Re: Uusi tutvusi?

sudu kirjutas:
17 Mär 2018, 12:56
Hoi

Meessoost 19 aastat eksisteerinud (tegelikult hinges mitmeid aastaid noorem) isiksus asukohast Tartu üritab taas siin ennast nähtavaks teha.
Isikukirjeldust siia ei jaksa lisada, aga kiirelt kokkuvõtteks niipalju, et olen introvertne inimene, suured peod kui sellised (klubides käik jm) on minu puhul out.
Kõik muudel puhkudel võib mulle kirjutada!
Heihoo!

Tänaseks 20 aastat eksisteerinud veidrik otsib tutvusi teiste inimolendite seast.
Minule võib ka kirjutada!

Tere! Olen 13-aastane poiss ja otsin 12 lõpp-15 algus aastast tüdrukut.Võiks olla 155-165 pikk natuke võib olla pluss mininus.Ise olen 162 pikk. Tegelen jalgpalliga ja arvuti mängudega. Võiksime rääkida ja äkki areneb ka midagi oleks tore ju. Tüdrukust jutukaaslane võiks olla pärit Tallinnast, sest siis saajs kunagi kokku saada. Kirjuta privvi kui tahad tutvuda.

Neiud, kes te EKREt VALITE, kirjutage. :D

Noormees Tartust.
boyjoy kirjutas: ei vali
Kui aus olla, ekre on noor erakond,kesk, sotsid, reform pole suutnud suurt midagi teha. Tuleb anda esialgu võimalus neile, lootes, et läheb paremaks.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

Vulkaanipurse kirjutas:
26 Jaan 2019, 10:09
Neiud, kes te EKREt VALITE, kirjutage. :D

Noormees Tartust.
boyjoy kirjutas: ei vali
Kui aus olla, ekre on noor erakond,kesk, sotsid, reform pole suutnud suurt midagi teha. Tuleb anda esialgu võimalus neile, lootes, et läheb paremaks.
Kui sa arvad, et nt reform pole midagi aastatega teinud, siis kus sa elanud oled? :D Vahepeal oleme NL-st Euroopasse liikunud, nii rahasüsteemiga kui ka IT arenguga.

Tervist!
Olen 13 aastane tüdruk. Otsin inimesi kellega lihtsalt millestki jahuda või ka sõbraks saada vms. Vahet pole mis soost, aga äkki u vanuses 12-16. Ise ~170+ pikk, tegelen näitlemisega ja paari pilli mängin ka.
Kirjake esialgu privva ja siis vaatab mis edasi saab! :P :)
Võite kirjutada kui igav on või mõni probleem, ma ei ole kuri

Gaabe kirjutas:
15 Veebr 2019, 16:51
Tere!

Uusi tutvusi tehes pidage ka meeles neid samme:

1. ÄRA AVALDA OMA ANDMEID VÕÕRASTELE
2. ÄRA KOHTU JUHUSLIKU INTERNETI- TUTTAVAGA PRIVAATSES KOHAS
3. KASUTA ERINEVAID PIKKI PAROOLE
4. ÄRA OSTA KAUPA TUNDMATUTELT LEHTEDELT
5. KASUTA VIIRUSETÕRJET
6. KASUTA TURVALIST WIFIT
0. kasuta kondoomi

16 aastane, natuke introvertsem poiss otsib uusi tutvusi. Alguses võib olla natuke raske jututeemat alustada, kuid pärast ei pruugi pidama jääma.
Võib rääkida kõigest, ufodest, eksisteerimisest, elu mõttest jne. Kui mängid midagi, siis võib ka mängida mõnikord.
PM-i ärge kirjutage. Kirjutage discordi (kui juhtub olema): #5607
Where do your happy thoughts go when you can't find them?
Where do your happy thoughts go when you need?
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”