Re: KÜSITLUS

Toon välja mõned häirivad asjad, millega teine kord küsitlust tehes arvestada võiks.
- Kes ja milleks teeb küsitlust? NT: Oleme Tallinna Põhikooli VII klassi õpilased ja viime inimeseõpetuse tunni raames läbi küsitlus kookiusamise kohta
- Võiks küsida ka vanust. Kui mina sellele vastan, siis on minu kogemused koolikiusamisega juba 4 aasta tagused. Selle põhjal ei saa teha samu järeldusi, nagu siis, kui vastab praegu 8. klassis õppija.

Reedetu kirjutas:Toon välja mõned häirivad asjad, millega teine kord küsitlust tehes arvestada võiks.
- Kes ja milleks teeb küsitlust? NT: Oleme Tallinna Põhikooli VII klassi õpilased ja viime inimeseõpetuse tunni raames läbi küsitlus kookiusamise kohta
- Võiks küsida ka vanust. Kui mina sellele vastan, siis on minu kogemused koolikiusamisega juba 4 aasta tagused. Selle põhjal ei saa teha samu järeldusi, nagu siis, kui vastab praegu 8. klassis õppija.
Me tahtsime panna täpsustuseks kirja küll kes me oleme, kuid me ei osanud midagi panna, kuna oleme vabatahtlikud noored kes on kunagi ise kooli vägivalla all kannatanud ja me oleme erinevatest koolidest ja linnadest, seega ei osanud panna midagi:)
Meie küsitluses ei ole vanus oluline, 7-100 ükskõik kas kiusati 10 aastat või 2 aastat tagasi :)

aga aitäh :)

Reedetu kirjutas:Siis võiks panna sinna kirja, mida tulemustega peale hakatakse.
Tere,

Palume teie abi, oleme noored kes algatavad kohe kiusamise vastase kampaania, meid ennast on küiki kunagi kiusatud ja soovime teisi aidata, kuid selleks, et me saaksime aidata, saaksite te ehk ära täita meie valmistatud küsitluse kiusamise kohta :)?
SUURIMAD TÄNUD

esimeses postituses kirjutasin, et selleks, et teisi aidata saaksite, ehk selle ära täita :), niiet järelikult nende tulemuste põhjalikul analüüsimisel ja arutamisel leiame me lahendusi kuidas leevendada ja aidata inimesi, on küsimus seal, et kuidas saaks koolivägivalda leevendada, neid meetmeid me hakkamegi rakendama :), aga enne peame teada saama kui palju on neid kes kiusamise all kannatavad ja kas nad saavad abi kuskilt

Reedetu kirjutas:Ma mõtlesin, et küsitluse lehel peaks olema kirjas see sama tekst. Kui ma saadan nt selle küsitluse lingi sõbrale ja tema omakorda edasi, siis pole küsitluse täitjal õrna aimugi, mida tulemustega pihta hakatakse.
väga hea tähelepanek :) suurimad tänud sulle :), teinekord tean :)

vertigo kirjutas:Mille poolest teie kampaania erineb võrreldes kõikide teiste kampaaniatega? Kuidas te kavatsete neid meetmeid rakendada? Paluks konkreetset juttu, mitte ümarat "analüüsime ja siis vaatame".
esiteks mind väga huvitab see, et kas sa oled kindel, et on ette võetud suuremat sorti kampaaniat kiusamisega seoses? Peale ühe video ja kohalikes koolides, mitte üle eestilist? Paluks siis fakte millal ja kes on olnud kampaania autorid ja millal seda tehti? Välja arvatud lastekaitse liidu kampaania. Teiseks ei tasu olla ebaviisakas:) ja kolmandaks, kui küsitlus on läbi viidud ja lõppenud küll Te siis näete ja kuulete mis me nende tulemustega teeme:)! See ei ole hetkel avalikustamiseks!

vertigo kirjutas:Mille poolest teie kampaania erineb võrreldes kõikide teiste kampaaniatega? Kuidas te kavatsete neid meetmeid rakendada? Paluks konkreetset juttu, mitte ümarat "analüüsime ja siis vaatame".
ja kas Te näete, et kuskil on kirjas et analüüsime ja siis umbes vaatame mis teeme. On kirjas et analüüsime ja analüüsimisele pöhjal rakendame erinevaid meetmeid ka reaalselt :)
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”