Re: Uusi tutvusi?

Olen 15, tüdruk, meeldivad arvutimängud, mahajäätud paigad, paranormaalsed värgid, kirjutamine,kunst, jms, sooviks tutvusi :D Sõpruse nimel, kellega väljas käia ja midagi huvitavat teha, nii tüdrukuid kui ka poisse. Vanuses 14-20 (kui nii 14-16 siis väga lapsikuid paluks mitte :D ) tibisid ka mitte paluks (selliseid ''ou-maii-gaaadddd ewwww kõik odav on rõve, omfg ma ei astu siia siin pori, issand ma ei saa ometi oma küünt murda!''-tüüpi)
Soovitatavalt Talinnast
Kes huvitatud siis pmsige, küsige fb-d jne, ei hammusta :D

Heipss! Kirjutan uuesti siia teemasse.

Endiselt otsin uusi tutvusi. Olen vahepeal lapsemurest juba 2 tüdrukuga isegi kokku saanud, niiet üsna asjalik koht tutuste leidmiseks :D

Enivei, olen 20-aastane poiss Tartust, ja soovin tutvuda kõigešeksumate lapsemure neiudega (16-20 oleks perff. vanus) kes on pärit lõuna-eesti kandist. Lühidalt lisan veel et õpin kunstikoolis, ja meeldib joonistada, muusikat kuulata, nädalavahetuseti öises Tartus tšillida ja arvutis toimetada vabal ajal. Kui pakun huvi, siiis ära põe, saada PM teele, ja alguses võiks ka vahetada üksteisega pilte endast v facebooki :D Tulistage tüdrukud, ma kuuulikindel :wink:

Olen 15, poizz Tartust. Elan tihti unistustes/fantaasiamaailmas. Tihti kahtlaselt "lapsik" (läbielamised), aga piisavalt arukas.
Ei suitseta, ei joo, ei talu vägivalda. Ülekõige on minule vajalikud loomad - Olgu nad siis need pehmed kaisuolendid, või elusolendid. Hetkesel juhul paar eksootilist putukat + kaks omamoodi uhket kassi.

Ehk, otsin veidikegi suhtlust (Kasvõi virtuaalselt või isegi päriselus - võõrdunud suhtlusest). Võtke ühendust..

maeiteaenam kirjutas:Otsin tutvusi Tallinnast. Õhtuti kisub elu suht igavaks, seega kuluks mõni uus tutvus ära. Äge oleks, kui sa oleksid nõus kokku ka saama, sest toas passimine pole just kõige edukam tegevus. Linnavahel ringi hulkuda või niisama plära ajada oleks veidi põnevam. Igav ilmselt minuga ei hakka, kuna suu peale ma kukkunud pole ja igasugu möla, lisaks mõistlikumale jutule kipub ikka omajagu tulema. Alla 18 aastastastel poleks vist väga pointi kirjutada, kuna ise olen 22. Seega võib juhtuda, et ei leia eriti jutte, millest rääkida oleks.

Andres.
What about now? :D

maeiteaenam kirjutas:
maeiteaenam kirjutas:Otsin tutvusi Tallinnast. Õhtuti kisub elu suht igavaks, seega kuluks mõni uus tutvus ära. Äge oleks, kui sa oleksid nõus kokku ka saama, sest toas passimine pole just kõige edukam tegevus. Linnavahel ringi hulkuda või niisama plära ajada oleks veidi põnevam. Igav ilmselt minuga ei hakka, kuna suu peale ma kukkunud pole ja igasugu möla, lisaks mõistlikumale jutule kipub ikka omajagu tulema. Alla 18 aastastastel poleks vist väga pointi kirjutada, kuna ise olen 22. Seega võib juhtuda, et ei leia eriti jutte, millest rääkida oleks.

Andres.

Andres on tõesti vägeva suuvärgiga tüüp. Vahel imestan siiani, millist mula ta ikka ajada oskab. Vahel viskab kopa ette, sest mõnikord ma ei saa tema naljadest aru. Kuid ikka ja jälle suhtleme taas, sest teist sellist inimest ma kohanud pole. Kokku pole julgenud saada, ta teab isegi miks. Võib-olla räägib teile.
Igatahaes Andresele palju tutvusi ja mulle mitte midagi. Tõsiselt, lapsemurest ma enam tutvusi ei otsi. Küll neid tutvusi tuleb päriselust ka. Ilusat õhtut teile!
Koeral on elus ainult üks eesmärk- kinkida oma süda!

Pisiketotoo kirjutas:
maeiteaenam kirjutas:

Andres.

Andres on tõesti vägeva suuvärgiga tüüp. Vahel imestan siiani, millist mula ta ikka ajada oskab. Vahel viskab kopa ette, sest mõnikord ma ei saa tema naljadest aru. Kuid ikka ja jälle suhtleme taas, sest teist sellist inimest ma kohanud pole. Kokku pole julgenud saada, ta teab isegi miks. Võib-olla räägib teile.
Igatahaes Andresele palju tutvusi ja mulle mitte midagi. Tõsiselt, lapsemurest ma enam tutvusi ei otsi. Küll neid tutvusi tuleb päriselust ka. Ilusat õhtut teile!
Imelik, mina küll võtsin ühendust, kuid pärast paari lauset tembeldasid perverdiks?

Oot, sa mõtled, et ma olen sind perverdiks tembeldanud? Või räägid sa andresest, kellega olen ligi poolteist aastat tihedalt suhelnud? Ma ei nimeta teda perverdiks, vaid ta on minu arvates kummalisel viisil veidi teistsugune. Kohati vasakule jutuga, aga samas asjalikku juttu oskab ka ajada. Perverdid ei oska ju üldse asjalikku juttu ajada.

Pisiketotoo kirjutas:Oot, sa mõtled, et ma olen sind perverdiks tembeldanud? Või räägid sa andresest, kellega olen ligi poolteist aastat tihedalt suhelnud? Ma ei nimeta teda perverdiks, vaid ta on minu arvates kummalisel viisil veidi teistsugune. Kohati vasakule jutuga, aga samas asjalikku juttu oskab ka ajada. Perverdid ei oska ju üldse asjalikku juttu ajada.
Täitsa selgelt tundus, et rääkisin endast.

wend kirjutas:
Pisiketotoo kirjutas:Oot, sa mõtled, et ma olen sind perverdiks tembeldanud? Või räägid sa andresest, kellega olen ligi poolteist aastat tihedalt suhelnud? Ma ei nimeta teda perverdiks, vaid ta on minu arvates kummalisel viisil veidi teistsugune. Kohati vasakule jutuga, aga samas asjalikku juttu oskab ka ajada. Perverdid ei oska ju üldse asjalikku juttu ajada.
Täitsa selgelt tundus, et rääkisin endast.
Sa võib-olla kirjutasid mulle, pole viitsinud postkasti vaadata. Kuid vastanud ma pole. Ajad koguaeg ju natuke veidrat juttu.

Heia! :) Mu enamus sõpru elab kaugel või on tihti hõivatud. Seega olen suhteliselt tihti forever alone. Niisiis tulin mõttele siit sõpru leida. Elukoht pole oluline, sest tahakski algselt vaid kirjasõber olla. Muidugi kokku saamise vastu pole ka midagi. Oma aadressi ega muid andmeid andma ei hakka. Ps: Otsin vaid sõpra, ei midagi enamat. Ise olen tüdruk ja 13 niiet vanus võiks sama olla, et oleks millest rääkida. Kui oled ka forever alone siis kirjuta mulle skypesse, nii saame olla together alone :) .

Minu skype-(eemaldatud)

Mr.Jokker kirjutas:Sooviks ka vestluskaaslasi kellega tutvust teha veidi. Ei paigalda siin mingeid kindlaid piiranguid vanuses ega soos. Vabalt võid ühendust võtta, ei küsi mingit hinda minuti eest.
Ja endast siis? 16 aastane poisike olen.
Mina? Tüdruk 10. On sul facebook?

Külaline kirjutas:
Mr.Jokker kirjutas:Sooviks ka vestluskaaslasi kellega tutvust teha veidi. Ei paigalda siin mingeid kindlaid piiranguid vanuses ega soos. Vabalt võid ühendust võtta, ei küsi mingit hinda minuti eest.
Ja endast siis? 16 aastane poisike olen.
Mina? Tüdruk 10. On sul facebook?
Mina? Poiss 12. On sul facebook?
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”