palun aidake, tõesti.

Asi on nii, et mind kiusati 1-4klassini... siis 5-ndas oli seda natuke vähem sest 1-4 oli algkoolis ja siis läksime suurde kooli, meid jaotati paralleelide vahel ära, ning nüüdseks, olen 7-ndas klassis, mind noritakse, mõnitatakse, kiusatakse st tundide ajal loobivad koguaeg mingeid katkiseid pastakaid,tatikuulikesi. kustukummi tükikesi, tühje kommikarpe minu vastu. vahetundides visatakse lumepallidega koridoris(kui lund on), mõnitatakse ja puhutakse juustesse (see häirib väga). Täna. sai mul kõigest kõrini ning ma lõin neid. nüüd nad kutsuvad mind närvihaigeks. püüdke ise seda igapäev 6-7 tundi taluda... mina igastahes ei suuda enam, tahaks ennast ära tappa, hüppaks auto ette vm. kooli vahetamine ma ei usu, et aitab eriti, sest seal võib ju sama asi olla, aga ka parem... nendega rääkimine ei aita, sest täna, kui õpetaja nendega rääkis, peale seda nad naersid edasi mu üle. ja kooli ma vahetada enda hinnete juures vist ka ei saa... ma ei julge konsultatsioonides töidki vastama minna, kui olen puudunud, sest ma ei taha jälle neid taluda. teised klassikaaslased on loomulikult nende poolt enamasti või erapooletud, nad ütlevad, et kannata ära, aga ma tõesti EI JAKSA enam.
Välimus on mul keskmine, enamuste arust, nii et vaevalt nad mind sp mõnitavad, ise olen 14 ja tüdruk.
kooli enam ei taha minna. tahan lihtsalt ära surra :cry: .

Palun tõesti vabandust, kui liiga segane jutt tuli :/.

Kuule ma peksaks neid igakord kui nad mind tattikuuliga tulistaks

krt misasja nagu talud ka seda w

anna igakord lõuga ja siis enam ei tee nad aga vaata et korralikult annad n2kku

ja isegi tunni ajal annaks n2kku ja ma ei arva et sul mingi k2skkiri tuleb sest nemad hakkasid pihta see on moraalne v2givald

rynnak on parim kaitse
edu (y)

Re: palun aidake, tõesti.

Kusjuures mul aitas koolivahetus. Mul oli ka nii...mõntati, loobiti igast asjadega ja nii edasi . Ma ei julgenud midagi vastu öelda, mul tuli pisar silma alati ja ma olin lihtsalt vait. Aga see ei aita. Kui lükatakse - lükka vastu, kui loobitakse millegagi viska vastu või vähemalt sõima nägu korralikult täis. =P Vahet pole mis õpetajad või kes iganes ütlevad. Neil ei ole õigust sulle nii teha. Ära ole lihtsalt tuimalt vait, muidu nad vaatavad et sa ei oska enda eest nagunii seista ja sind saabki lihtsalt niisama kiusata. Ainult sa ise saad ennast aidata.

Mine otsi mõni 12. klassi õpilane ja küsi talt abi. Ise just lõpetasin 12. klassi ja kui keegi minu käest oleks abi küsima tulnud, oleks ma kindlasti aidanud ja seda ka kõik minu klassikaaslased - 12. klassis on inimesed juba väga mõistvad ja suureks kasvanud, kindlasti saad abi.

Ära küsi abi vaiksematelt, vaid populaarsematelt-jutukatelt, vaiksemad võivad karta aidata. Mine võta mõnel varrukast kinni ja räägi oma lugu ära, iga normaalne inimene kindlasti aitab.

Ma tüdruk, mind on ka kiusatud.
Esimeses klassis poiss pani jalga ette lõi jne...
Ma tegelesin ja rääkisin sellest vanematega.
Nad hoolivad minust ja nad rääkisid tõsiselt selle poisiga (isa rääkis tegelt :) )
nüüd see poiss ei julge kiusata.
Kui uuesti mölluks lähen lasen isal jälle rääkida.
Ma soovitan soojalt ka rääida oma murest kõikidele lähedastele keda tead.
See aitab okei kõikidele ei epa rääkima aga emale isale ja nii edasi ikka oleks kasulik.
Ära ennast ära küll tapa! See võib tunduda imelik ja ma tean et sul on juba kõigest suva, aga pinguta natuke veel ja sul hakkab tee ülesmäge minema! Ausõna!

see on küll mitme aasta tagune teema siin välja otsitud, aga soovitan ka kõigile, kel sama mure, pöörduda vanemate klasside õpilaste poole. tõesti 12. klassis ON mõistlikud inimesed ja enamik oleks valmis aitama. ja mitte kasti taguma, nagu siin soovitatakse, aga no kasvõi see, kui kiusajad näevad, et kiusataval on suuremaid sõpru. tõesti respekt tõuseb, nagu öeldi. pluss see, et 12. klass on mõne väiksema kiusaja jaoks tõesti piisavalt palju suurem, et suudaks neid natuke paika panna. selliseid 7. klassi kiusamisi ei saa niimoodi ise koridoris ka väga tähele panna, kuna kiusamine toimub natuke teistmoodi, aga väikeste kiusamistele astume küll vahele, kui peale satume.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”