Re: Uusi tutvusi?

Külaline kirjutas:
LihtsaltInimene kirjutas:Kas peab olema täiskasvanud?
Peab olema täiskavanud või minimaalselt 17.
Jootekol kirjutas:Miks sõber peab olema suitsiidimõtetega?
On teatud jutud, mida saavad rääkida ainult kaks suitsiidset inimest omavahel. See ei tähenda, et on plaanis arutada enesetapumeetodeid või muud sellist, lihtsalt - on teatud jutud ja teatud meeleolu. Seda ei saa kirjeldada, ainult tunda.
Kusjuures siinkohal olen sellest teadlik. Suurem osa mu sõprus ja tutvusringkonnast oli omal ajal suitsiidne.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Otsin sõpra

Tere! Olen 12.a poiss, ja ma otsin kirjasõpra, suvevaheajal pole erilist midagi teha ja siis mõtlesin, et äkki võiks otsida endale kirjasõbra. Lihtsalt sõbra, ei taha suhet :). Et saaksin otsustada, palun vastake järgmistele küsimustele:
1) mis sugu oled, poiss tüdruk?
2) kui vana oled?
3) mis su hobi on?

Mul on praegu igav nii et postitan uuesti ;)
Olen 14 aastane tüdruk ja elan pärnus.
Vôin tunduda veidi kuri kuid tegelt ma seda pole :D Meeldib tantsimine ja jooksmine :)Mul on ka väike ego ning võin tunduda veider kuid enamasti olen sõbralik ja väga avatud ;) :) :) Nii et kirjutage poisid ja tüdrukud:)

Tere:)
Olen 16. aastane tüdruk ja elan Tallinnas. Tegelen paljude hobidega: joonistamine, maalimine, mängin ukulelet, mängin klaverit, ujun, tegelen vibulaskmisega. Ma oskan kõike natuke, aga kokkuvõtlikult korralikult ei oska midagi :D Peamiselt vabal vaatan sarju ja filme. Otsiksin kedagi, kellega suhelda ja isegi võibolla isegi kokku saada :) Võiks olla tüdruk vanuses 15-17, kirjutage mulle :D

Seua, inimesed!
Olen yksik tydruk, kes passib enamus ajast kodus, sööb ja hoolib puhtusest. Mulle ei meeldi mustade kätega syya xD. Ma istun koguaeg Musical.ly-s ja Fb-s. Vahel ka instagramis ja Twitteris. Olen suht yksik, mul on vähe sõpru, kes minuga rääkida tahavad, enamus ignoreerivad või lihtsalt ei taha rääkida, või on minu jaoks liiga igavad :P Olen muidu tore tydruk ja Põlvast pärit. Kuna olen nii yksik, pole ka poissi, kes mind kallistaks ^.^ Polegi vaja veel, lihtsalt ylen, lol. Mulle meeldib öelda koguaeg "mida värki"... See on kylge jäänud :'D Mulle meeldib ka, kui inimesed kasutavad tekstis võimalikult palju emojisi. Olen ka inglise keeles suht hea, aga ma ei tea miks ma seda siia kirjutan, aga iga kord, kui inglise keele tunnis mingit kirjandi moodi asja peab kirjutama, ss ma kasutan koguaeg kõnekeelt, nagu ma ei kirjutakski kirjandit, vaid räägin. See ka mängudest ja chattimisest kylge jäänud. Mulle meeldib ka ajada palju lampi txti, kui sulle ei meeldi, ss ära kirjuta mulle :P Vajadusel võin ka Feissbuuki anda, kui sa mingi imelik creep ei ole, sest seal käin ma rohkem. See on vist kõik... Võtke julgelt yhendust!
12 olen muidu :)

KiisuSõõrikukene kirjutas:Seua, inimesed!
Olen yksik tydruk, kes passib enamus ajast kodus, sööb ja hoolib puhtusest. Mulle ei meeldi mustade kätega syya xD. Ma istun koguaeg Musical.ly-s ja Fb-s. Vahel ka instagramis ja Twitteris. Olen suht yksik, mul on vähe sõpru, kes minuga rääkida tahavad, enamus ignoreerivad või lihtsalt ei taha rääkida, või on minu jaoks liiga igavad :P Olen muidu tore tydruk ja Põlvast pärit. Kuna olen nii yksik, pole ka poissi, kes mind kallistaks ^.^ Polegi vaja veel, lihtsalt ylen, lol. Mulle meeldib öelda koguaeg "mida värki"... See on kylge jäänud :'D Mulle meeldib ka, kui inimesed kasutavad tekstis võimalikult palju emojisi. Olen ka inglise keeles suht hea, aga ma ei tea miks ma seda siia kirjutan, aga iga kord, kui inglise keele tunnis mingit kirjandi moodi asja peab kirjutama, ss ma kasutan koguaeg kõnekeelt, nagu ma ei kirjutakski kirjandit, vaid räägin. See ka mängudest ja chattimisest kylge jäänud. Mulle meeldib ka ajada palju lampi txti, kui sulle ei meeldi, ss ära kirjuta mulle :P Vajadusel võin ka Feissbuuki anda, kui sa mingi imelik creep ei ole, sest seal käin ma rohkem. See on vist kõik... Võtke julgelt yhendust!
Mustade kätega ei tohigi süüa.
Fun fakt,mis :D

Tere! Olen 13-aastane tüdruk. Tegelen väga palju muusikaga. Hetkel on seitsmes aasta muusikakoolis, mängin klaverit ja kitarri. Loen kohutavalt palju raamatuid :D. Vabal ajal vaatan Popcorn Timest filme ja seriaale. Meeldib käia ka looduses ja metsas jalutamas, vaikuses viibida ja mõtiskleda. Armastan ka loomi. Tahaks leida jutukaaslast, kellega kirjutada ja oma mõtteid jagada :)

lalalalong17 kirjutas:
KiisuSõõrikukene kirjutas:Seua, inimesed!
Mustade kätega ei tohigi süüa.
Fun fakt,mis :D
Kōik koguaeg söövad ju.... võeh xD

Otsin sopru *olen ulichill poisike*

Otsin endale sopru, kes ei ole mingid sollikad, nagu enamus tanapaeva noori. Iseloomu poolest olen ma vaga chill ja no kuidas ma utlen, moistev, abivalmis, ma olen vaga hea kuulaja, olen labi neti ka mingite noorte probleeme kuulanud ja nou andnud, kuigi ma neid ise eitea. Elu peab votma rahulikult, muusikaga, praegu eriti suvi, niiet peabki seda nautima niikaua kui voimalik ;)
Ma mainin igaksjuhuks veel ara, et mul usna halb akne *moned inimesed valivad sopru valimuse jargi, seega ma lihtsalt mainin selle ara*
Olen 14 aastane poiss, nagu ausalt ulichill, votan elu rahulikult, teiste arvamus mind ei huvita, nagu vaga rahulikult ja sujuvalt xD
Kui keegi tunneb, et meil klapiks omavahel, siis voite mulle pmi kirjutada, saame semudeks ja vaatame edasi :)
Hobideks on mul calisthenics ehk eesti keeles street workout(mulle ei meeldi vaga see utlus "street workout" ma ei tea miks :D)
Vanus pole oluline, valimus ega sugu, voiks olla lihtsalt chill ja moistev isiksus :)
Kirjad pm-i ;)

Ma siiralt vabandan, kui ma tegin teema valesse fooruminurka voi kohta
"Your best teacher is your last mistake" - unknown

Olen kohe-kohe 16 aastaseks saav tüdruk järvamaalt. Otsiks kutte vanuses 16-19, kellele meeldivad nö suuremad tüdrukud. :D Muid kriteeriume nagu väga polegi. :D Ideaalis võiks ka muidugi järvamaalt olla, aga pole ka hullu kui ei ole.
Aa jaa, kutt võiks ka olla natuke suurem, mitte harjavars. :D Loodan, et ei solvanud kedagi sellega.
Muidugi ei otsi ainult kutte, vaid ka tüdrukud võivad kindlasti kirjutada. :)

Kirjutage PM-i :)

Tere, lõpetasin äsja ühe netisuhte mis oli mulle väga südamelähedane juba terve aasta olnud... Mitte, et ma uut suhet otsiks, ent ma usun, et mulle tuleks kasuks end uute tuttavatega ümbritseda. Olen muidu üsna seltsiv, aga netisuhtlus mulle väga ei istu, tahaks ka reaalselt kohtuda.
Tüdruk 15a, Tallinnast.
It's scary what a smile can hide.

Heips, olen 13-aastane tütarlaps. Iseloomult rõõmsameelne, abivalmis, aus ja üsna jutukas.
Viimasel ajal on mu ümber sõpru üha vähemaks jäänud. Seega tuli mõte otsida uusi sõpru, kellega saaks igaval suvevaheajal kirjutada ja oma mõtteid jagada. Peamised huvid on siis muusika, loodus ja raamatute lugemine, aga üldjuhul tegelen peaaegu kõigega :D
Kirjutada võivad kõik.

Päikest teile :)

Sau.
Kirjutage mulle. Kellele ma tuttav pole, siis tuleb arvestada, et minu näol on tegu väga keerulise inimesega (mitte, et minuga keeruline oleks hakkama saada, vaid mu mõtted ja arvamused on keerulised) - seega pigem eelistan ka keerulist uut sõpra saada, hahaha... kuigi ma ei tea, võib-olla on minuga ka keeruline hakkama saada, aga enda arvates olen suhteliselt leplik ja paindlik ja kõik muud sellised sõnad.

hea kui Tartust, aga võib ka mujalt, ei usu et nii pea kellegi toreda endale ligidalt leian jälle...

PS MA OLEN HIRMUS VANA :( profiilist võite uurida, siin ei hakka välja tooma oma vanust:(
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Otsin ka jutukaaslasi ;) Unistan suurelt ja leidlikkus ning loomingulisus on sõnad, mis ilmselt iseloomustavad mind kõige paremini.
Minuga tutvumiseks ei pea meil olema samad huvid ja sama maailmavaade, just on hea tutvuda inimestega kes mõtlevad teisiti kui mina või tegelevad teiste hobidega.
Aa olen hea kuulaja ka ;)

Tammepuu kirjutas:Keegi nagu real ei kirjuta mulle, aint mina kirjutan kellelegi. Sellel teemal pole eriti mõtet kui lihtsalt kirjutad ja jääd ootama igaveseks. Ja veel tobe, et te enda vanuseid pole. Ma tahtsin ühega sõbruneda aga tuli välja, et ma liiga noor ta jaoks. Kirjutage ikka vanus ka, siis kõigil lihtsam.
Ette mitte tänades, keegi Tammepuu :/
Jääd igaveseks ootama, idk man, igaveseks tundub suht palju, I mean, saaks aru kui päeva, nädala, võib-olla mingi pool aastat ootad, aga igaveseks, cmon, be real. :D

Tammepuu kirjutas:Keegi nagu real ei kirjuta mulle, aint mina kirjutan kellelegi. Sellel teemal pole eriti mõtet kui lihtsalt kirjutad ja jääd ootama igaveseks. Ja veel tobe, et te enda vanuseid pole. Ma tahtsin ühega sõbruneda aga tuli välja, et ma liiga noor ta jaoks. Kirjutage ikka vanus ka, siis kõigil lihtsam.
Ette mitte tänades, keegi Tammepuu :/

Puhtalt oma viga.
>:)

Olen 17 ja pool. Naissoost. Väga ei oska midagi öelda enda kohta.

Otsin tutvusi Tartus, Tallinnas ja Haapsalus. (Elan igal pool ja olen igal pool, aga hetkel suve lõpuni Tartus vist, just saying.)

Endast noorematega ausaltöeldes suhelda ei soovi, naissoost isikutega ka väga ei klapi... aga vb mõnega isegi klapiks. Suhet ma ei otsi, ei ole vallaline, niiet ühesõnaga oleks mingi meesoost isik, kes teab oma kohta, ideaalne.

Suhtleks pigem kellegagi, kellega ka väljas (mitte just ilmtingimata õues, aga väljaspool kodu seinu... kui seal just midagi lahedat ei toimu (vahest võiks LoL'i mängida (ma rõhutan vahest))) aega veeta saaks ja midagi huvitavat ette võtta. Eriti kedagi, keda huvitab öösiti väljas kondamine. PS mul on fotokas alati kaasas ja komme palju pilte klõpsida, niiet kui seda ei talu, siis ära kontakteeru.
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/

Yikes, see foorum on ikka veel safe and sound. Muhe näha :D
Proovime siis kaks aastat hiljem uuesti - 16 aastane tüdruk, otsin üleüldiselt huvitavaid inimesi. Vestlus võiks siiski 'sau'-st kaugemale ulatuda.
Eelkõige tahaks vestluskaaslast kes paneks mind oma seisukohtades kahtlema ja asju teise nurga alt vaatama. Kummalisel kombel olen avastanud, et just selliseid inimesi ongi kõige parem interneti teel leida. All in all, andke teada.

Eu!
Kas keegi on huvitatud seintele maalimisest Tartus lähipäevil kui veel ilusaid ilmu tuleb? Homme ja ülehomme tuleb ilmateate järgi vihma, aga peale seda peaks jälle hea ilm olema vist.

Minul on probleem, et mul pole pintsleid ega värve, no mul on mõned akrüülid, aga nt pole valget, et värve ilusaks segada. Ja ma pole päris kindel, kui hästi ja kauaks nad püsima jäävad. Nii, et kui keegi raatsib enda omasid jagada, oleks täiega tore. xd
Samas võiksid ka huvitav inimene olla, siis on teistel ka huvitav. Arv pole ka piiratud, aga natuke võiks tuttavaks enne seda saada siiski. Kribage pls! Äkki saame kõik endale uued lahedad sõbrad xd ma pyyan mõned oma tuttavad ka kohale tuua.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Hei, olen veidi ebatavalise mõtlemisviisiga(mitte midagi hullu) 14- aastane tüdruk. Otsin peamiselt kirjasõpru, niiet asukoht, vanus ega sugu ei mängi erilist rolli.

Enamus vabast ajast kulub lugemisele, kirjutamisele ning sarjade/filmide vaatamisele. Paljude omavanuste arvamuse kohaselt on mul ka veider muusikamaitse(twenty one pilots, bring me the horizon, the1975, halsey jne)ja liiga erinev maailmavaade ja arvamus elust(peamiseks põhjuseks asjaolu, et olen kokku puutunud inimestega, kes on enda väheste eluaastate jooksul pidanud palju läbi elama)

Olen üpriski otsekohene ning vahest ka ehk liiga sarkastiline, niiet oleks tore kui suudaksid seda taluda ja paar tõsisemat sõna kohe eemale ei ehmataks.

Paljude arust olen sõbralik ja tore, kuid kui hakkad asjata solvama ja tüli üles kiskuma, pole mu sõbralikkusest enam midagi alles :)

Tuleviku jaoks on mul ilmselt liigagi suured plaanid, kui kui pole unistusi pole ka millegi poole püüelda. Kui sa veel siiani seda loed ja ma oma jutuga sind ära pole ehmatanud, oleks tore kui leiaksid aega ja vaevuksid minuga tutvuma :) Kedagi ära ei aja ja hammustama ka ei hakka :)
it's not pretty to spy on others. :)

Kirjutan juba mitmendat korda ja olen varem meeldivat tagasisidet saanud. Olen leidnud paar head sõpra siit samuti. Aga otsiksin sellist sõbrannat, kes aitaks erinevatega teemadega. Nagu poisid ning puberteet jpms. Minule ei sobi teemadeks kosmos ja surm (see peaks mulle otsaette kirjutatud olema).
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”