Uusi tutvusi?

Tean, et see ei ole mingi tutvumisportaal ega midagi, aga äkki keegi tahaks vahest msnis suhelda või midagi? Et mu msn on minu profiilis, ja oleks tore õhtuti kellegagi vahest rääkida. Igaltpoolt mujalt ( reidist ntx ) ei leia mingeid toredaid inimesi, kellega oleks tore rääkida. Äkki on siin foorumis selliseid inimesi ? Et siis , kui on soovi rääkida, siis lisage julgelt msni . Võin teie muresid kuulata või ükskõik mida. Oleks tore leida mõni hea sõber endale . Vahet ei ole kas poiss või tüdruk, kuigi poistega räägin meelsamini :)

Päikest , (hh) .

Nõuanne moderaatorilt: enne kui siia teemasse kirjutate, tehke endale kasutaja, siis on teile võimalik ka kirjutada. Kui postitate külalisena, ei saa teiega ju ühendust võtta, ka siis, kui väga tahaks.
Kunagi ei tea, millal jõuab kätte aeg...

Re: Uusi tutvusi?

Kusjuures, tahtsin just ise umbes samataolist teemat teha, aga kuna leidsin selle, ei hakka teist tegema;D A pmst, minu msn on profiilis, võtke, lisage, olge õnnelikud ^____^
Igatahes, eelistatud inimesed oleks need, kes on vabameelsed, pervertsed, idioodid ja kellega saaks huvitavat juttu rääkida;P Ja kui hästi läbi saame, vbl võiks suvel kokku ka saada. Nii et lisage, lapsed, lisage! :D
Because it makes us feel like we are needed now.

Re: soovin leida sõpra

otsin kirjutas:olen 16a poiss ja sooviksin leida endale sõpru kellega oleks hea rääkida jne.... olen vanadest sõpradest eemaldunud ja ei taha enam üksi olla msnis on ka aint 1he tüdruku msn :( :(
põhjus mix ei ole enam suhtlend sõpradega on see et nad käivad koguaeg pidudel ja joovad seal aga mulle ei meeldind nihuke asi ja polnud nendega midagi rääkida enam nemad aint rääkisid kuda nad panevad pidu jne
nüüd juba varsti 1,5 aastat olnud nii et pole ühtegi korraliku sõpra :(

Saada enda msni mu pm siis...:)
see msn mis on mul ankeedis see enam ei kehti....

Re: uusi sõpru !

tsau, mina olen Daniel. Ka mina otsin endale uusi sõpru. Saame tuttavaks ehk? Kui sa vaataksid profiilist mu MSNi välja, oleks see täitsa võimalik.
Ma EI OLE professionaal. Kui ma saan teha miskit Sinu jaoks, siis anna teada!
”Ei ole maailmas midagi raskemat kui otsekohesus ja mitte midagi kergemat kui meelitus.”

Otsin sõpru !

Tere, olen Henry . 14aastane

Asi on nii ,et ma otsin tutvusi/sõpru , kellega kasvõi niisama rääkida , messida ,võimidaiganes .
Tunnen ennast vahepeal tõsiselt üksi , tahaks kellegiga niisama suhelda või väljas käia .
Vahest kutsutakse mind "partydele" , mma ei tea , aga mind üldse ei huvita sjuksed asjad .. seletusest võib jääda mulje nagu ma oleks mingi hull oivik , aga tglt ma pole seda :D , ma olen parajalt "hull" , lihtsalt olen vist sellises vanuses kus hakatakse avastama et oo , suits ,alko ja narko on jube ägedad - ja seda teevad enamus mu tutvusringkond . mina aga käin sellistest asjadest kaarega mööda ja see ,et ma sjukestest asjadest ei hooli ,teevad mu teistsuguseks :( , ning ma eraldun teistest . oeh ma ausaltöeldes ei saa aru mida ma öelda üritasid ,aga igatahes , kui keegi tahaks suhelda võimidagi andke teada ja annan kohe ka oma msni .

ettetänades, Henry
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”