sõbranna

minu mure on järgmine:
mul on üks sõbranna, kellega me oleme tihti koos. sõidame ratastega, käime rannas, vahest ka linnas koos. aga probleem on selles, et kui me kuskil väljas oleme siis hiljem ma ei saa temast lahti.muidu ta on tore küll. lihtsalt ma väsin kiiresti ära ja siis ma mõtlen et tahaks koju minna. ja kui ma üritan talle seda selgeks teha, et ma ei viitsi enam olla (ma talle ei ütle et ma olen väsinud), siis ta pakub variandi et ta tuleb minu juurde. ja siis ongi nii et ta tuleb mu koju ja siis ma koguaeg mõtlen et kuidas temast lahti saada. aga tekibki küsimus, kuidas talle seda selgeks teha. ja probleem selles ka et nad on minu õega ka suured sõbrannad ja neil tundub koguaeg koos lõbus olevat ja minu õde temast nagu ära ei väsi ja ta pakubki variandi et ta võiks meie koju tulla. kui nad on kahekesti koos siis päeva lõpus ta tuleb jälle meie juurde. sellepärast et mu õde kutsub teda.
oeh... :? mida teha?

Re: sõbranna

:?:Tohib küsida, vana sa oled?

:!: Kas sa lihtsalt oled väsinud, või sa väsid temast ära?
Kergelt ja taktitundeliselt saab öelda "anna andeks, ma olen väsinud ja tahaksin üksi olla".
Ehk tuleks tüdrukule öelda otsekoheselt, kuid taktitundeliselt, et ta pole päris see inimene, kellega sa sooviksid koguaeg päevast päeva koos olla jms.
Üks halb variant oleks ka lihtsalt neiut vältida, siis hakkab ehk ajapikku ise aru saama, et sa ei soovi temaga nii tihti suhelda..Kui ta teil on, kui sinu õe külalisena, siis sina ei pea temaga suhtlema ju.
„Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.”

Elu ei ole lill -
elu on lillepeenar!

Ma olen 14., tema ka.
vahest ma väsin temast ära, vahest väsitab päev ära.
nojah, aga kui ta mu õe külalisena on siis ta tuleb ikka minuga rääkima jne...
me pole igapäev koos. aga ikkagi ta teeb nii, et ma ei saa temast lahti, kui me kokku saame.
muidu ta on tore inimene. varem sellist probleemi temaga polnud. :roll:

Mul on sama mure... :?
Mina l2hen 7. klassi see tydruk 4. klassi ja ta käib mul pidevalt ukse taga "Palun tule õue" ja kuna me suht maal elame siis me teeme IGA päev samasid asju!!!! :x
Ma olen juba päris palju valetand selle kohta et ma pean koristama ,ema aitama vms.. :roll:
Aga selle tydruku vennaga saan ma palju paremeni läbi..mmm.. 8)

Võid ju ka julguse kokku võtta ja öelda et sa oled väsinud (ära ütle et just temast väsinud) ja lähed koju puhkama. Kui ta tahab järgi tulla, ütle et oled TÕESTI väsinud ja näete mõni teine päev jälle. (aga seda ei tohiks sellise vihase tooniga öelda, sest nii võib inimene haiget saada ja mõista et sa lihtsalt ei taha üldsegi temaga olla). Aga kui ta su õega sõbranna on, siis las nad olla kahekesi. Mine näiteks oma tuppa ja viska voodipeale pikali. Peaks ju aru saama, et kui inimene on väsinud või magab, pole mõtet teda segada. Või siis on ka võimalus, et kui ta tuleb su õe juurde, saad ka kellegi teisega samal ajal välja minna..
Mälestusi on palju ja koos on käidud teid - tahaks kuhugi ära, kus ei ole neid
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”