Re: Kas keegi saab nõu anda?

Koolides on tihti kehvad psühholoogid, kes seal ainult seepärast töötavadki, sest erapraksistes poleks neile kohta ja ka haigekassa doteeritud praksistes klientidele nad ei meeldiks. Mul ühel polnud koguni korralikku erialast haridustki. Klassijuhatajad ei saa vist ka enam selle eest lisapalka, seega ka nemad ei viitsi tegeleda, kui just eriti kirglik pole. Anna vastu ja asi ants - tavaline poiste asi. Või oled hoopis tüdruk? :D

Re: Kas keegi saab nõu anda?

antruki kirjutas:Minu klassis on üks poiss kes kiusab mind juba viimased 3 aastat lööb ja narrib. mida mina saan selle vastu teha?
Kui oled tüdruk, siis räägi klassijuhatajale, oma vanematele, vanematele õdedele-vendadele, oma pinginaabrile, parimale sõbrale, et nad sind aitaks.
Kui see ei aita, siis ära mine kooli ja räägi emale-isale, et sa ei lähe kooli kuna see poiss kiusab.
Kui see ikka ei aita, siis uuri kuhu trenni saaksid minna, kus ennast kaitsma õpid, nt maadlus, judo, jitsu, poks, taipoks jm

Kui oled poiss, siis löö vastu.
Kui ei oska, siis mine trenni ja õpi - maadlus, poks, taipoks jt

Kui ei aita siis helista lasteabi infotelefonile 116 111
Või politseisse 110
Kas sind kiusatakse? Kirjuta mulle, aitan sind! - facebook.com/enesekaitse või tugi@enesekaitse.com
enesekaitse.com - Enesekaitse & lähivõitlus
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”