Re: Uusi tutvusi?

Hei! Olen 17-aastane neiu Tartust. Otsin endale endavanust sõpra. Olen otsekohene. Kui miski meeldib siis saadakse sellest kohe teada. Olen väga avatud ja võin rääkida peaaegu kõigest, pole olemas sellist teemat nagu "liiga piinlik". Samuti olen üsna jutukas, kui tekib klapp ja mul kaob ära hirm, et võin midagi valesti öelda. Armastan elusloodust ja selle nautimist. Tegelen iseseisvalt muusika(pole muusikakooli haridust, ainult youtube videod aitavad), käsitöö, joonistamise ja......
Tore oleks, kui oleksid Tartu kandist, sest mulle meeldib inimestega ka silmast-silma suhelda ja see on vahva, kui saab kellegagi midagi koos teha ja olla. Arvutiekraani taga pidevalt chattida... Pole päris minu teema.

Hei!
Olen 13-aastane Tartu tüdruk (sünnipäev on suvel) ja tahaksin mõne toreda poisiga suhtlema hakkata.. (võiks minust veidi vanem olla...) Ma olen 167cm pikk (poiss võiks olla vähemalt 170cm). Tegelen parkouri ning saltotega ning mängin kolmandat aastat kitarri.. oleks tore kui sullegi meeldiks parkour ja saltod, kuid see ple oluline.. olen mitmete arvates üsnagi ilus (pikad üsnagi heledad pruunid juuksed, rohelised silmad jne).. iseloomult olen tore, lahke, sõbralik, naljakas jne.. PS! Ka u minu vanused tüdrukud võivad ühendust võtta, ega uutest sõbrannadest ka ära ei ütle.. xdd.. Võtke ühendust, suhtlen heameelega😂
#ParkourGirl

katuuza123 kirjutas:
22 Okt 2017, 19:31
Hei olen 15-aastane tütarlaps, kes otsib jutukaaslast (kui vaja siis enamat).
Välimus: kastan pruunid juuksed,sinised silmad, keskmine kehaehitus ja väikest kasvu (150 cm- palun ära imesta vms see juba tüütab ära ausalt).
Harrastan õudukaid (väga), meeldib lugeda raamatud ja magada.
Kui tunned huvi palun kirjuta...
Tutvume kirjuta 18 noormees pärnumaalt 😉

Tere 😊 otsin tutvusi neiudega 14-20 viljandi või pärnumaa võiks olla aga pole hullu kui ka mõjal.
Ise 18 umbes 185 cm pikk siniste silmadega turskema kehaehitusega sest jõusaal on lahtuamatu kaaslane 😉. Olen ehk tiba häbeliki või vaiksemapoolne aga seda annab ehk parandada.
Esialgu jutustaks ja suhtleks niisama ja siis kui sobime siis võiks ka kokku saada ja koos miskit teha ja mine tea mis areneb. Suhteliselt rahuliku iseloomuga kutt 😄. Ootan julgelt eriti vabad ja vallalised seega otsin suhet ka kui hãsti on klapp ja sobime 😉.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”