Re: Uusi tutvusi?

Xonok kirjutas:Hei, 19-aastane meeslane Tallinnast ja Tartust otsib inimesi kellega rääkida.
Lugupeetud foorumlased!
Soovitan sellest noormehest hoiduda, sest nii mul kui mitmel teisel mu tuttaval on temaga halbu kogemusi. Täpsemalt ütlesin vaid, et tal on komme (noorte) tüdrukutega seksuaalsuhteid arendada ning tegu on ka väga maniupaltiivse noormehega, kes oskab oma ohvrites, kui neid nii nimetada, süütunnet ja segadust tekitada, ning seda siis nende vastu ära kasutada.

Samuti soovitan üldse ettevaatlik internetis leitud tuttavatega olla! Väike meeldetuletus koolis õpitust: https://www.youtube.com/watch?v=eH8ztIKy_LE Sel lookesel oli hea lõpp, kuid neil, kes hoiatust ei võta, ei pruugi nii hästi minna.

Olen teid hoiatanud,
ilusat päeva!

Külaline kirjutas:
Xonok kirjutas:Hei, 19-aastane meeslane Tallinnast ja Tartust otsib inimesi kellega rääkida.
Lugupeetud foorumlased!
Soovitan sellest noormehest hoiduda, sest nii mul kui mitmel teisel mu tuttaval on temaga halbu kogemusi. Täpsemalt ütlesin vaid, et tal on komme (noorte) tüdrukutega seksuaalsuhteid arendada ning tegu on ka väga maniupaltiivse noormehega, kes oskab oma ohvrites, kui neid nii nimetada, süütunnet ja segadust tekitada, ning seda siis nende vastu ära kasutada.

Samuti soovitan üldse ettevaatlik internetis leitud tuttavatega olla! Väike meeldetuletus koolis õpitust: https://www.youtube.com/watch?v=eH8ztIKy_LE Sel lookesel oli hea lõpp, kuid neil, kes hoiatust ei võta, ei pruugi nii hästi minna.

Olen teid hoiatanud,
ilusat päeva!

Tegelikult ta väga mööda ei pannudki. :D
Koeral on elus ainult üks eesmärk- kinkida oma süda!

Pisiketotoo kirjutas:
Külaline kirjutas:
Lugupeetud foorumlased!

Olen teid hoiatanud,
ilusat päeva!

Tegelikult ta väga mööda ei pannudki. :D
Halvad kogemused jah :lol:

Endiselt otsin tutvust
Soovitatavalt alates vanusest 16, kuid ei sea piire. Kui tunned, et võid ühenudst võtta siis aga palun.
Eelistatavalt võiksid olla naissoost kuid ei ütle ei ka meessoost inimestele.
Eriti vinge oleks kui oleksid pärit Tallinnast :D kuid see ka ei ole väga oluline.

Kui tunned, et vajad endale uut sõpra siis anna teada :)
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

maeiteaenam kirjutas:
Pisiketotoo kirjutas:wuwei. Ma tunnen teda päris hästi ja seega oskan tema kohta nii mõndagi öelda jah. :D
Aga see postitus oli ilmselge laim, sest ta ei ole eriti aktiivne suhtleja. Selle järgi jäi mulje nagu oleks poole Eestiga ma ei tea mida teinud. :D

Pisiketotoo, rahu, teine pool eestist on minu reguleerida.

Ma imestan et ainult pool eestit. :)

Pisiketotoo kirjutas:
maeiteaenam kirjutas:
Pisiketotoo kirjutas:wuwei. Ma tunnen teda päris hästi ja seega oskan tema kohta nii mõndagi öelda jah. :D
Aga see postitus oli ilmselge laim, sest ta ei ole eriti aktiivne suhtleja. Selle järgi jäi mulje nagu oleks poole Eestiga ma ei tea mida teinud. :D

Pisiketotoo, rahu, teine pool eestist on minu reguleerida.

Ma imestan et ainult pool eestit. :)

Ma naisemees, ei saa nii suurelt asju korraldada :wink:

Tartukas kirjutas:
Pisiketotoo kirjutas:
Tartukas kirjutas:Hei naised Tartust ja Tartu ligidalt, kui igav, võite kirjutada. ;)

aa, btw .. 21/M.

Kahjuks või õnneks elan ma Rapla ligidal.
Kirjutada võid ikka. :)

Ma olen sinuga juba rääkinud, paar aastat tagasi. Jutule ei saanud kuidagi. :)

Tartukas kirjutas:
Nsm. kirjutas:
Pisiketotoo kirjutas:

Ma olen sinuga juba rääkinud, paar aastat tagasi. Jutule ei saanud kuidagi. :)
Ta enam ei pirtsuta ning ei mängi raskesti kättesaadavat. :D
Ära aja, pole ju väga kerge olnud sul, 3 aastat ja pole isegi kokku saanud. :D

Ma ei mäleta enam millest me rääkisime, aga ma mäletan et ma ei suhelnud sinuga kaua. Ju siis Tartu ja Rapla inimesed on liiga erinevad inimesed. ;)
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”