Sõbranna/sõbra otsing

Tere!
Iga kord, kui ma tulen siia portaali "Lapsemure", tekib mul küsimus, kas 21-aastane on selle koha jaoks inimlik vanus. Kuna ma kuskilt vanusepiiranguid pole leidnud, siis olen teemasid ikka lugenud ja ka oma arvamust avaldanud.
Arvan, et mure kurtmiseks või nõu andmiseks pole keegi noor ega vana.

Siin kohal - räägin enda murest.

Otsin sõbrannat või sõpra, kes oleks usaldusväärne ning väärtustaks elu rohkemal viisil kui ööklubid ja alkohol.
Kes oleks nagu mina - sõbralik, rõõmsameelne, aus.

Kui ka Sina arvad, et uued tutvused ei teeks paha, siis kirjuta mulle postkasti (:

Re: Sõbranna/sõbra otsing

BlondTüdruk21 kirjutas:Tere!
Iga kord, kui ma tulen siia portaali "Lapsemure", tekib mul küsimus, kas 21-aastane on selle koha jaoks inimlik vanus. Kuna ma kuskilt vanusepiiranguid pole leidnud, siis olen teemasid ikka lugenud ja ka oma arvamust avaldanud.

Otsin sõbrannat või sõpra, kes oleks usaldusväärne ning väärtustaks elu rohkemal viisil kui ööklubid ja alkohol.

Kui ka Sina arvad, et uued tutvused ei teeks paha, siis kirjuta mulle postkasti (:
Tutvused ei teeks paha jep, ise olen ka 21(M), aga kahjuks väärtustan elus ka mõistlikus koguses alkoholi ja head pidu. :P

Olen enamasti sõbralik, rõõmsameelne, aus. Väärtustan ka elu, mis jääb väljapoole klubisid ja alkoholi tarbimist, kuid tarbin olenevalt olukorrast nii mõistlikus kui ka ebamõistlikus koguses joovastavat kraami, mis paneb mu jalad ka ööklubi poole astuma(või baari, pubisse, lounge'i, stripikasse :D ) Samas on need olukorrad pigem erandid, kui reeglid.
Kas mul oleks mõtet juttu teha või on patud juba liiga suureks läinud?
Andres, 23

Re: Uusi tutvusi?

Ma tunnen ennast küll veidi vanana, et siit foorumist enam tutvusi leida, aga kirjutan siiski. Olen 20, detsembris saan juba 21. Kes veel ei tea, siis mulle meeldivad ülekõige loomad ja raamatud! Mulle meeldib jalgrattaga sõita, looduses viibida, inimestega suhelda. :)
Koeral on elus ainult üks eesmärk- kinkida oma süda!

Ei ole kunagi liiga vana :D Mina sain see suvi nt 23aastaseks.

Kuigi ma just tegin kasutaja, ei saa ma PM'i saata nii, et ma ütlen siin, et sooviks juttu ajada sinuga.

thagirl kirjutas:19 aastane Tartu neiu otsib kedagi, kellega vahepeal bermuda kolmnurgas käia, pallidega mängida (tennis, piljard), jalgrattaga sõita või midagi muud toredat teha.
Kui tunned, et see oled sina, siis anna märku Batsignaliga.
Heiii, sooviks juttu ajada? Ei lase PM'i saata :(((
Vilgutan batsignalit koguaeg!

Naine 17, Tallinn. Oleks tore kui saaks kellegagi niisama Tallinnas ringi uidata, kinos käia või sobib ka lihtsalt kirjutamine.
Ise olen sõbralik, tore, aus, abivalmis, tegutsev ja natuke tagasihoidlik.
Ootan endiselt ja igavesti Teie armasid kirju oma pm'i (ise liiga laisk, et kirjutada, vabandust!).
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Otsin sõpra!

Mure on selles et tahaks sõpra, mõnda norm. poissi.
Mitte friend zone'i mõttes, aga sõpra.
kellega saaks matkadel käia, jne.
Palun kas on keegi kes on tore inimene?
Ise olen kohe 12, tüdruk, kes vihkab kleite.
Raamatud on kuld, raamatud on hõbe, hing teadmistele
Alati pea meeles sa, unistused on Su tiivad

Mõtlesin, et prooviks siis veel ühe korra.
Kui eelmistel kordadel on olnud minu tekstid üüpris lühikesed siis seekord olen otsustanud kirjutada natuke pikemalt.
Nimelt, otsin inimest kellega vestelda. Asukoht ei mängi eriti suurt rolli. Sugu ka mitte. Aga vanus võiks olle 16+. Kuigi teen erandeid ka noorematele.
Tavaliselt hindan inimesi nii, et kui ma pean vestlust välja suruma endast, et mingit teemat arendada või alustada uut, sest no jutt ei suju, siis on väga suur võimalus, et ma lihtsalt jätan selle inimese unustuste hõlma.
Samas kuna mul on hetkel ajaliselt väga kiire, siis kõikidega vestlemine on hetkel väga raske. Kuna kool jms võtab kõik aja. Koosolekud peale kooli, koosolekute ettevalmistamine võtab mu vaba aja.
Sellele vaatamata loodan, et leian siit veel ühe või kaks inimest kellega vestelda, igapäevaselt.
Natuke ka endast.
Olen juba kohaliku standardi järgi mitu aastat surmale võlgu, ehk 21 aastat vana noormees, kes hetek asub Tallinnas. Kuid pärit olen lõuna eesti "metsadest".
Minu huvideks on filosoofia, jalgpall, arvuti mängud, anime.
Lisaks sellele, kui sulle just ei paku huvi tutvumine siis võid niisama ka kirjutada, aitan alati kui oskan ja saan :)!

Kõike ilusat.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”