Re: Uusi tutvusi?

Heia!

19aastane noormees, hiljuti kolisin Tallinna, otsiks sõpru, tuttavaid, kellega väljas käia ja nsm meeldivalt aega veeta :P
iseloomult hea huumorisoonega, lõbus ja jutukas, üritan kõike näha positiivselt :D

kontakti saab psi kaudu :P

kirjutada võivad nii tüdrukud kui ka poisid,vanusepiiri....mm väga noorematega kui 17-18 ei oska nagu millesti rääkida.

Tere, postitan uue postituse, kuna otsin endiselt tutvusi. Olen huvitatud nii meessoost kui ka naissoost inimesi. Ise olen 17.aastane noormees Tallinnast. Nimelt otsin inimesi kes on huvitatud hip-hop ja rap kultuurist, kuid see pole tähtis, võivad lisada kõik kes tahavad rääkida ja tutvuda . Vanus ei ole oluline . :) Olen vaba suhtleja ja suhtlen kõigest millegist vähegi kaasa oskan rääkida .

Olge tublid !

Uusi tutvusi inimestega, kellega teha pulli- ELUSSE SÄRTSU!

Tere, olen 14 aastane, kes huvituks tutvuda inimestega kellega mul võiks tekkida mälestused eluks ajaks, midagi huvitavat, midagi uut :P :?: . Kool, õppimine, kool, õppimine ja trenn ka, ainult nende inimestega ma kokku puutungi. Aga ma tunnen et ma tahaks teha midagi ülivinget, särtsu oma ellu, MIDAGI PULLLI, NAUTIDA ELU. Mitte just, et hakkata suhtlema inimestega kellel elu on raske, kole ja kurb ja sõna kool on nende jaoks suhteliselt valu tekitav, mitte eluheidikute seltskonnaga kes mind väga alla tõmbaksid. Kuid siiski inimesed kellega võib hea laulu tööle panna ( nt eesti mõnusa nõuka 90- ja 80-te klassika), tantsida täiega, teha nädalavahetuseti pulli, käia linnahalli kandis, sattuda mingi mõnusa bändi proovi kusagil oktoobri õhtul, tantsida, rokkida täiega, olla mõnusad, lihtsalt et oleks mul kunagi mida meenutada. :P :P :P, KÕIK IDEED JA PAKKUMISED ON OODATUD! INIMESED PALUN?! ;) ;)

Uusi tutvusi inimestega, kellega teha pulli- ELUSSE SÄRTSU!

Tere, olen 14 aastane, kes soovib oma ellu midagi uut ja huvitavat ehk SÄRTSU :P . Tutvuda huvitavate inimestega, kellega tekitada mälestusi koguks eluks. Iga päev kool, õppimine, kool, õppimine ja trenn- koguaeg need samad inimesed ja rutiin, ma tahan et mul oleks suurena ka oma noorusest mingeid mälestusi ja nostalgiat mida meenutada. Inimesi kellega nädalavahetustel panna tööle mingi pull muusika ja lihtsalt tantsida täiega (nt kasvõi eesti 80- ja 90-te nõuka aja nostalgia muss), käia mingitel konserditel, mitte mõelda homsele, nautida nostalgia mussi, mõnusat linnahalli, kalamaja vms.. LIHTSALT TUNNEN ET TAHAN TEHA MIDAGI PULLI, PULLI SELTSKONDA, MIDAGI MÕNUSAT, MÄLESTUSI. Point ei ole küll sattuda mingisse seltskonda kus inimesed on kurvad, õnnetud, sõna kool tekitab ainult valu kuna haridus tee tase on 0 jne.. Aga ole toredad ja vastake mulle :P :P :P KÕIK IDEED ON OODATUD, PALUN INIMESED ?! :wink: :P

Rapla gei noored?

Olen siin uus, seega ei tea, kas postitan õigesse kohta. Vabandan ette kui mitte.

Kuid tõesti huvitab, kas siin foorumis Rapla noori ka liigub või olen ma tõesti ainuke(Rapla tundub nii väike koht, et täitsa võimalik, et ma ainukesena siin olen)? Vb keegi istub samamoodi kodus ja pole midagi teha, sel juhul võiks suhtlema hakata.
Ma ise otseselt ei ela siin, käin lihtsalt koolis (äkki käime samas koolis isegi?) ja sõpru, kellega aega veeta, ei ole. Enamuse oma nädalast veedan kooli pärast siin linnas.

Ise hetkel 17, võiksid ka kuhugi sinnamaale jääda, umbes 16-18. Sool otseselt vahet ei ole, kuigi kui rääkida suhtest siis tõmbavad tüdrukud (ise samuti tüdruk ja päris poisiliku väljanägemisega, juhul kui see info korda läheb).

Vb ühest kindlast kohast inimeste otsimine ongi liiga spetsiifiline, aga mõtlesin proovida.

KIrjutan siis uuesti, kuna keegi ei saatnud mulle ühtki kirja . :)
Endiselt otsin tutvusi, on oodatud mõlema soo pooldajad. Ise olen 17 aastane noormees Tallinnast kelle hobiks on kokkamine ning muusika kuulamine(rap või hip-hop stiil). Egas muud kui tulistage mulle kirju PM! Jään ootama . ;)

Hästi palju sooja teile .

Kirjutasin mai kuus viimati ja sain siit MITME väga hea ja normaalse naissoost inimesega tuttavaks, erinevalt arvamusest, et siit pole võimalik normaalseid inimesi leida: )

Praegu hetkel igav ja mõtlesin uuesti kirjutada.

22 ja meessoost. Koletisest ja peletisest olen väga väga kauge, ehk siis ilus olen... ei, ma ei valeta praegu. Ei kiida ennast julmalt üles, aga mõtlesin mainida, kuna sõna : ILUS, tõmbab inimesi ligi nagu kärbseid: ).

Sõbralik ja avatud ning jutukas, humoorikas. Parema meelega suhtleks kenade neidudega, kuna sõpru terve hunnik, aga sõbrannasid vähem : ).

Võib kirjutada ka siis kui tunned ennast üksikuna ja arvad, et ma võin Sind kuidagimoodi aidata... elukogemusi on väga palju enda aastate kohta, hea meelega aitaks kedagi ja annaks midagi tagasi ühiskonnale. :wink:

Meeldib ringi liikuda, juttu rääkida, natuke pidutseda ning ükskõik mida huvitavat teha.

16-30 võiks vanusepiirang umbes olla, kuigi erilist vahet pole kui inimene ise normaalne on. :wink: Kirjutage julgelt, ma ei hammusta.
Tutvused on alati oodatud : )
Sõbralik, abivalmis, ilus ja jutukas :D
-M 22

re: uusi tutvusi?

Nonii.. olen enne siin postitanud VIST aga sooviks tutvuda huvitavate inimestega, kellega saab teha pulli, kes on sõbralikud mõistvad ja kindlasti humoorikad :D Vanusel eriti piiranguid ei ole sool ka mitte.
Nädalavahetusel teha midagi ägedat koos ja niisama töllata ringi jne..
ise mängin suht palju mänge ja kuulan sellist veitsa kahtlast muusikat retro nostalgia.. kõik ühesõnaga peale rapi. :D
meeldivad mahajäetud hooned, ajalugu.. kummituslood
Niiet kribage mulle siis kui huvi on. ma ei hammusta ja ei tükelda :D
OOTAN! :D
Päikest sellesse külma talvekesse :D
Whoever fights monster should see to it
That in the process he does not become a monster
And if you gaze long enough into an abyss
the abyss will gaze back at you.

Tere! Tahaks tutvuda uute inimestega, rohkem meessoost isikutega, kes oleks vanuses 13-15 (ega mul tüdrukute vastu ka midagi pole, aga poistega tundub jutt paremini sujuvat :D) huvidest võin hiljem rääkida, aga saatke mulle ps ;) (väga palju ei hammusta) tüdruk, 13
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Hei hoo! Eks ma võin ju ka uuesti proovida. 15-aastane meessoost isik, tegelen võrkpalli ja orkestriga. Nostalgitsen tumblris, kuulan head muusikat ja elutsen Tartumaal. Otsin lihtsalt sõpru ja go ahead, kirjuta mulle sõltumata vanusest, olen kõigile avatud. PS postkasti, if you wanna try. Aitäh!

Heihei!
Pikka enesereklaami ei hakka tegema, eks huvilised saavad mind ise tundma õppida, aga lühidalt siis: olen 18-aastane neiu Tallinnast, kel vahel on igav ja tahaks juttu puhuda. Tutvuks pigem vastassoost isikutega ja vanus võiks jääda ka pigem minu omast ülespoole, aga ei ütle ei ka kõikidele teistele :)
Mäleta sõpra, kes alati naeris, kuid harva oli õnnelik.

Terekest ka minupoolt ! :)
Postitan ka siis uuesti oma postituse, nimelt soovin leida Tallinnast inimest kellega saaks peale kooli või vädalavahetuseti midagi toredat teha, kas kusagile maha istuda ja kohvi juua või lihtsalt midagi lõbusat teha . Kui aus olla, siis ma lihtsalt suren kodus praegu. Endast niipalju, et olen 17.aastane noormees, meedib kuulata palju muusikat ja õhtuti jalutamas käija(kahjuks üksi).
Kui keegi tunneb, et tal samuti on kodus igav või tahaks midagi teha, siis julgelt võite saata oma andmed, kuidas ma teid kätte saan.
Seniks, aga soovin teile kõike paremat . :):):):)
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”