Re: Uusi tutvusi?

Ilmar kirjutas:19, M, Tlnn. Lihtsalt rääkida kellegiga. Vahet ple kas emane või isane (loe nais- või meessoost). Vanus ei oma tähtsust. PS.
tak, 20 nüüdseks, ikka tallinn. eelistan siiski emaseid (loe siiani -naissoost.). Vanus.. omab tähtsust kuid ka ei oma. Olen konkreetne inimene - igasugusele b-shitale ei vasta. Ahjaa, kuna inimesi on kellega suhelda, kuid kipuvad solvuma, et ma nende jaoks aega ei leia siis jah... ette teadmiseks käin tööl, tööpäevad on pikad - 14h. Pidevalt mitu päeva järjest, seega no offence aga inimene peab tööd ka tegema. päikest.

18-aastane Tartumaa noormees otsib inimest, kellel oleks telk ja läheks minuga mägedesse rändama, või lihtsalt sellist, kes varastaks mu ära ning küsiks mu vanematelt raha, siis saaks selle omavahel ära jaotatud, et saaksin oma matkavarustuse ära ostetud.
"He who speaks does not know, he who knows does not speak"

Olen 19 aastane poiss, kolisin just Pärnu aga ei tea siit veel kedagi, niiet võite tutvust teha nii poisid kui ka tüdrukud.
Endast: olen muusika, autode, IT, filmide, raamatute (isegi:D) ja psühholoogia huviline, niiet väga mitmekülgne.
Joon harva aga kui joon siis nagu loom :D väga jalutaja ka pole, kuigi võib kah - üldiselt jalutades hakkan virisema, et ei viitsi ja jalad valutavad :D
Võite mulle kirjutada, ühesõnaga otsin sõpra/sõbrannat kellega kasvõi väljaskäia.

Tüdruk, elan soomes, olen 13, keskmise kehaehitusega ma arvan :D Mul on pikad, kuldpruunid juuksed ja otsin 13-15 aastast poissi suhtluskaaslaseks. :D Facebookis näiteks :) Kui oled huvitatud, saada sõnum ^^
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Re:

Elsa kirjutas:Tüdruk, elan soomes, olen 13, keskmise kehaehitusega ma arvan :D Mul on pikad, kuldpruunid juuksed ja otsin 13-15 aastast poissi suhtluskaaslaseks. :D Facebookis näiteks :) Kui oled huvitatud, saada privasse sõnum ^^
Btw, armastan videomänge, vaatan PewDiePie-d, joonistan (peamiselt manga/animesid :)) Mulle meeldivad ka igasugused õudukad. Õpin Hispaania ja Jaapani keelt :), muidu oskan inglise, soome ja eesti keelt ;) Laulan ka :)
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Re: kirjasõpra, suhet?

poiss166 kirjutas:Tere!
Olen 16.a poiss, ning otsin oma ellu midagi põnevat, eriti suvel. Paljud on praegu tööl, äkki leidub keegi kes on nõus minuga rääkima, andku teada. Olen 16.a vana, blondi peaga, 181,3cm pikk ja ma ei ole mitte peenike, ega ka paks. 81kg
Olen 14, tüdruk, lisa fb kui soovid: eemaldatud

wuwei kirjutas:Olen 19 aastane poiss, kolisin just Pärnu aga ei tea siit veel kedagi, niiet võite tutvust teha nii poisid kui ka tüdrukud.
Endast: olen muusika, autode, IT, filmide, raamatute (isegi:D) ja psühholoogia huviline, niiet väga mitmekülgne.
Joon harva aga kui joon siis nagu loom :D väga jalutaja ka pole, kuigi võib kah - üldiselt jalutades hakkan virisema, et ei viitsi ja jalad valutavad :D
Võite mulle kirjutada, ühesõnaga otsin sõpra/sõbrannat kellega kasvõi väljaskäia.
Keegi? :mrgreen:

Hei. Olen 16, elan Tallinnas, olen hetkeseisuga brünett pikkade juustega (kavatsen värvida tumepunaseks), kannan prille. Olen 170cm pikk ja peenike. Olen alguses vaikne kuid kui ära harjun, räägin rohkem. :) Olen heasüdamlik ja sõbralik. Minu obsessioniks oleks muusika (rokk, punk jne) ning muidu vahepeal tegelen ka joonistamise ja jalkaga. :)

Otsin ükskõik keda kellega kasvõi niisama rääkida. Kirjuta PMi. :)

tsautsau kirjutas:
Tartukas kirjutas:
tsautsau kirjutas:Tüdruk 20,Eesti suurimalt saarelt.
Kellel huvi,siis PS! :)
Uju tartusse sa kaunis neid, et minust võiks saada sinu ustavaim peig.
No on jama, ma just eile tulin Tartust :D
Oh my god! :D Kuidas sa siis teada ei andnud?
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”