Mul ei ole eriti hea iseloom, mind on korduvalt kutsutud bitch-ks ja mina olen selle sõnaga rahul. Nii et enne kui minuga räägid ole ettevaatlik võid solvuda. Mul on imvu account seal võib ka saata mulle sõbrakutse(kellel on kasutaja) mu username on queenkari4you1. Kui sa pärast seda infot tahad ikka minuga rääkida tea, et ma otsin kedagi res oleks 14-16 aastane ja soovitavalt Saarlane, kuid tegelt mid ei koti, peaasi et oleks huvitav juttu ajada.
mulle meeldib naer, mulle meeldib armastus...
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”