Re: Uusi tutvusi?

Kellegil igav või lihtsalt tahaks millestki rääkida/millegi üle arutada, siis olen avatud uutele tutvustele. Minuga võib rääkida ükskõik millest :) Üldiselt olen 16. aastane tütarlaps, Tartust. Kui huvi tekib siis võtke ühendust ;)
~From the second we are born we start dying. So this isn´t life, this is death~

Mina ka, mina kaa!
Olen noor neiu, 17. Õpin ja sõidan rattaga ning mõnikord satun ka jooksma. Tallinna kant sobib hästi, aga kaugemate kohtadega tekib probleeme. Neid probleeme on muidugi võimalik hea tahtmise korras ka lahedada. Vanusepiiranguks paneksin 16-20 plussmiinus 2 aastat (loe: eriti ei hooli).
No ja kui kirjutada ei taha, siis võib laulda ja joonistada ka mu ps'i. Avatud kõigile ja kui südamel raske mure, siis mulle võib halada. :)
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Tutvuks asjalike ja lahedate inimestega kes haaraksid kinni igast võimalusest ning oleksid ettevõtlikud.

Ise olen 18 aastane poiss Tallinna lähistelt, olen hea huumorisoonega ja jutukas, avameelne ja sõbralik, abivalmis.mulle meeldib väga ringi sõita igast kohtades, käia kontserditel ja niisama uidata mööda Eestit.Väga tore oleks kui leiaks inimesi kellele ka meeldib samamoodi käia ja lihtsalt olla.

Vanuses 17 ja ülespoole paluks, ning ei ole vahet kas poiss või tüdruk, kirjuta julgelt ja tutvume :P

Põhivoolust kõrvale kalduv tüüp otsib tutvusi.
Sugu ei oma erilist tähtsust.
Olen 18 ja mingil põhjusel meessoost.
Madfox kirjutas:
Sunshine:d kirjutas:Tere, olen 15. Sõpru ei otsi. Tähelepanu küll.
Tänan, sunshine ;)
Jou, väga kena Tumblr.

Fox out
Toetan.
Alati valmis aitama. Tegelikult ka.
Blogi kõigile huvitatutele:
http://www.eurondar.blogspot.com
Olen innukas kirjanik. Küsimise peale võin lugusid jagada.

Heia!
Kas leidub siin mõni muusikasõltlane või -harrastaja, kellega rääkida nii muusikast kui ka kõigest muust, mis iganes pähe tuleb? Või miks ka mitte kokku saada. Kui sa ka muusikaga ei tegele, võid mulle ikka kirjutada, sugu ja vanus ei mängi rolli. Ainult igasugused viruchillerid ja muud yoloswagid peletavad eemale.
Ise: tüdruk, 17, mängib kitarri, kergelt peast soe.

Tere.

Olen naine maalt ja adraga, vanus 14... ei 15, ma sain 15 juba pool aastat tagasi ja ikka pole meeles, päris uskumatu, eksole? Otsin meest või meessoost sõbrannat (oleneb, milline olete) või meessoost sõpra, midaiganes, põhiline, et mees olete (vaimselt). Ja mingid sellised on küll mõttetud, kes ütlevad, et ma nendega teistest meestest rääkida ei tohi, sellistega ei viitsi suhelda, ebapraktiline - sellist asja võiks öelda ainult mu tulevane abikaasa, mitte igaüks. Ja koristama peate ka piisavalt palju. Või kui ei korista, siis laske mul koristada ja makske šokolaadiga. Puhtus on ilu! Vanust võiks ka ikka olla piisavalt palju. Minust noorem ärge olge. Numeroloogiliselt eriti head sünniaastad: 1994 (see on kõige parem üldse no) 1990 ja 1988. Tegelikult kui te olete sündinud 1988, siis on ikkagi imelik, sest te olete must 10 aastat vanem. No tegelikult, ah suva see vanus, lihtsalt aasta 1994 sobib numeroloogiliselt nii hästi.

Kindlasti olete väga tore siis, kui teil on KASVÕI AINULT ÜKS järgnevatest omadustest:

1. Te olete ginger.
2. Omate traktorit või kombaini.
3. Omate hobust või lehma.
4. Te tõesti vajate koristajat.
5. Tahate mulle mõõga kinkida (vibu ma juba saan, vaadake kui palju kasu meestest on).
6. Teil on hea huumorimeel.
7. Teil on liiga palju toitu, mida te väga tahaksite minuga jagada.
8. Kannatate liiga lõbusaid inimesi.
9. Olete valmis minus PETTUMA. Jah, ma võin kohutav olla ja mida kõike muud, niisiis see on isiklik risk teil ja mina olen hoiatanud. Vot.
10. Te olete naiselik.
11. Teile sobib, kui teid tüüdatakse (tegelikult ma tüütan ainult siis, kui te mulle meeldite väga).
12. Te pole ainult mingi igav kodus passija. Nagu really, kuhu on kadunud mehed, kes naisi välja kutsuvad? :s Ma võin igale poole pärapõrgusse külla tulla. Mida pärapõrgum, seda huvitavam just.
13. Te tahate olla esimene mees, kes mulle lilli kingib.
14. Te tahate, et ma teile lilli kingiks.
15. Olete lihtsalt imelik.
(Vahemärkus: ühtegi minu teist sõpra ei tohi kritiseerida :c Ainult siis tohite, kui ma teisse armunud olen, aga ka sel juhul võin ma mingil hetkel väga kurjaks saada lõpuks.)
16. Ja kui te tahate, et ma teile naise otsiks, siis see sobib ka!

Ja lõpetuseks ma ütleks: Mehed, ärge püüdke naisi mõista. Naised mõistavad üksteist ja vihkavad üksteist. (Jah, naised on hirmsamad kui mehed, minu arust :s).
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/

Gripp kirjutas:Tere.

Olen naine maalt ja adraga, vanus 14... ei 15, ma sain 15 juba pool aastat tagasi ja ikka pole meeles, päris uskumatu, eksole? Otsin meest või meessoost sõbrannat (oleneb, milline olete) või meessoost sõpra, midaiganes, põhiline, et mees olete (vaimselt). Ja mingid sellised on küll mõttetud, kes ütlevad, et ma nendega teistest meestest rääkida ei tohi, sellistega ei viitsi suhelda, ebapraktiline - sellist asja võiks öelda ainult mu tulevane abikaasa, mitte igaüks. Ja koristama peate ka piisavalt palju. Või kui ei korista, siis laske mul koristada ja makske šokolaadiga. Puhtus on ilu! Vanust võiks ka ikka olla piisavalt palju. Minust noorem ärge olge. Numeroloogiliselt eriti head sünniaastad: 1994 (see on kõige parem üldse no) 1990 ja 1988. Tegelikult kui te olete sündinud 1988, siis on ikkagi imelik, sest te olete must 10 aastat vanem. No tegelikult, ah suva see vanus, lihtsalt aasta 1994 sobib numeroloogiliselt nii hästi.

Kindlasti olete väga tore siis, kui teil on KASVÕI AINULT ÜKS järgnevatest omadustest:

1. Te olete ginger.
5. Tahate mulle mõõga kinkida (vibu ma juba saan, vaadake kui palju kasu meestest on).
9. Olete valmis minus PETTUMA. Jah, ma võin kohutav olla ja mida kõike muud, niisiis see on isiklik risk teil ja mina olen hoiatanud. Vot.
10. Te olete naiselik.
11. Teile sobib, kui teid tüüdatakse (tegelikult ma tüütan ainult siis, kui te mulle meeldite väga).
12. Te pole ainult mingi igav kodus passija. Nagu really, kuhu on kadunud mehed, kes naisi välja kutsuvad? :s Ma võin igale poole pärapõrgusse külla tulla. Mida pärapõrgum, seda huvitavam just.
(Vahemärkus: ühtegi minu teist sõpra ei tohi kritiseerida :c Ainult siis tohite, kui ma teisse armunud olen, aga ka sel juhul võin ma mingil hetkel väga kurjaks saada lõpuks.)

Ja lõpetuseks ma ütleks: Mehed, ärge püüdke naisi mõista. Naised mõistavad üksteist ja vihkavad üksteist. (Jah, naised on hirmsamad kui mehed, minu arust :s).
ma oman lauta maal, tahad elama tulla mu juurde?

Re: Poiss sõber

Tallinnast kirjutas:Olen 15 aastane tüdruk ja sooviksin leida poiss sõpra, kes oleks nagu sõber (hiljem vb midagi enamat) kellega saaks rääkida igasugustest asjadest, kelle juures olles ma ei pea koguaeg perfektne välja nägema ja oma käitumist vaos hoidma. Vahel tunnen poistega koos olles end ebamugavalt ja olen pigem eemal, sellepärast soovikski lähedasemat poiss sõpra. :D Ma ei tea mis muu aitaks mul rohkem teistega suhelda :)
Pmst sama aga ma 13(sygisel 14)

Ananymous kirjutas:
Gripp kirjutas:Tere.

1. Te olete ginger.
10. Te olete naiselik.

ma oman lauta maal, tahad elama tulla mu juurde?
Ma olen väga meelitatud :)
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/

Tartukas kirjutas:
FallfortheEscape kirjutas:Olen 15 aastane tütarlaps Tartust ja uutest tutvustest ära ei ütle! (:
Kindel, et sa mulle ära ei ütle w, oled sa selles täiesti kindel? :D

Nii kaua kui sa pole 60 aastane vanamees, kes mind oma läpakaga põõsas stalgib, siis ma oletan, et ei ütle :D.
"They can't control us, we will be victorious!!!" - The Resistance

Neiu 17 otsib inimesi, kes taluksid mu kohati veidrat ja täiesti sisutühja juttu. Muidugi saab tarka juttu ka rääkida, seega no worries. Kirjutage või laulge mulle pm'i.
Soovituslik elukoht oleks Tallinna kant, aga eks kuidagi saab mujalt ka hakkama.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”