APPI LÕIGATI JUUKSED ÄRA

Tere! Ma pole küll kindel et see õige teema alla läheb aga ma ei osanud seda ka mujale panna. Sellepärast ma palun juba ette vabandust.
Aga mu mure on selles et mult lõigati koolis seljatagant juukseid nii et ma ei saanud kohe arugi. Lõikajaks oli ilmselt minu klassivend mida ka ütles minu pinginaaber. Igaljuhul kui õhtul kodus hakkasin juukseid patsi panema siis ilmus väga lõhker ja suur salk juukseid mis patsi ei ulatunud. Ja kuna ma teen sporti ja juuksed peavad olema patsis siis on see suur probleem kuna see ei ole mingi väike salk vaid pool peotäit! Ning mul oli plaanis teha lõpupäevaks punutud korv pähe mis sobiks ideaalselt mu kleidiga aga nüüd... Pm kas mul on kuidagi kuskilt õigus nõuda mingit kahjutasu juustepikenduste paigaldamiseks. Selliseid lasteaia mänge 9.klassis enam ei tehta ja igaüks peaks oma tegude eest vastutama.
ma loodan et on mingi võimalus nt kas kooli mingi avaldusega pöörduda v midagi taolist?

Re: APPI LÕIGATI JUUKSED ÄRA

Jah, sellise asjaga on muidugi õigus ka politseisse pöörduda. Räägi kodus emale, vaata, mis tema ütleb, klassijuhatajale võid ka esimese asjana rääkida. Kui välja ei selgitata, kes tegi, ja ta oma teo eest ei vastuta, siis tuimalt politseisse, kus vastutama pannakse. Päris haige lugu jah ausalt öeldes! Juuksurid on üldiselt väga osavad ja lõpusoengu pärast ei pea sa vast muretsema, küll aga on juhtum ise äärmiselt haige ja päris rõve, et pead hakkama nüüd kuidagi peitma ja kannatama mingi lolluse pärast.

Re: APPI LÕIGATI JUUKSED ÄRA

Kusjuures minul eelmises klassis (kuuendas siis) lõikas ka üks tüdruk juukseid. Ta ei lõiganud küll suurt salku vaid natuke otsast, aga mitu korda (ise pärast rääkis ka kõva häälega sellest). Pealegi kasvavad mul juuksed väga aeglaselt, seega olin ma ikka päris vihane!
Love what you have, before life teaches you to love what you lost.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”