Re: Keegi, kes...

hipppp kirjutas:Olen peatselt 15-aastane neiu. Mul pole olnud ühtegi suhet ega midagi sellist. On küll olnud juhtumeid, kus ma poistele meeldin, kuid teadsin sel hetkel, et olen liiga noor millegi enamaks kui sõprus. Nüüd aga tunnen, et vajan kedagi kes hoolitseks ja kellega oleks tore olla. Ma ei mõtle inimest, kes teeks mulle süüda, peseks pesu jne. Vaid inimest kes kaisutaks, kallistaks ja kellega oleks mul samasugune mõtlemine. Kahjuks pole küll sellist inimest kohanud, kes oleks tõesti selline :(. Kuid nüüd tõesti tunnen, et vajan...
Kirjutan natukene endast, et kui kellegil on samasugune huvi teab minust ka rohkemat ;)
Olen keskmise/sportliku kehaehitusega tumedate juustega neiu :D .Olen 170 cm kanti ning elan Tallinnas. Mul on 2 väiksemat venda ning ka koduloom. Olen iseloomult väga sõbalik, abivalmis ja hoolin kõikidest inimestest(kas ma tunnen neid põgusalt või mitte) ning tunnen neile kaasa, kui neil on mingi mure. Olen väga hea huumorisoonega :D ning oskan alati tuju tõsta, kui seda on tarvis :)
Seega, loodan, et kellegil ühtivad mõtted minuga ja ta võtaks minuga ühendust ;)

Head päeva jätku! :)

Nagu näha, pole sellist poissi endiselt kohanud, kes oleks tõesti huvitatud sellest mida kirjutasin, mitte millegi muu peal väljas..

Re: Uusi tutvusi?

Hei. Otsin tüdrukuid kellega suhelda ja äkki hiljem midagi enamat;) olen u195cm pikk, keskmise kehaehitusega, sinakas-rohelised silmad, lühikesed tumedad juuksed, sõbralik, hooliv jne...Tegelen korvpalliga. Olen 15 aastane poiss. Tutvusi tahaks tüdrukutelt 15-17 kui jutt jookseb siis võin ka erandeid teha.

sckris kirjutas:
Tyhimahlapakk kirjutas:Olen 16. Aastane meessoost isik Tartust. Otsin inimesi kellega vahel suhelda. Kirjutage! :D
miks sa tühi oled?
Tollel hetkel kui ma siia foorumisse kasutajat tegin ei olnud ühtegi head nime ideed, seega otsustasin panna endale nimeks suvalise parema käe juures oleva asja. Selleks asjaks osutus tühi mahlapakk. :D

Tyhimahlapakk kirjutas:
sckris kirjutas:
Tyhimahlapakk kirjutas:Olen 16. Aastane meessoost isik Tartust. Otsin inimesi kellega vahel suhelda. Kirjutage! :D
miks sa tühi oled?
Tollel hetkel kui ma siia foorumisse kasutajat tegin ei olnud ühtegi head nime ideed, seega otsustasin panna endale nimeks suvalise parema käe juures oleva asja. Selleks asjaks osutus tühi mahlapakk. :D
väga loominguline. ma mõtlesin juba, et sellel on mingi diipim põhjendus :D

Tere! Olen päikselise ellusuhtumisega 15-aastane tüdruk, kes otsib oma ellu uusi sõpru ja sõbrannasid, kirjutage julgelt! Mulle meeldib rääkida kõigest, mis huvi pakub, niiet kui ma kellegi käest kell 2 öösel küsin, et kas päiksevalgusel on lõnn, siis ärge pahaks pange :'D Ühesõnaga chikibriki kribage! <3

Ahoi karvalised ja sulelised! :)
Olen siia juba mõnikord kirjutanud, kuid pole kedagi väga leidnud, kellega väga jutu peale saada.
Igatahes minust siis niipalju et olen kohe-kohe 14 aastane noormees Tallinnast, väljavaade maailmale on veidi teistsugune, ehk oskan päris mõistlikku juttu ajada (enamus ajast :D ) elan Tallinnas, Mustamäel, nagu ka mu kasutajanimi reedab :D
Minu huvid on igasugune lavatehnika (heli, valgustus jne) ning olen ka koolis hästi aktiivne sellel teemal. Olen suur vabatahtliku töö huviline. Iseloomult olen sõbralik ja väga hooliv ja ei pea kunagi pikka viha.
Ma loodan et ma suutsin kellegile enda pika tekstiga muljet avaldada, ning kui jah, siis ootan huviga huvitavate inimeste sõnumeid :)
Eelistaksin enam-vähem samast piirkonnast ja samas vanusegrupis inimesi :)
Päikest kõigile :)
Nalja peab saama!

18. a neiu. otsin sõpra/sõbrannat, sest pole ühtegi ja vahel lihtsalt tahaks vent-ida, sest keegi ei mõista, ei tea. inimene võiks olla intelligentne, huumorisoonega, võib olla ka pohhuistlik või rikutud. liigne sarkasm häirib, sest ülitundlikkus jne. oman ka teisi foobiaid :D. otsin ka sõbrannasid eelkõige selleks, et kuskile peole/klubisse minna jne, sest ma ei viitsi enam nunna mängida. seega, pliis, keegi tulge minuga. lihtsalt mainin ka seda, et olen üsna iseseisev ja individualistlik inimene, aga vahel lihtsalt tahaks kedagi, kes oleks samal lainel, kes ei eeldaks liiga palju, kuid kes tuleks teinekord vastu ja kellele võiksin ka vastu tulla. negatiivsetest omadustest tooks välja veel seda, et olen kinnine (enamasti), kangekaelne jne. positiivseid omadusi on ka. aga kes tahab, kirjutage :)

Hei kaasfoorumlased. Põhjus, miks ma siia kirjutan on lihtne - otsin kirjasõpra / sõpra jne. Ühesõnaga, kedagi, kellega kirjutada, sest tunnen, et inimesed mu kõrvalt on kuhugi ära kadunud ja sõpru üldse pole :( Endast siis veidike. Olen 18-aastane noormees, käin kaitseliidus, tegelen aktiivselt fotograafiaga, õpin JKHK kutsekoolis teedeehitust. Iseloomult pigem kinnine, kuid väga hea kuulaja/ nõustaja. Kõige usaldusväärsem inimene, sest minu jaoks on suur asi see, kui midagi mulle usaldatakse. Ideaalse taustaga - ei joo, suitseta ega tarvita muid psühhotroopseid ained. Suhet ei otsi, sest hetkel on prioriteedid suunatud haridusele. Kui tunned, et eelnev on just Sinule, siis kirjuta julgelt. Eks näis, kuid head kirjasõbrad / sõbrad meist saavad. Ise olen nõus igasuguse taustaga inimestega suhtlema, et selles osas mingisuguseid piire pole. Samamoodi leian, et vanus pole mingisugune identifikaator. Ühesõnaga. Kokkuvõtteks, kui soovid endale sõpra, kellega rääkida aktiivselt ja huvitava tasutaga, siis kirjuta. Vaatame, kuhu jõuame.

Mustamäelane kirjutas:Ahoi karvalised ja sulelised! :)
Olen siia juba mõnikord kirjutanud, kuid pole kedagi väga leidnud, kellega väga jutu peale saada.
Igatahes minust siis niipalju et olen kohe-kohe 14 aastane noormees Tallinnast, väljavaade maailmale on veidi teistsugune, ehk oskan päris mõistlikku juttu ajada (enamus ajast :D ) elan Tallinnas, Mustamäel, nagu ka mu kasutajanimi reedab :D
Minu huvid on igasugune lavatehnika (heli, valgustus jne) ning olen ka koolis hästi aktiivne sellel teemal. Olen suur vabatahtliku töö huviline. Iseloomult olen sõbralik ja väga hooliv ja ei pea kunagi pikka viha.
Ma loodan et ma suutsin kellegile enda pika tekstiga muljet avaldada, ning kui jah, siis ootan huviga huvitavate inimeste sõnumeid :)
Eelistaksin enam-vähem samast piirkonnast ja samas vanusegrupis inimesi :)
Päikest kõigile :)
Tere hommikust, väga muljetavaldav text oli tõesti, kus võiksime suhelda? Messenger sobix? :)

Hei olen 15-aastane tütarlaps, kes otsib jutukaaslast (kui vaja siis enamat).
Välimus: kastan pruunid juuksed,sinised silmad, keskmine kehaehitus ja väikest kasvu (150 cm- palun ära imesta vms see juba tüütab ära ausalt).
Harrastan õudukaid (väga), meeldib lugeda raamatud ja magada.
Kui tunned huvi palun kirjuta...

vb kõlab pisut veidralt, aga vägaväga sooviksin leida kedagi Haapsalust(eelistatavalt naissoost), kes oleks nõus hakkama koos minuga Fitclub treeningutel osalema(ennast huvitab peamiselt bodypump) :D Pole varem käinud seal ning tõesti ei sooviks esimesel korral üksi minna, kuid oma tutvusringkonnas ei leidu vast hetkel kedagi, kes sellisest asjast huvitatud võiks olla. Olen juba päris pikalt mõelnud, et peaks kätte võtma end ning nüüd olen loodetavasti selleks piisavalt motivatsiooni ja ka inspiratsiooni leidnud :D Endast siis nii palju, et olen 15- aastane neiu(on nii noorel üldse sobilik käia seal?). Varasemalt olen pikalt tegelenud kergejõustiku ja jalgpalliga, mis mõlemad paraku aastaid tagasi pooleli jäid..Viimasel ajal ei ole enam oma kehaga nii rahul kui varem ning tõesti tahaks end uuesti korralikku vormi saada :D
happiness is too rare.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”