Re: Uusi tutvusi?

Neiud, kes te EKREt VALITE, kirjutage. :D

Noormees Tartust.
boyjoy kirjutas: ei vali
Kui aus olla, ekre on noor erakond,kesk, sotsid, reform pole suutnud suurt midagi teha. Tuleb anda esialgu võimalus neile, lootes, et läheb paremaks.
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy

Vulkaanipurse kirjutas:
26 Jaan 2019, 10:09
Neiud, kes te EKREt VALITE, kirjutage. :D

Noormees Tartust.
boyjoy kirjutas: ei vali
Kui aus olla, ekre on noor erakond,kesk, sotsid, reform pole suutnud suurt midagi teha. Tuleb anda esialgu võimalus neile, lootes, et läheb paremaks.
Kui sa arvad, et nt reform pole midagi aastatega teinud, siis kus sa elanud oled? :D Vahepeal oleme NL-st Euroopasse liikunud, nii rahasüsteemiga kui ka IT arenguga.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Tervist!
Olen 13 aastane tüdruk. Otsin inimesi kellega lihtsalt millestki jahuda või ka sõbraks saada vms. Vahet pole mis soost, aga äkki u vanuses 12-16. Ise ~170+ pikk, tegelen näitlemisega ja paari pilli mängin ka.
Kirjake esialgu privva ja siis vaatab mis edasi saab! :P :)
Võite kirjutada kui igav on või mõni probleem, ma ei ole kuri

Gaabe kirjutas:
15 Veebr 2019, 16:51
Tere!

Uusi tutvusi tehes pidage ka meeles neid samme:

1. ÄRA AVALDA OMA ANDMEID VÕÕRASTELE
2. ÄRA KOHTU JUHUSLIKU INTERNETI- TUTTAVAGA PRIVAATSES KOHAS
3. KASUTA ERINEVAID PIKKI PAROOLE
4. ÄRA OSTA KAUPA TUNDMATUTELT LEHTEDELT
5. KASUTA VIIRUSETÕRJET
6. KASUTA TURVALIST WIFIT
0. kasuta kondoomi
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

16 aastane, natuke introvertsem poiss otsib uusi tutvusi. Alguses võib olla natuke raske jututeemat alustada, kuid pärast ei pruugi pidama jääma.
Võib rääkida kõigest, ufodest, eksisteerimisest, elu mõttest jne. Kui mängid midagi, siis võib ka mängida mõnikord.
PM-i ärge kirjutage. Kirjutage discordi (kui juhtub olema): /eemaldatud. Mode/
Let me rot, throw some seeds, water me and give me leaves
All I've ever wanted was to be
Breathing the way the ocean be

Hayy!
Olen 15-aastane(suht kohe ka 16) tütarlaps. Välimuselt pikad pruunid juuksed, sinised silmad ja keskmise kehaehitusega. Kui kedagi huvitab siis 166 cm. Iseloomult väga abivalmis, sõbralik, väga positiive ja naeratan palju. Peale kooli tegelen ma veel maadlusega ja olen tihe jõusaali klient :D
Hehe võtke ühendust, kui vähegi tundun inimene, kellega võiks suhelda .. :)

Suhtlemiskaaslasi, kellel sama mure

Tere!
Olen 16-aastane poiss (varsti saamas 17). Hiljuti jättis tüdruk mu maha, kellesse ma olin nii kiindunud ning kellest ma tõeliselt hoolisin. See oli mu esimene suhe.
Otsin inimesi, kellel ka ülesaamisega raskusi, et omavahel rääkida pikemalt ning kellest võiks hiljem välja kujuneda sõbrad/sõbrannad.
Olen väga korralik, st ei suitseta ega ei joo (mõlemat ei ole proovinud ning pole siiani huvi nende vastu 😊 ).

Kui arvad, et tahaksid leida uusi suhtlemiskaaslasi/sõpru/tutvusi, siis anna endast vastu kirjutades märku.

Päikest! :)
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”