Miks vägivald ah

Niisiis see juhtuski, kogu aeg mind narriti ... Sõber kogu aeg rääkis , et pane ikka vastu aga ma ei saanud, alati hakkasin kartma ja hakkas mingi nõrkus pihta.
Ma proovisin neid ignoreerida aga nad panid ikka edasi. Siis yhel päeval olin saanud koolis sitax halbu hindeid , olin väga vihane ja siis tulid need jälle ja ma ei teeks neist jällegi Midagi välja kui nad poleks minu emast midagi halba rääkinud. Ma ei tundnud ega saanud enam midagi aru, ainult minu kartus pani mind tegutsema - ma ei tea mis olekus ma olin .
Jooksin selle kõige ylbemale otsa ja panin jalaga talle täiega kõhtu ega lasknud tal enam püsti tõusta teisele andis rusikaga näkku ja viskasin veel kividega tema pihta kui ta minema jooksta tahtis.
Nüüd nad ainult ylbavad kaugelt ja lubavad mulle tagasi teha .
Kardan et nad teevad midagi minu selja taga ma ei teagi kas nad teavad kus ma elan, aga nüüd igakord kui on mingi minu narrimine siis tuletan meelde kuidas mu ema solvati ja siis laskun mingisse olekusse

ma ise olen vägivalla vastu kuid lõpuks leidsin midagi mis saab mind kaitsa ja see on minu enda kartusest välja tulnud agressia

kas ma tegin õigesti või ma oleks pidanud edasi kannatama

Õigesti tegid, kui nad veel plärtsuvad anna veel ja kui hakkavad ähvardama, anna VEEL ja ütle, et nemad ei ole küll mingis positsioonis et praegu ähvardusi loopida.

Enda eest tuleb ikkagi seista nii kuidas jaksu on, ära mitte mingil juhul alla anna. Ühe korra juba andsid neile peksa, annad veel kui vaja on ja karta pole küll midagi. Selle asemel, et hirmul lasta endast võitu saada, mine vihaseks ja vala oma viha nende peale välja.
Sexah
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”