Re: Uusi tutvusi?

Kirjutan juba mitmendat korda ja olen varem meeldivat tagasisidet saanud. Olen leidnud paar head sõpra siit samuti. Aga otsiksin sellist sõbrannat, kes aitaks erinevatega teemadega. Nagu poisid ning puberteet jpms. Minule ei sobi teemadeks kosmos ja surm (see peaks mulle otsaette kirjutatud olema).

Hannuska kirjutas:Kirjutan juba mitmendat korda ja olen varem meeldivat tagasisidet saanud. Olen leidnud paar head sõpra siit samuti. Aga otsiksin sellist sõbrannat, kes aitaks erinevatega teemadega. Nagu poisid ning puberteet jpms. Minule ei sobi teemadeks kosmos ja surm (see peaks mulle otsaette kirjutatud olema).
Siin on ikka metsikult astronoome, et sa sellist asja mainima pead. xd

TavalinePlika kirjutas:Päikselist päeva!
Olen 12 aastane üksik plika kes otsib sooja armastust. Sobiks kui noorhärra oleks 12-14 :D kellel on võimalik tulla Karksi-Nuia, Pärnusse kui ka Viljandisse :) Kõik kes on huvitatud võtke ühendust! c:
Lihtsalt ütlen, et keegi ei saa sinuga ühendust võtta, kui sul pole kasutajat. Isiklikke andmeid ei tohi ka siin jagada

Olen 12 aastane üksik plika kes otsib sooja armastust. Sobiks kui noorhärra oleks 12-14 :D kellel on võimalik tulla Karksi-Nuia, Pärnusse kui ka Viljandisse :) Kõik kes on huvitatud võtke ühendust! c:
sa oled 12, mida kuradit sa selle armastusega peale hakkad :lol:

Külaline kirjutas:
sa oled 12, mida kuradit sa selle armastusega peale hakkad :lol:
Olen ise ka mõelnud, et mida 12'ne aastased armastusega peale hakkavad. Pole mõtet armastada 12 aastaselt erii. Ise olen ka 12, vahepeal meeldis mõni tüdruk küll jahm aga nh, armastusel pole mõtet eriti enne 16'ne aastaseks saamist. Ma ei tea, kust selle vanuse nagu 16 võtsin. Lambist

Tere! Ma olen 13 aastane tydruk tallinna lahedalt(viimsist) JA otsin 12-15 aastast sõpra/sõbrannat (erandeid voib ka teha hea inimese puhul xD) kellega oue minna ja suhelda! Ma olen nö selline inimene kes vaga vabalt ei raagi aga seda tahakski muuta toredate inimeste ymber xD Loodan et leian endale sobiva inimese aitah!

Bye! (aitah ja kes soovib see saadku sonum xD)

Olen 16-aastane Tartus elav sõbralik neiu, kes otsib endale lihtsalt meessoost SÕPRA. Vanus ei ole eriti oluline. Õrnema sugupoolega ma ei oska suhelda. Tore oleks, kui oleksid ka tartlane või vähemalt selle ümbruskonnast, et klapi tekkimisel saaks vahel kokku saada ja midagi koos teha.

Kes arvab, et hoolimata oma soost suudab tekitada minus huvi ta vastu, siis muidugi on Su kirjad oodatud mu postkasti :)

Tegelen muidu tantsimisega, joonistamisega ja mängin vahel ka arvutimänge.

Pastel kirjutas:Olen 16-aastane Tartus elav sõbralik neiu, kes otsib endale lihtsalt meessoost SÕPRA. Vanus ei ole eriti oluline. Õrnema sugupoolega ma ei oska suhelda. Tore oleks, kui oleksid ka tartlane või vähemalt selle ümbruskonnast, et klapi tekkimisel saaks vahel kokku saada ja midagi koos teha.

Kes arvab, et hoolimata oma soost suudab tekitada minus huvi ta vastu, siis muidugi on Su kirjad oodatud mu postkasti :)

Tegelen muidu tantsimisega, joonistamisega ja mängin vahel ka arvutimänge.
Runescapet mängid w? :D

Tere

Minu nimi on Anti Molli ja mina otsin enda kõrvale üht toredat Eesti naist! Ise olen väga lahke ja töökas Eesti mees ja tegelen põllukasvatusega. Lisaks oman ka sea farmi. Samuti sisustavad minu vabaaega ka kalal käimine ja male. Omal ajal olin ka kõva käsi arvutimängudes nagu näiteks Tetris ja Minesweeper. Rank oli tagasihoidlik aga kogemust oli sellegipoolest kõvasti!
Minu clan tag on SKT T1 Darkness. Kõigele muule lisaks, söön ka palju mandariine ja olen niisama lahe inimene.

Kel huvi jätke teade postkasti!
Meeldivat õhtut Teile!
I refuse to apologize for being a bitch.No one has ever apologized to me for treating me like shit.
:mad: :mad:

N-A-R-U-T-O kirjutas:Tere

Minu nimi on Anti Molli ja mina otsin enda kõrvale üht toredat Eesti naist! Ise olen väga lahke ja töökas Eesti mees ja tegelen põllukasvatusega. Lisaks oman ka sea farmi. Samuti sisustavad minu vabaaega ka kalal käimine ja male. Omal ajal olin ka kõva käsi arvutimängudes nagu näiteks Tetris ja Minesweeper. Rank oli tagasihoidlik aga kogemust oli sellegipoolest kõvasti!
Minu clan tag on SKT T1 Darkness. Kõigele muule lisaks, söön ka palju mandariine ja olen niisama lahe inimene.

Kel huvi jätke teade postkasti!
Meeldivat õhtut Teile!

Kuule, sulle ei saa kirjutada ju..
it's not pretty to spy on others. :)

Tere!
Ma olen 17 aastane vallaline lasnamäe noormees. Ma otsiks tutvusi pikkade ja sihvakate preilidega. Oskan naisi hästi hoida. Mulle meeldib pidutseda ja ma kuulan ainult räppi. Mingit krdi klaveri tilulilu ma küll ei kannata :D . Tüdruk peab olema väga kena sest ma ise olen väga ilus noormees ja me peame looma iluduse eliidi. Kõik võivad kirjutada. Vanus ei loe.

Olen 18a tüdruk Tartust, oleks huvitatud suhtest või ka niisama sõprusest vanuses 16-20, sugu ei loe (olen bi). Ise olen blond, 176cm ja suht alternatiivse maitsega (2 neeti ja tatokat + eelistan karmimat muusikat aga muidu sobib kõik peale räpi)
To me, love is about being able to see light inside of the person who knows nothing but darkness.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”