Elan hirmus

#1
On üks inimene kes loobib mulle kaikaid kodarasse. Eelmine aasta tungis ta oma seltskonnaga mulle kallale ja peksis mind läbi. See kõik jätkub, igakord kui temaga kokku puutun ähvardab mind peksa saamine. Lisaks mõnitab ta mind, ajab mingeid kuulujutte. Ilmselt seetõttu on ka teised minust eemale hakanud hoidma. Ma ei tea tõesti mida enam teha. Antud inimene on minust tugevam, just kaklemise osas(käib poksitrennis). Ma üritan kaennast tugevdada, teen trenni. Kuskil poksitrennis mul võimalik käia pole kuna aega napib ning koolipäevad liiga pikad. Samuti on keskus kaugel ja puudub otsene transport. Ma ei julge enam käiagi kuskil kuna antud inimene viibib siin kandis tihti. Ma ei oska midagi teha enam.

Re: Elan hirmus

#5
Tere

Nii ei saa see tõesti jätkuda. Kirjuta tõesti veebipolitseinikule. Nad väga sõbralikud :) võidki üpris samamoodi kirjutada nagu siia panid.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”